Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by profaarmor View Post
    Da prelistamo malo komentare povodom dolaska Jovicica,nista on nije bolje prosao od ovog lika sada,tako da..
    Bas bih voleo da prelistamo posto sam tad tebi i nekim drugima koji nikad nisu ni culi za njega napisao da ce biti najvece iznenadjenje. Da je slican tip igraca piksiju kovacevicu da donosi energiju samo sto za razliku od piksija zna fudbal ali da sam se nadao i nekom kreativnijem veznom jer se tad pricalo da ce otici kanga sto bi za mene bilo katastrofa! Ne secam se da se puno ljudi protivilo njegovoj prodaji. U bozovicevom sistemu ni jovicic ne bi bio pojacanje. Ja sam priznajem potcenio milojevica. Ako izuzemmo radonjica i jovicica i dalje tvrdim da su se mogla naci bolja resenja od savica, babica, markosa, da je pesic skupo placen ako nece biti startni spic i ako ne prodamo boacija. priznajem igramo preko mojih ocekivanja i za to pun kredit dajem milojevicu, a ne transfer politici. za krsticica tvrdim da je prosecan igrac i da nikako ne moze biti zamena za jovicica, jer niti igra na toj poziciji, niti moze doneti to sto je davao jovicic. mozda bi radovanovic bio adekvatnija zamena, ali ni njega ne bi voleo u zvezdi jer je kao i krstici vestacki igrac isfuran od raznih lobija.

    Comment


    • Originally posted by suptil View Post
      Ovo ti je za prijavu. Mozes deset puta prikladniji izraz da iskoristis.
      sorry, mozda si u pravu. mislio sam da je neki uobicajeni sleng ovde prihvatljiv. ispravio sam post

      Comment


      • Originally posted by NateHuffman View Post
        Bas bih voleo da prelistamo posto sam tad tebi i nekim drugima koji nikad nisu ni culi za njega napisao da ce biti najvece iznenadjenje. Da je slican tip igraca piksiju kovacevicu da donosi energiju samo sto za razliku od piksija zna fudbal ali da sam se nadao i nekom kreativnijem veznom jer se tad pricalo da ce otici kanga sto bi za mene bilo katastrofa! Ne secam se da se puno ljudi protivilo njegovoj prodaji. U bozovicevom sistemu ni jovicic ne bi bio pojacanje. Ja sam priznajem potcenio milojevica. Ako izuzemmo radonjica i jovicica i dalje tvrdim da su se mogla naci bolja resenja od savica, babica, markosa, da je pesic skupo placen ako nece biti startni spic i ako ne prodamo boacija. priznajem igramo preko mojih ocekivanja i za to pun kredit dajem milojevicu, a ne transfer politici. za krsticica tvrdim da je prosecan igrac i da nikako ne moze biti zamena za jovicica, jer niti igra na toj poziciji, niti moze doneti to sto je davao jovicic. mozda bi radovanovic bio adekvatnija zamena, ali ni njega ne bi voleo u zvezdi jer je kao i krstici vestacki igrac isfuran od raznih lobija.
        Momak koji ima mečeve za A tim 6 godina serije A, igranje u primeri, k... od igrača za klub u teškom dugi i iz Srbije, pa da u pravu si kad mozemo da dovedemo Kantea. Neki navijači kao da nisu svesni u kom se trenutku nalazi Zvezda.

        Comment


        • Kakvo bi to pojačanje bilo...On kad bi došao pa od zime da igra u paru sa Bakulom... Bruka, perverzija. Ko je protiv njegovog dovodjenja, taj stvarno treba racionalno da razmislio da li je upoznat uopšte sa kvalitetima tog igrača.

          Comment


          • U cetvrtak je najbolje da pocnemo u formaciji sa dva napadaca kao sto smo igrali zadnjih 20 minuta. Taj period smo dobili 1-0 i generalno smo bili solidni. Skoro nijednu pravu priliku nam nisu napravili. Treba izaci hrabro sa mudima a ne ziheraski kao Grof sa Ludogorecom.
            Borjan- Stojkovic, Savic, Babic, Rodic, Donald, Kanga, Srnic, Radonjic, Pesic, Boaci.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Momak koji ima mečeve za A tim 6 godina serije A, igranje u primeri, k... od igrača za klub u teškom dugi i iz Srbije, pa da u pravu si kad mozemo da dovedemo Kantea. Neki navijači kao da nisu svesni u kom se trenutku nalazi Zvezda.
              Tim pre, jer je decko poprilicno skup u odnosu na ono sto moze da pruzi

              Comment


              • Originally posted by Srdjan88 View Post
                U cetvrtak je najbolje da pocnemo u formaciji sa dva napadaca kao sto smo igrali zadnjih 20 minuta. Taj period smo dobili 1-0 i generalno smo bili solidni. Skoro nijednu pravu priliku nam nisu napravili. Treba izaci hrabro sa mudima a ne ziheraski kao Grof sa Ludogorecom.
                Borjan- Stojkovic, Savic, Babic, Rodic, Donald, Kanga, Srnic, Radonjic, Pesic, Boaci.
                Nema Pešić snage za celu utakmicu što se videlo i u prošloj kad je ušao u70. minutu a u 85. nije mogao da diše. Odigrali smo dobro tih poslednjih 20 minuta iz više razloga. Promenili smo formaciju što je pomalo zbunilo igrače Krasnodara. Anđelković je izašao a ušao je Gobeljić koji potpuno zatvorio levu stranu napada Krasnodara. Izašao je Babić a Le Talek se vratio na mesto štopera. Pešić nije spreman i bolje ga je čuvati za drugo poluvreme ako se stvari ne budu odvijale kako mi priželjkujemo.

                Verujem da utakmicu u četvrtak počinjemo u istoj formaciji sa Gobeljićem na mestu zadnjeg veznog iza Donalda. Pozitivne promene su što Le Talek neće igrati na toj poziciji i, ovome se iskreno nadam, što će Rodić biti spreman za utakmicu tako da nećemo gledati onu štetočinu Anđelkovića na levom beku.
                This is the beginning of your day
                Life is more intricate than it seems
                Always be yourself along the way
                Living through the spirit of your dreams

                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                Comment


                • Tek kada ne igra Andjelković, onda se vidi kolika je to rupetina. Nadam se da Rodić igra i da Krstičić dolazi. Donald će verovatno do proleća otići,ako dođe Krstičić... a ja bih prodao i Boaćija ako uđemo u LE i doveo Stojiljkovića. Više nego dovoljan za domaću ligu, a nama je cilj da zaradimo a ne da se takmičimo u LE jer je to malo verovatno. Ja bih od stranaca jedino ostavio Le Taleka i Kangu. Ili ako za Kangu stigne neka ponuda dobra, isto kao Boaći, dovesti nekoga umesto Kanginja, tipa Boško Janković koji je slobodan igrač ili neki BudALesku nekog prekaljenog igrača. Krstičića može više napred, može i 4-4-2 sa njim i Jovičićem pozadi. Biće zanimljivo.

                  Ja volim Boaćija ali klub je u dugovima, a sad je prilika da ga prodamo, sledeće godine možda ispadnemo u prvom kolu i njemu cena ide dole. Kangu sam isto prihvatio kod Miloja ali lično bih vole da vidim nekoga ili tipa Boška Jankovića koji vrv sad ne može da trči 5 minuta, ili Filipa Djuričića. Čak ako ode LeTalek, može i Planić da dodje koji je digao formu.

                  Ja nisam uvek za domaće igrače, ali jesam kada su oni približnog kvaliteta ili bolji. A hemija može samo da poraste. Kad god su u Zvezdi igrali većinski domaći igrači, Zvezda je pružala max u tim periodima. A ako ostanu svi takođe će mi biti drago, no gledam zbog duga.

                  Comment


                  • Krsticic sve i da dodje mislim da ne moze da igra...ne mozes prijaviti igraca za revans mec...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Jasno da ne moze. Ne dovode ga za revans vec ako ispadnemo to je zamjena za Donalda. Ako prodjemo treba nam opet radi veceg broja meceva. Mada mislim da on moze sa Donaldom zajedno u nekoj formaciji 4-4-2.

                      Comment


                      • A gde ces onda Kangu?

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Tek kada ne igra Andjelković, onda se vidi kolika je to rupetina. Nadam se da Rodić igra i da Krstičić dolazi. Donald će verovatno do proleća otići,ako dođe Krstičić... a ja bih prodao i Boaćija ako uđemo u LE i doveo Stojiljkovića. Više nego dovoljan za domaću ligu, a nama je cilj da zaradimo a ne da se takmičimo u LE jer je to malo verovatno. Ja bih od stranaca jedino ostavio Le Taleka i Kangu. Ili ako za Kangu stigne neka ponuda dobra, isto kao Boaći, dovesti nekoga umesto Kanginja, tipa Boško Janković koji je slobodan igrač ili neki BudALesku nekog prekaljenog igrača. Krstičića može više napred, može i 4-4-2 sa njim i Jovičićem pozadi. Biće zanimljivo.
                          .
                          Još samo da promenimo ime iz FK u trgovinsko preduzeće i Bog da nas vidi.

                          Comment


                          • Pa izvini imamo dug ako nisi znao... Takmičiti se hoćemo al juriti rezultat nećemo, pre svega jer se to ne očekuje od kluba koji nije igrao u Evropi 10 godina. I u košarci smo prvo igrali EL i borili se, pa smo tek kroz dve tri sezone postali konkurentni.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Pa izvini imamo dug ako nisi znao... Takmičiti se hoćemo al juriti rezultat nećemo, pre svega jer se to ne očekuje od kluba koji nije igrao u Evropi 10 godina. I u košarci smo prvo igrali EL i borili se, pa smo tek kroz dve tri sezone postali konkurentni.
                              Не познајеш онда ти Звезду, пријатељу драги. Ако постоји иоле простора за напад то ће се и десити. Ако избацимо Краснодар ми можемо да играмо са многим екипама онда. На крају крајева добра атмосфера у тиму, квалитетни играчи гарантују добре, узбудљиве и квалитетне мечеве са сваким противником у групи.

                              Comment


                              • Originally posted by Srdjan88 View Post
                                Jasno da ne moze. Ne dovode ga za revans vec ako ispadnemo to je zamjena za Donalda. Ako prodjemo treba nam opet radi veceg broja meceva. Mada mislim da on moze sa Donaldom zajedno u nekoj formaciji 4-4-2.
                                Krsticic je teoretski odlicna ideja, moze da igra i u paru sa Donaldom a moze i sa Jovicicem kad/ako Donald ode. Pisao sam kad se Jovicic povredio i kada su svi agitovali za Micka, Zdjelara i Ignjoskog da upravo ovakvog igraca treba da kupimo i steta je sto s ovom kupovinom kasnimo za Krasnodar. Nema potrebe ni formacija da se menja, ne moramo nuzno da imamo specijalca tipa Jovicica u manevru da bismo igrali dobar fudbal i zatvorili sredinu. Igrali smo mi sa Grujicem i Donaldom u manevru pa smo izgledali jako dobro, iako su obojica dosta spori i ne spadaju u klasicne defanzivne vezne ciji je primarni zadatak opstrukcija igre protivnika.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X