Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hvala..ne mogu da gledam...pa me zanimalo bas to..da li je probao Gobeljica tu...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Hvala..ne mogu da gledam...pa me zanimalo bas to..da li je probao Gobeljica tu...
      Da, i odlican je bio

      Nije neki reper, ali eto

      Comment


      • Koji sad Lukovic?

        Comment


        • Originally posted by mad for red View Post
          Koji sad Lukovic?
          Andrija

          Bakula vec poceo sa treninzima.. Neverovatan je!

          Comment


          • Kako uvek takve zadese povrede...ove lelemude koji ne treniraju ni kad treba nikad...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Andrija Lukovic koji je dobio raskid ugovora ili nije ni registrovan za JSL?

              Comment


              • Pocinje Krasnodar, igra Ristic, ima nekoliko dostupnih strimova na youtube-u. Pa ko voli nek izvoli.

                Comment


                • Originally posted by mad for red View Post
                  Andrija Lukovic koji je dobio raskid ugovora ili nije ni registrovan za JSL?
                  Nije registrovan

                  Comment


                  • Na batmanstrem.com mozete naci strim Krasnodara. Na yt nisam nasao. Dobar je kvalitet na batmanu. Preko fona sam pa da ne lijepim, lako je naci.

                    Comment


                    • Ovde imate najbolje strimove, kakav Batmanstream ono je ocajno


                      http://www.sport365.live/en/home

                      Comment


                      • https://www.youtube.com/watch?v=hyu5pobrpco Ja ovde gledam.

                        Comment


                        • Originally posted by Srdjan88 View Post
                          Na batmanstrem.com mozete naci strim Krasnodara. Na yt nisam nasao. Dobar je kvalitet na batmanu. Preko fona sam pa da ne lijepim, lako je naci.
                          Krasnodar ne odmara.. Pih..

                          Comment


                          • Ristic se ne vidi, malo jace udjes u duel sa njim i on pada. Par puta je izgubio duel na sredini terena na isti nacin. Izmena Ristic - Zoazinjo na kraju prvog. Povreda Ristica.
                            Last edited by suptil; 20-08-17, 18:52.

                            Comment


                            • Krasnodar ove saterao u bunker na njihovom terenu. Mnogo su jaki, sad kad shvatam koliko su jaki cudi me gde Ristica kupise, nije on kod nas briljirao.
                              Bas su nam male šanse za prolaz, mnogo su brzi i jako brzo odigravaju
                              Last edited by Боги; 20-08-17, 19:24.

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X