Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gobelja uz Donalda u cetvrtak, javlja bljuc

    Comment


    • Pretpostavio sam da Milojevic ozbiljno razmatra tu opciju, hence danas ono moje pitanje...Mi moramo da ubrzamo vezu i da dodamo malo agresivnosti...to ne moze ni sa Racicem a posebno ne sa Milijasem...ako bude kako blic pise, ozbiljna je to kocka ali kako kaze Delboj...he who dares.......cak sam Bogi hteo da te pitam da nije slucajno i Adzu probao u sredini ali bi to bilo malo pretenciozno
      Last edited by ZvezdaIznadSvega; 20-08-17, 19:48.
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Bas htedoh da pitam sta je sa andrijom lukovicem pa videh da je igrao protiv grafosa. Mislim da je neopravdano skrajnut. Ima tu dosta losijih od njega.

        Comment


        • Jel pratio neko igre Krsticica prosle sezone?
          Moze neki kratak size?

          Comment


          • Originally posted by Markoss View Post
            Ne znam sta bi moralo da bdue u glavi coveku koji porobi ovu ligu da pomisli da se posle godinu dana vraca. Covek je konacno otisao napolje, nema potrebe da razmisljamo o njemu, jednostavno je igracki prerastao klub.

            Sto se Dinge tice, on je bio kod nas u OS na probi, al je uletela Vojvodina sa jacom kintom i minutima. Posle ih je zajebao sa pricom da nece profesionalno da se bavi fudbalom zbog neke bolesti, oni mu dali papire, i on za mesec, dva potpisao za Ural. Dobar igrac, ali jos uvek mlad, nisam siguran da je bolji od Babica i Vujadina, mada bi bio fina opcija za treceg stopera.
            Voleo bih cuti tvoje misljenje o babicu.

            Comment


            • Originally posted by marko_pantelic View Post
              Jel pratio neko igre Krsticica prosle sezone?
              Moze neki kratak size?
              Kratak size stize:

              prosecan, prenaduvan igrac
              Last edited by NateHuffman; 21-08-17, 00:07.

              Comment


              • Originally posted by NateHuffman View Post
                Kratak size stize:

                Kurton od igraca
                Ovo ti je za prijavu. Mozes deset puta prikladniji izraz da iskoristis.

                Comment


                • @NateHuffman
                  Hvala na "slikovitom" odgovoru

                  @suptil
                  U pravu si, ali nema potrebe da dizemo tenziju. Mozda se covek nervira jer nije zadovoljan resenjem, pa to iskazuje na "buran" nacin

                  Comment


                  • Da prelistamo malo komentare povodom dolaska Jovicica,nista on nije bolje prosao od ovog lika sada,tako da..

                    Comment


                    • Ma svaki igrac koji dolazi kod nas (fudbal, kosarka nebitno) mora da prodje to "mazanje govnima"....to ti dodje kao neka inicijacija
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Virualni topli zec... Dobijamo igraca koji ce da resi derbi, "a vi kako te" ?

                        Comment


                        • Prolazimo krasnodar. Ja vise u to verujem nego da cu sutra ustati na vreme za posao.

                          Comment


                          • Krsticic je solidan igrac, ali on nije nit zadnji vezni nit trkac. Ne vidim sta dobijamo sa njim, a da vec nemamo sa Donaldom.

                            Comment


                            • Originally posted by Markoss View Post
                              Krsticic je solidan igrac, ali on nije nit zadnji vezni nit trkac. Ne vidim sta dobijamo sa njim, a da vec nemamo sa Donaldom.
                              Mozda Miloje ima neku kombinaciju sa njim za slucaj da jedan od dvojca DLT/Donald ode do kraja prelaznog roka.

                              Comment


                              • DLT je veliko razocarenje za mene. Ja mogu da razumem da se odseku noge nekom Zvezdinom klincu u Krasnodaru ali da se stranac onako sklanja iz bloka kod treceg gola to stvarno ne mogu da svarim. Steta je sto su svi stranci morali da budu u ekipi za vreme Grofa koji je u drugoj sezoni unazadio tim i samim tim igrace. mozda nisu pokazali sve sto su znali ali od svih stranaca najmanje je pokazao LTLek. Sto se tice prelaznog roka voleo bih da ga se resimo ako ne prodjemo u grupe LE.

                                Comment

                                Working...
                                X