Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Samo nam Ping Pong fali pored Anđelka i do kurca onda.
    Penal za Krasnodar zagarantovan.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Comment


      • „Priča oko Krstičića ide u dobrom smeru. Na putu smo da ga dovedemo“, kratko je rekao za naš portal sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela.
        „Krstičić može da odgovori zahtevima na više pozicija. Mi ga vidimo kao defanzivnog veznog“, dodao je Mrkela.
        „Na putu smo da Krstičića dovedemo bez obeštećenja“, otkriva Mrkela.


        Na Marakani se nadaju da bi uskoro mogli da finiširaju transfer Domenika Dinge, dok su danas mediji u Gani preneli informaciju da je Crvena zvezda ponudila milion evra za zadnjeg veznog Lorijana Alkasana Vakasa.
        „Prvi put čujem za tog igrača“, jasan je bio Mrkel


        Mocart

        Comment


        • Igrace Rodic, kakav Andjelko...

          Comment


          • Originally posted by Maverick88 View Post
            Na Marakani se nadaju da bi uskoro mogli da finiširaju transfer Domenika Dinge, dok su danas mediji u Gani preneli informaciju da je Crvena zvezda ponudila milion evra za zadnjeg veznog Lorijana Alkasana Vakasa.
            „Prvi put čujem za tog igrača“, jasan je bio Mrkela.
            Bitno je da je za ovog Tankoa čuo

            Comment


            • Odgledao sam ponovo prvo poluvreme, posle tableta od 7 inca, gledanje na monitoru je pravo osvezenje

              Dakle, par utisaka. Previse smo usli u mec sa strahopostovanjem. Bili smo ravnopravni do gola, a posle gola cak i bolji. Ne slazem se da je LeTalek bio los, pokupio je brdo lopti, gresio je ali se uvek trudio da ispravi gresku.


              Kod gola je prvo pogresio Radonjic sto je poslao balon besmisleno, pa onda Kanga i Radonjic sto nisu zatvorili rupu iza Donalda koji se ubacivao iz drugog plana. LeTalek je ispao, tacno, ali posle njega jer Radonjic trcao paralelno sa Risticem i mogao je da mu makar zasmeta malo. Babic je morao da pravi faul makar po cenu zutog kartona, jer je Ristic opasan kad mu legne lopta na levu. Dakle, kolektivna odgovornost. I Borjan se istakao losom odbranom, mada je posle imao par odlicnih intervencija... ispucavanja su mu katastroficna

              Posle toga su imali par "setanja" kroz odbranu i svaki put smo izbegavali faul, bez obzira sto znamo da je Vanderson jako opasan kad mu se da prostor. Oba puta je prosoa, jednom je izblokiran, drugi put je sudija svirao ofsajd.

              Imali smo i mi par polusansi, ali cim smo se malo otvorili pokazali smo da mozemo da igramo sa njima.

              Stojkovic je bio odlican. Srnic pokrivao, a nije se video u napadu, Kangi kad bi makar ispratio svog igraca bilo bi sjajano. Donald odlican, Radonjic povremeno sebican i mislim da nije koristio dovoljno svoju brzinu. Boaci bi mogao da pogleda kako je Hugo vrsio presing na poslednju liniju protivnika, mislim da nam to fali u fazi odbrane.

              Gol je postignut iz polusanse i plod je serije nasih gresaka.

              Sad odoh da odgledam drugo poluvreme
              Last edited by mad for red; 21-08-17, 19:51.

              Comment


              • Крстичић је пре планска замена за Доналда, као што је Бабић за Леталека. Звезда није пијани милионер да може себи да приушти неке ствари. Додуше више није ни пијани стечајац... Уколико уђемо у ЛЕ биће адекваних замена за оне који буду отишли плус замена за Јовичића и то је то. Никаквбих епохалних ствари неће бити. Прво се доводе играчи као замене па се сад чини да се гомила кадар. Са Родићем имамо какве такве шансе у четвртак. Барем нећемо примати онакве голове.

                Comment


                • Donald verovatno ide nakon derbija.

                  Comment


                  • Odgledah i drugo poluvreme.

                    Drugi gol posle 35 sekundi... greska Srnica ili Stojkovica, bek proleteo i centrirao pravo na Andjelkovica koji je ispao na isti nacin kao protiv Florijane... Treci gol je blagi uzas tiha jeza. Odlicno odigrao od Krasnodara, povukli su celu odbranu napred, s tim sto smo odlicno stajali u petercu, ali lopta je isla na drugu stranu. kanga je pokrivao drugog igraca, LeTalek i Babic su se besmisleno sklonili i Borjan nije imao sanse.

                    Gol Ristica je cist kao suza i hvala coravom Litvancu sto ga nije priznao. Posle toga smo imali par sansi, kao i oni... opet je bilo setkanja od 40 do 25m od naseg gola, pa se Ristic raspucavao kao na treningu. Na srecu neprecizno.

                    Onda je usao Milic da pomogne Stojkovicu, a Srnic je presao da pokrpi rupe koje pravi Andjelkovic. Posle povrede usao je Gobeljic i ta rupa je zatvorena, ali su nas ubili dupli pasovi i duge lopte iza odbrane.

                    Pesic nema snage za 15 minuta ozbiljnog fudbala i vidi se da je odbrambeno takticki nepismen tj na nivou napadaca. Sve u svemu dobar rezultat koji daje nadu.

                    Jako pozitivno sto nismo pali posle treceg gola, sto smo napadali i kad smo bili mrtvi ocigledno. Od 85 do 90 smo imali 2 odlicne kontre koje nije odradio Pesic kako treba...
                    Ono sto ne valja, sto nema ko da pokrije prostor iza Donalda kad ovaj ode u napad ili ispadne. LeTalek to nije lose radio, ali je i gresio. Meni je Donald uz Kangu nas najbolji igrac. Borjan je bio siguran, mnogo bolji od Kahrimana...
                    Stojkovic je odigrao najbolji mec otkako je dosao kod nas.

                    U revansu se nadam ludilu u prvih 20 minuta i da cemo tada dati gol. Ono sto sam siguran da ce igraci dati 100% sebe i da ce se boriti dokle god se bude igralo.

                    Ono sto me brine je poslednja linija, Andjelko mora da bude mnogo koncentrisan da izvuce revans, svaki napad preko njega je bila opasnost za gol. Stojkovic mora da zatvori njihova krila i beka, a Srnic da mu jos vise pomaze. Generalno moramo igrati mnogo koncentrisanije i agresivnije i po cenu zutih kartona.

                    Mislim da su sanse 40-60 za Krasnodar, ali da ih mozemo proci...

                    Comment


                    • Dobro, za Donalda je i vreme da ide...posteno je odradio svoj staz u klubu...vidi se da je covek na mestu, nikad nijedan problem, uvek maksimalno posvecen i nije dzabe i traku zaradio...ostace mi u bas lepom secanju...Nadam se da cemo dvojac Kanga-Boaci zadrzati, oni su nam preko potrebni...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by Srdjan88 View Post
                        Donald verovatno ide nakon derbija.

                        Odakle info? Imas info i gde ide i za koliko?

                        Comment


                        • Babic je milion puta bolji igrac od Frimponga, ne vidim smisao da ovaj drugi igra pre.

                          Comment


                          • Samo Rodic da igra, ne bih izdrzao Andjelka jos jednu epizodu, sve drugo je manje bitno.

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Dobro, za Donalda je i vreme da ide...posteno je odradio svoj staz u klubu...vidi se da je covek na mestu, nikad nijedan problem, uvek maksimalno posvecen i nije dzabe i traku zaradio...ostace mi u bas lepom secanju...Nadam se da cemo dvojac Kanga-Boaci zadrzati, oni su nam preko potrebni...
                              Vala da znaš da mu je vreme. Daleka mu lepa kuća i njemu i DLT-u.

                              Daj Krstičića i Jovičića od zime na DMC da vidimo kako se đuska. Aj Bože pomozi.

                              Comment


                              • Ne znam što se pominje dovodjenje Dinge pored živog Ze Markosa. Bakula i Krstičić upgrade veliki u odnosu na prošlu sezonu, kao i cela zadnja linija. I napred je Radonjić upgrade, znači... titula nije upitna.

                                Comment

                                Working...
                                X