Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Наравно да не вреди Ја то никад нисам ни написао.
    Погледај моје уписе, за Доброг играча Партизана можеш да добијеш 5,6 милиона.
    Ко пребаци 6 милиона то је успех, реално гледам, не прецењујем играче Партизана.
    Дијара (мој омиљени странац) је дао 100 голова за Партизана али реално гледано за
    њега никад ниси могао да узмеш велике паре он је играч за нашу лигу иако је овде дао 100 голова.
    Партизан је вечан док су му Гробари верни!!!

    Comment


    • Mi smo uvek postavljali nove standarde u svim sportovima, i sada ćemo.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by taliesin View Post
        Ti si bio skroz u pravu u jednom od prethodnih postova, s obzirom na to kakvo ludilo je zavladalo s cenama na fudbalskom trzistu sada je od ogromne vaznosti ubacivati procente u svaku prodaju. Dovoljno je da na Boacija baci oko neki premijerligas i tih 20% bi lako moglo ispasti koliko i ceo transfer. Ne brine mene to oko Terzica, zna on kako se posluje s fudbalskom mafijom, ono sto me brine je gde ce da odu pare koje se uzmu.
        Pravo u centar, ko po obicaju! Dzaba novci ako odu na transfere tipa Panjkov....Cinjenica da nam je svaki evric ko kuca, ali problem je sto kod nas koza cuva kupus. Pare dodju i jos brze nestanu. Zato ako nema transparentnog poslovanja (Covic tdm), lova ce opet otici u bog te vise pita cije dzepove. Pa pogleajte nam stadion i onu njivu od terena. Ne mogu da verujem da ne moze da se sredi, da se izgradi trzni centar, iydaju lokali i eto nove love. Npr. na Bazelovom stadionu (tribine prema ulici) je staracki dom i tryni centar a na suprotnoj strani 15.spratni soliter sa lokalima! Ali sta ja palamudim, ipak je ovo zemlja Srbija
        Dok ne probam lava, prase je za mene car životinja!

        Comment


        • Originally posted by Марко View Post
          Клео увео Партизан у ЛШ отишао у Кину за четири милиона.
          Шкулетић увео Партизан у ЛЕ отишао у Локомотиву за четири милиона.
          За Ричмонда плафон четири милиона.
          У дербијима је танак, јсл бесмислено, видећемо ако буде играо следећи.
          То што Терза у Звезди, Вазура у Партизану говоре то не треба узимати као озбиљно.
          Mogao je Skuletic da uvede Partizan i u diskoteku "54", ljudi koji kupuju igrace nisu slepi. Stavljati njega i Boacija u istu recenicu je isto sto i staviti Kristijana Ronalda i Slavoljuba Srnica u istu recenicu. Na stranu to sto Boaci ima jos tri godine ugovora.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • U krajnjem slucaju kao da je i bitno dal ce otici za sedam ili deset miliona. Kada se svi utale Zvezdi ce ostati mrvice.

            Comment


            • Uf što bi bilo lepo da i mi imamo ovakav teren. Što se utakmice tiče,stvarno ne znam šta da očekujem. Nadamo se povoljnom rezultatu. Napred Zvezdo!

              Comment


              • Kad Rusi dodju na ovu nasu livadu sa sve belim radama i pecurkama... pa nece dva pasa sastaviti...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Kad Rusi dodju na ovu nasu livadu sa sve belim radama i pecurkama... pa nece dva pasa sastaviti...
                  Pristavice kotlic pored klupe?
                  "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                  Meša Selimović

                  Comment


                  • Originally posted by kronostime View Post
                    Pristavice kotlic pored klupe?
                    Da im udarimo sator umesto klupe...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Za nas bi bilo jako vazno da postignemo bar jedan gol, mnogo bi nam znacio pred revans, nadam se samo da se necemo zatvoriti skroz i cekati iskljucivo sansu preko kontri. Mislim da imamo kvalitet i da se u jednom delu meca nadigravamo sa njima, i pokusamo da nametnemo nas tempo i stil igre. Naravno da ce prioritet biti na defanzivi i cuvanju spostvene mreze, ali sa jednim postignutim pogotkom, bi bili u odlicnoj situaciji.

                      Comment


                      • Srecno nam bilo, 10 godina cekamo.. Mislim da je vreme!

                        Hrabro Vladane i momci!

                        Comment


                        • Pobedjujemo!

                          Comment


                          • Boaci je sigurno najskuplji igrac u ligi. Leonardo npr. nikad nije igrao u TOP ligi dok je Boaci bio i u Primeri i u Seria A a to itekako utice na cijenu. Ako za Djurdjevica neko nudi 3 miliona za Boacija ce sigurno duplo vise jer je dosta iskusniji a stariji je samo 1 godinu. A ako cemo realno i kvalitetniji je, jasno se vidjelo u evropi ta razlika.

                            Comment


                            • Звезда одбила 6 милиона за Боаћија, Немци подигли понуду!

                              Специјализовани портал ghanasoccernet.com пише да су Бундеслигаши Хофенхајм и Хановер озбиљно загризли за Звездиног голгетера!



                              У дану када црвено-бели играју први меч плеј офа за Лигу Европе против руског Краснодара, стижу информације да је Звездин шпиц Ричмонд Боаћи мета веома озбиљне понуде Хофенхајма и Хановера. Наиме, према сазнањима портала ghanasoccernet.com, највећег и најпопуларнијег спортског портала у тој земљи, који важи за добро информисан, Звезда је већ одбила 6 милиона евра, те су Немци подигли понуду за још милион!

                              Такође, поред два тима из Немачке, интересовање за Боаћија показала је и руска Локомотива. Како ће се све одвити, видећемо у данима који долазе…

                              ИЗВОР: redstarbelgrade.rs

                              Comment


                              • Danas moramo odigrati hrabro i odlucno, kao protiv Sparte u Pragu, moramo igrati fudbal, jer jedino tako mozemo ocekivati dobar rezultat.
                                Na pravom ispitu ce biti danas nasa odbrana.Babic se pokazao fino na ovih par utakmica u domacoj ligi,ali ovdje ce se vidjeti koliko stvarno vrijedi, kada bude u duelima sa mnogo brzim fudbalerima. Vise bih volio da igra Radonjic, nego Milic, ali Milojevic je tako odlucio, on zna bolje.
                                Samo hrabro veceras i napred Zvezdo!

                                Comment

                                Working...
                                X