Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stoiljkovic ce biti odlicno pojacanje, to je igrac koga trener dobro poznaje i planira da ga upari sa Pesicem.
    Medjutim, nama je najveci problem sredina terena jer nemamo zamene za Donalda,Kangu i Srnica.
    Mozzart je racunao da cemo prihodovati 500 k od ovog meca

    Comment


    • Samo da Kangu zadrzimo ako je ikako moguce, nema tu domaceg igraca ni na vidiku da ga zameni a za stranca bi bas morali da se isprsimo...on i Boaci su nekim cudom zalutali u ovu nasu ligu...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Ako prodjemo nekim slucajem u LE imamo lepu sansu da zadrzimo vecinu igraca mozda cak i sve, i eventualno nadogradimo tim sa nekim pojacanjem. Ako ne, bice sigurno dosta odlazaka.

        Comment


        • Ma da izadjemo i da se posibamo muski,normalno postujuci trenerove takticke postavke,da se izbije igracima iz glave da je ovo utakmica koja ih vodi u evropu da ih ne bi dodatno inhibirala ta cinjenica,to u principu ne bi trebalo da im se dogadja ali ipak je ogroman pritisak i ocekivanja.
          Mene je samo strah Andjelka decko je tempirana bomba,moze da uradi i ponesto dobro ali ce sigurno d'uradi nesto lose po tim.

          Comment


          • Srnica, Donalda i Dlt treba prodati i taj novac uloziti u pojacanja.

            Comment


            • Originally posted by profaarmor View Post
              da se izbije igracima iz glave da je ovo utakmica koja ih vodi u evropu da ih ne bi dodatno inhibirala ta cinjenica,to u principu ne bi trebalo da im se dogadja ali ipak je ogroman pritisak i ocekivanja.
              Izmislili feničani Karantin..
              Džaja & Cvele bi to odveli negde u šumu da iscooliraju splavove, starlete i odvratnu štampu, oduzeli mobilne telefone i poručili: igrajte ping pong, pijte sokiće i vidimo se u četvrtak u podne ispred autobusa.

              Comment


              • Originally posted by 011 View Post
                Ako prodjemo nekim slucajem u LE imamo lepu sansu da zadrzimo vecinu igraca mozda cak i sve, i eventualno nadogradimo tim sa nekim pojacanjem. Ako ne, bice sigurno dosta odlazaka.
                Garantujem ti, nemam info vec samo zdravorazumsko razmisljanje i iskustvo onoga sto su vec radili je to da bez obzira usli mi u
                grupnu fazu ili ne prodaje igraca ce biti. Svako ko ponudi neku sumu novca koja bi zadovoljila ove iz uprave prodali bi svakoga
                u to sam 100% siguran.Njih kontinuitetne interesuje samo obrt novca, da im je kontinuitet vazan pa ne bi se svaki prelazni rok
                bilo letnji bilo zimski dovodili igraci kao na traci.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Igraci koji mozda odu su:
                  Boaci, Kanga, Donald, Le Talek, Srnic i Milic. Donald i Le Talek ne zavise od evrope, ostali stranci da. Srnic i Milic mogu ici ako dodje dobra ponuda. Boaci verovatno ostaje ako prodjemo dalje, ako ne prodjemo ide ako naravno klub dobije adekvatnu ponudu. Sto se Kange tice mislim da ce klub uciniti sve da ga zadrzi nevezano za evropu. Takodje mislim da ako udjemo u LE da ce klub odbiti ponude za Boacija do 5-6 miliona, naravno ako on bude isto zeleo da ostane. Bice jako zanimljivo narednih 10 dana.

                  Comment


                  • Ako zelimo kontinuitet stecaja onda i da zadrzimo sve igrace. Ne znam zbog cega se ljudi toliko vezuju za igrace. Apsolutno treba da ostane samo onaj igrac za koga na trzistu ne postoji zamena. Iz mog ugla to je Kanga. Krsticic dolazi umesto Donalda, LTeleka ako ima ko da ga kupi ne bi ni trepnuo prodao bih ga. Nece Zvezda imati slabiji tim u to sam sasvim siguran. Nebulozno je ovo spominjanje Friponga u startnih 11. Klubske igrace tipa Srnic i Stojkovic nikad ne bi prodavao.

                    Comment


                    • Pingpong i Noj.....Neka nam je Bog u pomoci.....

                      Послато са GT-S7580 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        Ako zelimo kontinuitet stecaja onda i da zadrzimo sve igrace. Ne znam zbog cega se ljudi toliko vezuju za igrace. Apsolutno treba da ostane samo onaj igrac za koga na trzistu ne postoji zamena. Iz mog ugla to je Kanga. Krsticic dolazi umesto Donalda, LTeleka ako ima ko da ga kupi ne bi ni trepnuo prodao bih ga. Nece Zvezda imati slabiji tim u to sam sasvim siguran. Nebulozno je ovo spominjanje Friponga u startnih 11. Klubske igrace tipa Srnic i Stojkovic nikad ne bi prodavao.
                        Ja se sigurno ne vezujem za igrace pogotovu enod 1999 godine kada je po meni posle toga nas fudbal drasticno poeo da pada iz godine u godinu.
                        Ali da bi napravio nesto van srpskih livada moras da imas kontinuitet u timu da imas kostur tima koji ces nadogradjivati.
                        A u evropi vidimo sta smo radili od Rome pa na pvamo cast izuzetku ove sezone koju pripisujem iskljucivo Milojevicu i igracima
                        i ovo je pozitivan ekces. D bi imao dobre rezultate u Evropi kao nekada moras imati i ekipu na okupu nekoliko sezona u protivnom
                        bice kao do sada bez evrope i povratak na srpske livade koje nisu reper nizasta.
                        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                        Comment


                        • Nikad meni nece biti jasna vika na Terzica. Terzic je kalibar Covica. Isti su. Jaje jajetu. Samo jednom je fah fudbal a drugom kosarka. Terzina je strategija vracanja srpskih igraca u klub. Posle prodaje igraca sigurno cemo biti minimum na istom ili korak unazad da bi u sledecem prelaznom roku sa dva pojacanja iskoracili korak dva napred. Ja to tako vidim. Za Zvezdu u LE potrebna je doza srece. Imali smo srece u Rusiji, da je zasluzimo i u Beogradu pa da slavimo
                          edit: Gde moze da se pise o ovoj pucnjavi na Mamica?
                          Last edited by suptil; 22-08-17, 13:09.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Nikad meni nece biti jasna vika na Terzica. Terzic je kalibar Covica. Isti su. Jaje jajetu. Samo jednom je fah fudbal a drugom kosarka. Terzina je strategija vracanja srpskih igraca u klub. Posle prodaje igraca sigurno cemo biti minimum na istom ili korak unazad da bi u sledecem prelaznom roku sa dva pojacanja iskoracili korak dva napred. Ja to tako vidim. Za Zvezdu u LE potrebna je doza srece. Imali smo srece u Rusiji, da je zasluzimo i u Beogradu pa da slavimo
                            edit: Gde moze da se pise o ovoj pucnjavi na Mamica?
                            Ne branim Covica li poredjivati Terzica i Covica je smesno, kao prvo Terzic nikakve rezultate nema za razliku od Covica preko reprezentacije, fmp-a, zvezde
                            po meni Terzicu nije mesto u Zvezdi i stojim iza toga.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              Ne branim Covica li poredjivati Terzica i Covica je smesno, kao prvo Terzic nikakve rezultate nema za razliku od Covica preko reprezentacije, fmp-a, zvezde
                              po meni Terzicu nije mesto u Zvezdi i stojim iza toga.
                              Terzic je bio predsednik FSS. Pa dobro znam da ti tako mislis. Ko te pita kome je mesto gde. Juri se rezultat. A ko treba da bude na Terzinom mestu u Zvezdi? Zamisli da Djilas sad iskesira 30 miliona i Zvezdin dug bude od sutra 0 evra.

                              Comment


                              • Apsolutno isti tip ljudi,svidjalo se to nama ili ne takvi rade po svim sportski klubovima i takvi ce da rade i na dalje.Mozemo mi i da menjamo Terzica ali doci ce novi Terzic,ne znam kog ljudi zamisljaju da dovedu kad sklone Terzica,mesavinu Stefana Nemanje KAradjordja Zivojina Misica i Rajka Mitica..posten skroz cist covek koji ce da igra tako velike igre u ovoj drzavi ne postoji,tako da sto se mene tice nije idealno ali jeste bolje nego sto je bilo.Ugradjuju se jbg,ugradjivali su se svi i svi ce i da se ugradjuju koji budu dosli,ne misli valjda neko da oni tu rade za platu od 1000e i da vode onoliki klub za te pare,kao sto ni predsdnik drzave ne radi za platu od 100 000 dinara.Ako i pored tog ugradjivanja ja vidim da se stanje u klubu ipak popravlja za razliku od proslih 10 uprava,onda je to za mene pozitivan znak,ne mozemo odma da budemo Barselona,ali malo po malo pa da stremimo ka boljem,a ide na bolje i sto se tice duga i omladinske skole i skoro svega u klubu.

                                Comment

                                Working...
                                X