Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Pa gde ćeš Krunića u 4-4-2 ? Na krailo ?
    Pa iza gola...da čuva Snežu
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • Buja tema, fino

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ako on dodje i Boaći i Kanga odu verovatno 4-2-3-1 sa Pešićem
        Ušli u grupu ili ne mislim da Donald, Boaći i Kanga odlaze. Da je sreće da utrapimo nekome i DLT-a i pesma.

        Što se Babića tiče, odn. ovog Dinge, msm da je naša uprava procenila da nema mesta investirati u istog, iako ga ja izuzetno cenim i po mom mišljenju nije toliko loše odigrao ovo što je igra, pogotovo jer ima otkupnu klauzulu od 2 miliona, ako me sećanje ne vara.

        Gde će Zvezda utrošiti na njega na leto dva miliona, msm da smo procenili da on nije vradan tih naših para....

        Comment


        • Ama igrace Babic, sta vam je. U svakom slucaju ja nigde nisam video da startni tim bude izdiktiran na nekom forumu dva dana pre utakmice.

          Comment


          • Nisam propratio tu postavu....preskočio sam.

            Uvek Babić pre Ping Ponga. Verujem da Miloje nije lud i podvodljiv pod priče iz srži uprave.

            Comment


            • Originally posted by vinetu View Post
              Sjetite se samo pre par godina da nismo igraca mogli da prodamo za vise od 2m.
              Pogledajte samo koliko love smo uzeli za igrace, zasluge takodje idu u Terzicu.
              Grujic,Ibanjez,Hugo,Katai,Rajkovic,Manojlovic,Ilic i,Ristic,Plavsic, potencijalno (Boaci,Kanga,Donald)
              Ne branim Terzica ali svakako da se polako oslanjamo na noge i sto je najbitnije dobijamo opet dobru reputaciju za prodaju igraca i samo vise para mozemo uzeti.
              Mi smo po racunu za 2016. imali rashode 20M evra. Nabrojao si 10 kvalitetnih igraca koji su prodati za lepe novce, od toga mi Evrope nismo videli, stadion se raspada, a najavljuju se nove prodaje jer nam trebaju pare. Pored svih tih prodaja i para koje su se negde slile mi odlucujucu utakmicu docekujemo sa Andjelkovicem na beku [emoji23] , Frimpong/Babic na stoperu i da nema kartone LT kao zadnji vezni.
              Sve to zaciniti neosvajanjem titule.

              I onda neko poredi Terzica i Covica [emoji23] [emoji23]

              Comment


              • Originally posted by Keylor View Post
                Mi smo po racunu za 2016. imali rashode 20M evra. Nabrojao si 10 kvalitetnih igraca koji su prodati za lepe novce, od toga mi Evrope nismo videli, stadion se raspada, a najavljuju se nove prodaje jer nam trebaju pare. Pored svih tih prodaja i para koje su se negde slile mi odlucujucu utakmicu docekujemo sa Andjelkovicem na beku [emoji23] , Frimpong/Babic na stoperu i da nema kartone LT kao zadnji vezni.
                Sve to zaciniti neosvajanjem titule.

                I onda neko poredi Terzica i Covica [emoji23] [emoji23]
                "Često čujem primedbe ljudi koji kažu zašto u Zvezdi toliko potenciraju taj dug, kao da je on toliko važan, pa i druge firme su dužne pa žive itd. Ovde moramo pojasniti važnu stvar. Imate dug koji opterećuje redovno poslovanje i takmičenje Crvene zvezde i deo duga koji ne opterećuje redovno poslovanje. U strukturi od 53 miliona evra koji je Crvena zvezda imala juna 2014. imali smo 14 miliona evra duga koji se tiču UEFA licence, imali smo 2.300.000 duga po izvršnim presudama FIFA i FSS koje su onemogućavale registraciju igrača, igranje domaćeg prvenstva, pretnju kazni oduzimanja bodova ili izbacivanja u niži rang takmičenja. Imali smo blokiran račun i svi prihodi su odlazili u deblokadu. Mi smo bili prinuđeni da prodajemo najbolje igrače da bi platili te nasleđene obaveze i umesto u formiranje tima, novac je odlazio na neodložne nasleđene obaveze."
                Jako si bezobrazan sa tim omalovazavanjem. Kupi Covicev poster pa ga zalepi u sobu.

                Comment


                • Daj da vidim da se i ta priča sa dugom već jednom anulira, pa da vidimo na šta će klub da liči.

                  Comment


                  • Koje omalovazavanje?
                    Rezultati sve govore. Jel neko podneo ostavku sto smo drzali neznalicu na klupi 2 godine. Ko ga je doveo i dao mu ogroman ugovor? Ko potpisuje amatere i isluzene fudbalere, a prodaje decu koja nisu odigrala takmicarsku utakmicu?

                    Comment


                    • Originally posted by Keylor View Post
                      Mi smo po racunu za 2016. imali rashode 20M evra. Nabrojao si 10 kvalitetnih igraca koji su prodati za lepe novce, od toga mi Evrope nismo videli, stadion se raspada, a najavljuju se nove prodaje jer nam trebaju pare. Pored svih tih prodaja i para koje su se negde slile mi odlucujucu utakmicu docekujemo sa Andjelkovicem na beku [emoji23] , Frimpong/Babic na stoperu i da nema kartone LT kao zadnji vezni.
                      Sve to zaciniti neosvajanjem titule.

                      I onda neko poredi Terzica i Covica [emoji23] [emoji23]
                      Nama ce trebati bar nekoliko godina da svake godine prodajemo igrace za 20 miliona pa da dodjemo na nulu, osim ako ne bude nekih prekorednih "platim ti glavnicu, oprostis mi dug" mutljavina. FK Zvezda osim vracanja dugova godisnje kosta oko 10 miliona (u zavisnosti od toga koliko nam je skup tim) za odrzavanje. Drugim recima, osim prodaje Grujica koja nas je bukvalno spasila od gasenja sve ove ostale prodaje su sitnica koja nam znaci nesto vise od toga da nam igraci beze jer im ne dajemo plate ali ne mnogo vise od toga. Terzic jeste to sto jeste ali da nam je krenula prodaja igraca otkad je on dosao to je neoboriva cinjenica. Bilo bi jos bolje da nismo imali neke sumanute kupovine koje su sluzile za punjenja raznih dzepova ali to nam vec polako spada u rok sluzbe.

                      Bolje je nego sto je bilo, jebi ga. Dug je manji (Terzic oko ovoga ne laze, dug jeste manji), imamo bolje timove nego ranije, konkurentni smo za titule sto nismo bili godinama, sad imamo i trenera za kojeg se nadam da cemo mu dati sansu da u kontinuitetu od nekoliko godina zajedno porastu i on i klub. A to sto docekujemo Krasnodar sa Babicem na stoperu, Andjelkom na beku i Le Talekom u veznom redu je direktna posledica povreda dva bitna igraca, to nije argument ni za sta.

                      Sto se Covica tice on ima ciglo dve zasluge za renesansu KK Zvezda, UPPR i Radonjica. Jedno je odradio uz blagoslov drzave, drugo je cista njegova zasluga. Sto se njegovih menadzerskih sposobnosti tice one su rezultirale dugom od 2.4 miliona koji je napravio za tri godine. I am not impressed.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Originally posted by Keylor View Post
                        Mi smo po racunu za 2016. imali rashode 20M evra. Nabrojao si 10 kvalitetnih igraca koji su prodati za lepe novce, od toga mi Evrope nismo videli, stadion se raspada, a najavljuju se nove prodaje jer nam trebaju pare. Pored svih tih prodaja i para koje su se negde slile mi odlucujucu utakmicu docekujemo sa Andjelkovicem na beku [emoji23] , Frimpong/Babic na stoperu i da nema kartone LT kao zadnji vezni.
                        Sve to zaciniti neosvajanjem titule.

                        I onda neko poredi Terzica i Covica [emoji23] [emoji23]
                        Stadion se raspada zato sto imamo neodgovorne ljude a Evropu nismo vidjeli zato sto smo bili bas u dugovima i nismo se mogli usresrediti na formiranje tima a ne mozemo ni sada dok ne spustimo barem ispod 20m.
                        Terzic je za razliku od prethodnika spustio dug i imao dogovore sa bankama, vratio titulu posle dugogodisnje dominacije Partizana, doveo dobre igrace i proda za fine pare.
                        Tebi ako se ne svidja Andjelko i Babic nemoj ni da gledas Zvezdu.
                        Ja cu je uvjek gledati makar igrali beton ligu jer je to stvar kucnog vaspitanja.

                        Comment


                        • Odlicna ti je logika. Ako sam protiv Babica i Andjelkovica znaci da mrzim Zvezdu.
                          Vazi

                          Comment


                          • 720 ciganskih duša dalo krv danas na Marakani.. oboren rekord zavoda za transfuziju na dnevnom nivou, i rešen problem sa nestašicom.

                            Comment


                            • Rade Krunic da zameni Kangu...ajde bre...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Rade je dobar igrac, bas dobar. Ali nije realan.

                                Comment

                                Working...
                                X