Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Kadeti 0:9... pročitah na nekom portalu ???
    I meni je jedan kadet rekao da je 0:9 bilo, ali ovo je sa zvanicnog.

    Comment


    • Ne bi bilo lose da nas lupne milionce od Kataia.
      Inace, Bild pise da Hofenhajm ipak ne trazi Boacija?

      Comment


      • Gledao sam ih danas protiv Verdera. Vala fali im napadač.

        Comment


        • Jel zna neko da li se stvarno interesujemo za Dominika Dingu ili su to samo novinarske izmisljotine?

          Comment


          • Hoce li biti prenos protiv graficara? Ili je utakmica zatvorenog tipa?

            Comment


            • Originally posted by marko_pantelic View Post
              Jel zna neko da li se stvarno interesujemo za Dominika Dingu ili su to samo novinarske izmisljotine?
              Raspitivanje za sad, ne igra tamo u zadnje vreme pa je razmisljana pozajmica, realnije je za sad da vratimo Planića.

              Comment


              • Katai može da ide iz kluba. Ja bih žmureći prodao Boaćija i doveo Acu. Pa nek Peša igra cf a Katai second striker. Volim ja Boaćija, ali može dobro da se zaradi. Ali kad bi doveli Kataija, pored Radonje :o dva el maestra, perverzija.

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Katai može da ide iz kluba. Ja bih žmureći prodao Boaćija i doveo Acu. Pa nek Peša igra cf a Katai second striker. Volim ja Boaćija, ali može dobro da se zaradi. Ali kad bi doveli Kataija, pored Radonje :o dva el maestra, perverzija.
                  Valensija navodno nudi 5 miliona za Kataija a ti bi da prodas Boacija i da ga dovedes. Cemu? To je presipanje iz supljeg u prazno.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Да отворимо шампањац када Катаи оде из Алавеса. Имамо проценте. Јел има неки добар линк вечерас за Ростов - Краснодар?

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Katai može da ide iz kluba. Ja bih žmureći prodao Boaćija i doveo Acu. Pa nek Peša igra cf a Katai second striker. Volim ja Boaćija, ali može dobro da se zaradi. Ali kad bi doveli Kataija, pored Radonje :o dva el maestra, perverzija.
                      Katai bog i otac fudbala, veliki mamojeb.

                      Comment


                      • Originally posted by taliesin View Post
                        Valensija navodno nudi 5 miliona za Kataija a ti bi da prodas Boacija i da ga dovedes. Cemu? To je presipanje iz supljeg u prazno.
                        To je sve navodno i nema veze sa realnošću koliko sam čuo. To im je na listi želja nekoj podugačkoj. Kako može u Valensiju ne može u Alaves? Ali ako može odlično. Ja sam mislio ako ne nadje klub. Ne treba juriti neke strance, a ako bi hteo, zašto da ne. 20% je 20% ali Katai je Katai.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          To je sve navodno i nema veze sa realnošću koliko sam čuo. To im je na listi želja nekoj podugačkoj. Kako može u Valensiju ne može u Alaves? Ali ako može odlično. Ja sam mislio ako ne nadje klub. Ne treba juriti neke strance, a ako bi hteo, zašto da ne. 20% je 20% ali Katai je Katai.
                          Milionče je milionče posebno što kod Terzalonea to milionče vredi 3X toliko neka ode u Valensiju sad, ako Bog da, za tih 5 miliona pa neka sledeće sezone dođe na pozajmicu
                          This is the beginning of your day
                          Life is more intricate than it seems
                          Always be yourself along the way
                          Living through the spirit of your dreams

                          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            To je sve navodno i nema veze sa realnošću koliko sam čuo. To im je na listi želja nekoj podugačkoj. Kako može u Valensiju ne može u Alaves? Ali ako može odlično. Ja sam mislio ako ne nadje klub. Ne treba juriti neke strance, a ako bi hteo, zašto da ne. 20% je 20% ali Katai je Katai.
                            Voleo bih i ja da dodje ako ne mora da se plati za njega ili da se plati nesto malo ali da prodajemo Boacija da bismo kupovali Kataija nazad je besmisleno. Da se raspitamo i za Grujica, ni on ne igra u Liverpulu.

                            Taj je voz prosao. Da se ja pitam ako prodjemo Krasni ne bih prodavao nikoga. Ako ne prodjemo prodao bih Boacija i Le Taleka, dao vecu sansu Pesicu i Babicu na tim pozicijama, pustio klince da malo vise igraju i doveo jednog kvalitetnog box-to-box veznjaka za rotaciju, to je sve. Vracanje Kataija da bi igrao nasu bednu ligu je besmisleno, samo bismo bacili pare bezveze na igraca koji bi bio nezadovoljan i frustriran sto nije uspeo vani.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Boaći ide kako okreneš, doći će takva ponuda i ako udjemo u LE da je verovatno nećemo moći odbiti. Samo sam mislio da ako Aca ne nadje klub, pre bih doveo njega da se dopuni sa Pešićem, nego Stoiljkovića iz Brage. Mada mi je i Stoiljković dobar. Takodje, ako ne prodjemo, odlazi i LeTalek, a dolazi Planić verovatno, pre DingeDange tog. Taj iz Urala je druga opcija. Mada ja sam hteo Maraša iz Rada pre obojice, ali forsi zatežu traže 500k

                              Comment


                              • Ja sam čuo da su nam za Maraša tražili ceo milion.

                                Comment

                                Working...
                                X