Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema ni potrebe da igra. Srnic i Radonjic su odlicni bili danas. Odlicni. Nista tu ja ne bi menjao. Samo sa dva spica u revansu pa sta Bog da

    Comment


    • Originally posted by Krvavo koleno View Post
      Gde je nasa struka pokazuje primer Ristica, momak kod nas hronicno sa viškom kg i na pogresnoj poziciji. Kod njih ni gram viska, na pravoj poziciji i decko izgleda kao avion. Kod nas hronicno losa sredina Donald i LT. Kanga i Boaci uvek po dvojicu nose na ledjima, i batine pride, odmah se vidi ko moze. Oni brzi, spremni, kvalitetni.. Pozadi imaju slabosti, trebalo bi ih napasti, teren nam je saveznik ovaj put. Na krilima navijača, do bilo kakve pobede i Evrope..
      +1

      Mada za igru Ristića danas zaslužna su naša dva DMC, prostora 10 m2 oko Ristića, dečko se namesti i štune.

      Btw. prvi gol je najviše krivica DLT-a, čovek ispao na centru kao iz voza, zaleteo se da preseče neki pas kontra nogom ko som i onda između njega i štopera cela livada, pri tom Donald tu oko njega kaska ko bolesni konj, tempo nije promenio celu utakmicu, a na beku ti Grba veseli i eto....

      Na stranu kritika, da se ponovi da je ovo odličan rezultat danas kako su se stvari na terenu odvijale.

      Comment


      • Kriv je i Andjelkovic kod oba gola.. Svog igraca nije ispratio kod prvog, a kod drugog sve jasno...

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Da vidim i taj klub koji će za njega da da novce.

          Grof nam je propisno jebao majku, da prostite.
          I podario 15ak miliona evra...

          Mnogo dizete Ristica u nebesa! Odirao je odlicno, ali da ga je neko lupio po nogama,, kao sto su tukli Kangu 90 minuta i Boacija nesto krace, ne bi se on setao oko 30m i sutirao kap iz topa.


          Inace u Rusiji igra LEVOG BEKA istu poziciju koju mu je nametnuo zli Grof...

          Comment


          • Da su priznali gol Ristica, sanse nam ne bi bile vece od 10%. Ovako imamo sanse nekih 50%. Odbrana nam je busna. Sve ovo tumbanje sa igracima u zadnjoj liniji je dovelo do neuigranosti iste. ALi ni njihova nije nista bolja. Odbrana im je spora i to se mora iskoristiti u revansu....

            Samo hrabro i prolazimo

            Comment


            • Znaci poslednjih 12minuta nisam mogla da gledam.
              Popela sam se na sprat, pa sam se ipak vratila dole

              Stvar je jasna, pobeda nas vodi dalje.

              Mozemo mi to!

              Comment


              • Originally posted by mad for red View Post
                I podario 15ak miliona evra...

                Mnogo dizete Ristica u nebesa! Odirao je odlicno, ali da ga je neko lupio po nogama,, kao sto su tukli Kangu 90 minuta i Boacija nesto krace, ne bi se on setao oko 30m i sutirao kap iz topa.


                Inace u Rusiji igra LEVOG BEKA istu poziciju koju mu je nametnuo zli Grof...
                Kojih to 15 miliona da i još čujem !?

                Jedini pravi potez koji je uradio je insistiranje na dovođenju Kange, na kome i nećemo zaraditi kako stvari stoje.

                Vukašina Jovanović prodala mlada repka, Plavšića je dugo gušio igrali mu Mouče i Ruiz, za istog smo mogli daleko veće pare da uzmemo, kao i za Ristića, Grujića je u prvi plan prvi gurnuo Lalat, kod Božovića je čak igrao i na pogrešnoj poziciji, Katai je doktor sam po sebi, sigurno nije Grof taj koji ga je stvorio....ne mogu dalje da se seti, braću Iliće neću ni da pominjem, Manojlović plod lošeg Kahrimana i eto.

                Bolji im je ovaj Ramirez bek od Ristića.

                Comment


                • Ljudi DLT ne igra u revansu zbog kartona, ne stavljajte ga u kombinacije za tim bezveze.

                  Comment


                  • Rezultat koji nosimo iz Rusije je veliki shodno desavanjima na terenu.
                    Ruje su ozbiljan, iskusan protivnik, namazani po vise osnova, sa izrazito jakim veznim redom koji pasom u par koraka dolazi pred rivalovih 16m.

                    Cinjenica je da nisu krem evrofudbala, ali svakako su bolji od Zvezde shodno veceras vidjenom.
                    To ne znaci da cemo pred njima skinuti gace u revansu, momci su i danas odigrali hrabro gotovo citav mec, a pocetnicke greske kostale su nas primljenih golova...
                    Realno, cim sam video da Rodic nije spreman za mec, nesto me preseklo. Andjelkovic prosto nema kvalitet za ovu vrstu meceva.

                    Milojevic sad ima 7 dana da ekipu pripremi za revans, pa da pokusamo da ih iznenadimo u konacnom ishodu.

                    Comment


                    • Imamo aktivan rezultat, Milojević me oduševio uvodjenjem Pešića i još ovaj odmah pogodi. Jovičić bi danas vredio suvog zlata ali šta je tu je.

                      Comment


                      • Hvala Bogu da je odlozen mec sa borcem pa ce imati 7 dana da misle samo na revans. Treninzi vec prekosutra da krenu i priprema. Samo jako i nema se sta izgubiti. Rodic ce(ako se oporavi) doneti sigurnost, a gobeljic pozrtvovanje na sredini terena. Ostaje pitanje sta sa babicem.

                        Comment


                        • Opet treba igrati sa 2 napadača. Moramo dati gol, dva, tri. Ako primimo jedan isto nam je. Dobar rezultat.

                          Grof je.... .... .....

                          Comment


                          • Vrlo dobar rezultat!!!!
                            kako smo glupe golove primili..dobro smo prosli...
                            Nadam se da ce Bocko u revansu dati 2komada za prolaz u grupnu fazu LE posle 10god...
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Drugi gol Krasnodara neregularan. Lopta u aut otisla. Ali zato ponisten cist gol. Takoreci kvit smo.

                              Comment


                              • Rezultat odličan, uz punu Marakanu imamo šanse, i dalje male ali imamo, jbg dešavale su se u fudbalu i čudnije stvari. Idemo Zvezdo.

                                Comment

                                Working...
                                X