Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zvezdi je potrebna ta jedna prokleta godina u Evropi, malo srece u cetvrtak. Sve bi se iz korena promenilo. Jednsotavno potreban je taj spric od 7-10 miliona evra dodatno da se neke stvari odrade brze. I to je cela prica. Kada si za stolom sve je lakse, novac se okrece prodaja igraca cene igraca su vece. Kad nisi za stolom ti si na meniju raznih lupeza i samo tavoris.

    Comment


    • Čović nije cvećka, daleko od toga, ali isto tako, nije za poređenje za Tvorzom..

      Comment


      • Originally posted by ОлимпиакараМосква View Post
        Apsolutno isti tip ljudi,svidjalo se to nama ili ne takvi rade po svim sportski klubovima i takvi ce da rade i na dalje.Mozemo mi i da menjamo Terzica ali doci ce novi Terzic,ne znam kog ljudi zamisljaju da dovedu kad sklone Terzica,mesavinu Stefana Nemanje KAradjordja Zivojina Misica i Rajka Mitica..posten skroz cist covek koji ce da igra tako velike igre u ovoj drzavi ne postoji,tako da sto se mene tice nije idealno ali jeste bolje nego sto je bilo.Ugradjuju se jbg,ugradjivali su se svi i svi ce i da se ugradjuju koji budu dosli,ne misli valjda neko da oni tu rade za platu od 1000e i da vode onoliki klub za te pare,kao sto ni predsdnik drzave ne radi za platu od 100 000 dinara.Ako i pored tog ugradjivanja ja vidim da se stanje u klubu ipak popravlja za razliku od proslih 10 uprava,onda je to za mene pozitivan znak,ne mozemo odma da budemo Barselona,ali malo po malo pa da stremimo ka boljem,a ide na bolje i sto se tice duga i omladinske skole i skoro svega u klubu.
        Za razliku od vecine krvopija i debila koji su zajahali klubove Covic i Terzic imaju jednu dobru osobinu, ne kolju gusku koja im nosi zlatna jaja. Nisu oni u Zvezdi zbog Zvezde nego zbog sebe, to je jasno, ali da bi imali za sebe oni ce da daju i Zvezdi. Takav je, recimo, bio Zecevic u Partizanu. Ne treba imati iluzija prema bilo kome od njih ali im se ne moze ni odricati onoliko koliko su napravili. Posteni ljudi u Srbiji, naravno, postoje ali da sutra neko od takvih dodje u Zvezdu prosuo bi se kao ogrlica i upropastio bi i sebe i Zvezdu. Nije tu stvar do karaktera vec do konteksta, ne roni se kroz vazduh i ne leti kroz vodu. Da bi posteni filantrop i zaludjenik u sport dosao na celo nekog od klubova i bio uspesan morao bi najpre ceo kontekst da se promeni.
        Last edited by taliesin; 22-08-17, 13:35.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Ako zelimo kontinuitet stecaja onda i da zadrzimo sve igrace. Ne znam zbog cega se ljudi toliko vezuju za igrace. Apsolutno treba da ostane samo onaj igrac za koga na trzistu ne postoji zamena. Iz mog ugla to je Kanga. Krsticic dolazi umesto Donalda, LTeleka ako ima ko da ga kupi ne bi ni trepnuo prodao bih ga. Nece Zvezda imati slabiji tim u to sam sasvim siguran. Nebulozno je ovo spominjanje Friponga u startnih 11. Klubske igrace tipa Srnic i Stojkovic nikad ne bi prodavao.
          Nema govora o stecaju kada si u prelaznom roku prihodovao 10M evra. I nije bitno da li je Krsticic bolji od Donalda ili nije. To se jednostavno ne radi. Kada prodju utakmice sa Krasnodarom i Partizanom to ce biti 15 utakmica od pocetka sezone ili 3 meseca ukljucujuci pripreme. I u tom trenutku menjas igrace i sve tri linije tima( to bi/ce uraditi ako dobiju odgovarajuce ponude). Taj Krsticic ako dodje i bude imao dobru sezonu ide sledece leto opet u inostranstvo, a ako odigra lose onda ostaje. A takav nam ne treba.

          Valjda je svima jasno zasto klubovi sirom Evrope kupuju vise tokom letnjeg nego tokom zimskog prelaznog roka. Na zimu kupuju samo oni koji se vade ili menjaju povredjenje igrace.
          Za Zvezdu dovodjenje i prodaja igraca krajem avgusta je zimski prelazni rok.

          Comment


          • Slažem se i sa suptilom i sa taliesinom. Zamislite koje se tek kombinacije otvaraju Terziću ako bi Zvezda postala standardni učesnik Liga Evrope? On razmišlja pametno i kroz opštu Zvezdinu korist dobijaće više za ličnu. Npr da je prošle sezone Miloje vodio klub prošli bi Ludogorec, Plavšić i Ristić bi otišli za po milion-dva više, ukupno 3-4 miliona više nego sad. Zato je cilj da se svede dug na 0 i da se pravi priča. A i Terzić koliko znam prvo je odgovoran Branu pa onda svim tim Vučićima i braći. Tu se zna hijerarhija, nije bilo Bate bez Brana a Boga mi nema ni Terze bez istog. Čuo sam negde da su Petkov transfer tako odradili da je dobio čiste papire pa menjao menadžera itd uglavnom da su se utalili i gorepomenuti i neki Rus nemam pojma. Toga će uvek bit svuda na svetu. Ajde da mi standardno igramo Evropu pa ćemo lako žmureti na jedno oko sve pod uslovom da ima rezultata i nema duga.

            Comment


            • @Keylor Za mene je ovakva Zvezda stecajna Zvezda sve dok ovoliko duguje. Trziste je takvo. Eto i vecina menadzera u Engleskoj diglo je glas protivovakvog prelaznog roka. Zahtevaju da se prelazni rok zavrsi do pocetka Premijer lige. Nama je osovina Kanga - Boaci - Jovicic. Ne bi bilo dobro nekog od njih da prodamo, sto se Donalda tice on verovatno nece da produzava ugovor i nemas kad da ga prodas ako ga ne prodas sada. Boaci je u takvoj situaciji da ce mozda biti pred ponudom koju je tesko odbiti. Uostalom videcemo. Da udjemo u LE pa da budemo na slatkim mukama sto se igraca tice Na zimu je doselektiranje ekipe ukoliko iskrsne nesto na trzistu. Otvori se raskid ugovora ili otvori se prostor za pozajmicu nekog igraca koga skeniras jako dugo pa ga tad dovedes.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Zamislite koje se tek kombinacije otvaraju Terziću ako bi Zvezda postala standardni učesnik Liga Evrope? On razmišlja pametno i kroz opštu Zvezdinu korist dobijaće više za ličnu.
                Pokušavam da povežem Anđelka, kapetan Mikija, Milića i sl. sa gore pomenutim..

                Comment


                • Zvezda ide napred a to je vidljivo za svakog navijaca ako:

                  1. Igra Ligu Evrope ili Ligu Sampiona - sportsko/rezzultatska komponenta
                  2. Kada se skine hipoteka iz zemljisnih knjiga Marakane. - poslovna komponenta
                  3. kada proda za dobru lovu igraca a nadje brzo kvalitetnu zamenu
                  4. Spustanje duga na nivo priblizno 10 miliona evra
                  5. Dolazak na pozitivnu 0
                  Pored ovoga niz stvari koje mogu biti vidljive od pomaka u omladinskoj skoli, preko stanja terena, dolazak nekog sponzora dodatnog u klub i tako dalje.
                  Ovo gore za mene predstavljaju prolazna vremena. I mapa puta ka konsolidaciji.
                  Na nekom mestu na netu u online arhivi pronsao sam da Zvezda duguje Komercijalnoj i Meridijan banci i da su ti krediti zapravo osnov za jedan deo hipoteka na Marakni. Tadasnji Glas Javnosti je pisao o cifri od 80 miliona dinara sto je po tadasnjem kursu bilo 7 miliona Evra samo od Komercijalne banke. Ako imamo u vidu ovu Terzinu pricu o napravljenom dogovoru sa jednom bankom da se ispalti u narednih 18 meseci 6.8 miliona a da banka otpise jos toliko onda je zapravo kamata na nivou glavnice ako je to taj dug prema Komercijalnoj banci.

                  Comment


                  • Jos oko 8 hiljada karata ostalo, puna Marakana u četvrtak, niko Zvezdo nema što imaš ti...

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Jos oko 8 hiljada karata ostalo, puna Marakana u četvrtak, niko Zvezdo nema što imaš ti...
                      Ostalo jos 8.000 karata!? Sramota.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Neko je pisao posle zreba da imamo vece sanse ako prvu igramo kuci. Kako tradicionalno nemamo srece na gostovanjima verovatno bi da se revans igra u Krasnodaru a na osnovu iskustva od prosle nedelje popili lagano petardu. Ovako izborili smo izuzetno aktivan rezultat i ispalo je bolje sto se revans igra na Marakani.

                        Comment


                        • Sjetite se samo pre par godina da nismo igraca mogli da prodamo za vise od 2m.
                          Pogledajte samo koliko love smo uzeli za igrace, zasluge takodje idu u Terzicu.
                          Grujic,Ibanjez,Hugo,Katai,Rajkovic,Manojlovic,Ilic i,Ristic,Plavsic, potencijalno (Boaci,Kanga,Donald)
                          Ne branim Terzica ali svakako da se polako oslanjamo na noge i sto je najbitnije dobijamo opet dobru reputaciju za prodaju igraca i samo vise para mozemo uzeti.

                          Comment


                          • Naše šanse postoje samo ako ne igra Anđelko na mestu levog smetala a ako i pingpong igra sa Anđelkom po levoj strani odbrane - najebali smo, kratko i jasno.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Originally posted by Ganac View Post
                              Naše šanse postoje samo ako ne igra Anđelko na mestu levog smetala a ako i pingpong igra sa Anđelkom po levoj strani odbrane - najebali smo, kratko i jasno.
                              Sto je najgore i bice tako.
                              Ja iskreno nisam optimista i mislim da necemo proci Krasnodar.
                              Jednostavno su bolja ekipa i imace 13 igraca u cetvrtak(Andjelko+Frimpong)
                              A vi sto kazete da je Borjan kriv za prvi gol pogledajte sta kumara radi i sve ce biti jasno.
                              Pusta igraca da mu prodje iza ledja laganim hodanjem.

                              Comment


                              • Nemamo nikakve šanse sa Andjelkovićem i Frimpongom. Naravno da ću gledati pun nekog nadrealnog optimizma, ali ko je pažljivo pratio ligu zna da kad je u pitanju Frimpong može da dodje do crnih rupa.u glavi, da zaboravi gde se nalazi i pusti igrača kao dva puta protiv Voždovca i sad protiv Bačke.

                                Ne igra ni Rodić. Stvarno su nam male šanse. Ne igra Le Talek na štoperu ne igra Jovičić i sad Rodić... Baš male šanse

                                Comment

                                Working...
                                X