Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #aumeđuvremenunaćićujojzamenu

    http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1295272
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • A brate urose kako su kanga i bosko jankovic slicni? Bosko moze u peMziju sa milijasem na kraju sezone. Ja samo od stranaca ne zelim da gledam le taleka i pingponga. Kanga i boacoli su suvo zlato-bez njih smo suvi prosek. A mislim da i rikardinjo moze da trazi novi klub.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Pa izvini imamo dug ako nisi znao... Takmičiti se hoćemo al juriti rezultat nećemo, pre svega jer se to ne očekuje od kluba koji nije igrao u Evropi 10 godina. I u košarci smo prvo igrali EL i borili se, pa smo tek kroz dve tri sezone postali konkurentni.
        Ko to ne očekuje od Zvezde da juri rezultat? Da li je neko zvanično iz kluba objavio da nas Evropa ne interesuje? Da li su možda igrači rekli da im to nije bitno i da neće da se cimaju bezveze? Meni je svakao bitno. Ja dolazim u četvrtak, prevaliću više od 300Km, jer mi je bitno i jer verujem i da je igračima bitno. Hoću da vidim da istrče na teren i da daju svoj maksimum a da li će to da bude dovoljno za prolaz to ćemo da vidimo.

        Što se tiče duga ja sam itekako svestan njegovog postojanja ali nije prodaja jedini način dolaska do para a neko na kraju ipak mora i da ostane da igra. Jedan od načina da se zarade pare i da se smanji dug je upravo igranje u Evropi ali to nam eto "nije cilj".

        Ja kao neko kome je Zvezda u srcu nemam ama baš ništa od toga što će neki igrač biti prodat za 1,2,5 ili 8M. Od toga će koristi imati samo razni sumnjivi likovi u i oko Zvezde. Mene interesuje da Zvezda ima što bolji tim i da ostvaruje što bolje sportske rezultate. Dakle, mene interesuje FK a ne trgovisnko preduzeće.

        Comment


        • Originally posted by mad for red View Post
          A gde ces onda Kangu?
          Pa to bi bila vise 4-2-2-2 formacija gdje bi Kanga bio ispred Donalda i Krsticica. Mogao bi to i Radonjic da igra.

          Comment


          • Originally posted by Srdjan88 View Post
            Pa to bi bila vise 4-2-2-2 formacija gdje bi Kanga bio ispred Donalda i Krsticica. Mogao bi to i Radonjic da igra.
            I onda ubijes Kangu na krilu bezveze. Nema potrebe uopste da se menja formacija 4-2-3-1 ako budu igrali u paru Donald i Krsticic, ako igrac nije defanzivni specijalac to ne znaci da ne mora ili ne ume da igra i u odbrani.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Dobro u redu. Nisam mislio da ćemo ući i reći e sad gubimo sve, već da je realno da ne možemo napraviti neki spektakularan rezultat. Pričam realno. Svaka pobeda bi značila zbog koeficijenta. Što je Zvezda prodala igrače u košarci? Klub ne može da zadrži Boaćija ako dodje dobra ponuda jer je u dugovima. To šta bi neko hteo to je druga želja ali prioritet kluba je jasno istaknut - da se otplate dugovi. Da bi onda moglo da se radi na zdravoj osnovi.

              Klub i treba da funkcioniše po principu dovedi jeftino prodaj skupo.

              Nisam mislio da će se Zvezda braniti na Marakani ali svakako je akcenat na finansijama a ne na npr pogodu na trofej radi obezbedjenja LŠ.
              Boška sam pomenuo jer mi je prvi pao na pamet. I ne mislim da će svi otići ali do zime svakako hoće jer se od zime pravi tim za kvalifikacije za LŠ. Tako da je prosta računica- ako dodje dobra ponuda za Boaćija i Kangu - idu. Jer će ionako otići sl leto. Ovako se uzeo novac i može da se uigrava tim za sledeće kvalifikacije. Znam da je Boaći važan ali važan je i dug. Kad se on ukloni klubu se pružaju nove opcije.

              Comment


              • Какве су то шпекулације о Родићу поново? Јел има неко неки инфо о томе? Родић мора да игра како зна и уме.

                Comment


                • Odgledah neki sazetak meca Rostov-Krasnodar...utisak je da im je odbrana blago receno prosecna...spori, staticni, Rostov im je iz neke brze transformacije bas pravio probleme, dosta opasnih situacija...Njima je vezni red sjajan, nakrcali su brdo tih malih, hitrih igraca sa odlicnom tehnikom koji zuje po terenu...ako Miloje tu nekim cudom uspe da nadje nacin da osvojimo taj deo terena, vise od pola posla je uradjeno...ako nasi napadaci budu dobijali lopte za trku sa njihovom zadnjom linijom, crno im se pise, tu nema lasom ko da uhvati Radonjica, Srnica i Bocka...Da nas bog pogleda da ga nekako umuvamo u ranoj fazi meca, pa na kontre..
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Nekako imam poverenje u Milojevica, osim u jednoj stvari. La Telek u sredini sa Donaldom nikako ne ide i valjda neće opet. To nam bude rupa nevidjena, bolje Gobeljić.

                    Comment


                    • Le Talek je suspendovan za ovaj mec...citajte malo bem mu misa..
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Neki lik objavio na tviteru da ne igra Rodic 99% i da ga je video sa gipsom na nozi

                        https://twitter.com/IgorJakov989/sta...93187039293440
                        Last edited by mad for red; 21-08-17, 13:20.

                        Comment


                        • Originally posted by mad for red View Post
                          Neki lik objavio na tviteru da ne igra Rodic 99% i da ga je video sa gipsom na nozi
                          Kakav bre gips? Covek je bio u trenanznom procesu. Ako je u gipsu on 1000 posto nece da igra. Mozda je video nekog ko lici na Rodica
                          Ako je to tacno, ja sam zgranut razvojem situacije. Nemar kluba na neki nacin. Kako je moguce da je covek u trenaznom procesu onda?
                          Last edited by suptil; 21-08-17, 13:22.

                          Comment


                          • Moguce da au pozurili pred prvu utakmicu u Rusiji i dodatno pogorsali povredu...cini mi se da je bilo reci da je imao problem kada je pokusao da radi sa loptom...Elem, da ipak sacekamo neku zvanicnu informaciju a ne te tviterase koji su ko zna koga videli...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Citat je "neko sranje na nozi" ali ja sam vaspitan decak i ne psujem na forumima

                              https://twitter.com/IgorJakov989/sta...93187039293440

                              Comment


                              • Originally posted by mad for red View Post
                                Citat je "neko sranje na nozi" ali ja sam vaspitan decak i ne psujem na forumima

                                https://twitter.com/IgorJakov989/sta...93187039293440
                                Ako to bude tako na kraju, ja ne vidim nacin kako mozemo da prodjemo.

                                Comment

                                Working...
                                X