Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao sam ja Krunica mnogo puta...i u mladjim kategorijama...zamena za Kangu nije nikako...ali bi mogao da mu bude dobar parnjak...sa Jovicicem iza...
    Last edited by ZvezdaIznadSvega; 22-08-17, 20:16.
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Pisu Krsticic sjutra potpisuje, u konkurenciji za derbi.

      Comment


      • Eno ga u avionu.. Ima slika na tnjiteru..

        Comment


        • Dobrodoslica Krsticicu.

          Comment


          • Krsticic je odlicno pojacanje za napad na evropsko prolece. Jos Krunic i Basa i stranac na zadnjem veznom, onaj iz Loriena bi bio odlican. Bicemo opak tim.

            Comment


            • Comment


              • Krasnodar slao pismo u UEFA zbog loseg terena. Ne zele da igraku na Miticu navodno, ako je vjerovati Sportskom zurnalu. Usrali se zesce dobro je ovo, samo nas motivisu i igrace i publiku da im se jebe nana nanina u cztvrtak.

                Comment


                • Ne zele da igraju...ne moraju...3-0 i da organizujemo neki koncert na Miticu kad vec dolazi toliki narod
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment




                  • Ево вам да научите како да уживате пред Краснодар

                    Ко је нама играо

                    Comment


                    • Originally posted by Srdjan88 View Post
                      Krasnodar slao pismo u UEFA zbog loseg terena. Ne zele da igraku na Miticu navodno, ako je vjerovati Sportskom zurnalu. Usrali se zesce dobro je ovo, samo nas motivisu i igrace i publiku da im se jebe nana nanina u cztvrtak.
                      Nisu se usrali zbog rezultata nego da im igraci za koje su dali tolike pare ne izginu na onoj oranici od terena. Objektivno govoreci u pravu su, nadam se iskreno da je ovo nasa poslednja evropska utakmica na kojoj cemo se ovako blamirati onim na cemu igramo.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Najvaznije je da krenemo ofanzivno. Ne smemo igrati isto kao u Krasnodaru. Ne smemo im prepustiti loptu i cekati kontru. Sve ostalo je manje vazno.

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post


                          Ево вам да научите како да уживате пред Краснодар

                          Ко је нама играо
                          Pazi kako je naslagao nekoliko pari patika po stepenistu da pokaze da vise nije bos 😂😂😂 pratim ja njega na ig, to su festivali, lik je prso nacisto. Ne znam kakav je zivot imao ali je zesci kompleksas. Dzaba covjeku i da je bilioner ako ima potrebu da nam snimi i pokaze kako on uziva. I to ne samo jedan snimak, ima on toga na kilo. Jos samo cekam da na lajvu pokaze pun novcanik para i kaze da je uspeo. Staviti dekret da se ovaj tarzan slucajno ne bi vratio u klub.

                          Comment


                          • Dobrodoslica Nenadu, sjajno pojačanje za nas, što Markos kaze Kruna je baš dpbar igrač ali nije realno standardan je u Empoliju.

                            Comment


                            • Ja koliko znam Empoli je ispao u seriu b, Rade Krunić je ciganin veliki negde iz Foče valjda.A što se trave tče, može da posluži ali je velika sramota. Naša. Nas neko onako da dočeks tražili bi da ga kazne jer se tu igra. Objektivno gledano.

                              Dobrodošao Krstičiću majstore, najveće pojačanje. Uprava odvalila prelazni rok.

                              Comment


                              • Не разумем овај потез Краснодара око жаљења због стања терена. Да ли је експедиција Краснодара у дипломатској совјетској мисији или је фудбалски клуб? Очекујем баш наелектрисану атмосферу на трибинама због оваквих потеза Краснодара, као и додатну мотивацију наших играча на терену. Јел зна неко колике су премије играча у случају пласмана у ЛЕ ?

                                Comment

                                Working...
                                X