Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro vece mojoj omiljenoj sekciji

    Comment


    • Originally posted by BojanaCZV View Post
      Dobro vece mojoj omiljenoj sekciji
      Dobrodosla

      Comment


      • Originally posted by BojanaCZV View Post
        Dobro vece mojoj omiljenoj sekciji
        O, dobro nam dosla.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Originally posted by mad for red View Post
          Ko je davao 9M i 20%?
          Nemci, Hofenhajm. Sve je na stend bay što kazu klinci, dok se ne završi Evropa, ako se istarje u tome vrlo lepe pare bi došle u rangu onih što bi dobili za plasman u grupe. Prodisali bi, a i svidja mi se zamena. Ps. Dobro veče Bojana, nadao sam se da ćes obojiti forum svojim prisustvom.

          Comment


          • Da postoji ponuda od 8 miliona, Boaci bi jos juce bio bivsi igrac Zvezde. Ne kazem da na kraju nece otici, ali nema sanse da bi mi takvu ponudu drzali na stend baju ni zbog cega, pa mi takvu ponudu nismo imali jos od Zigica.

            Comment


            • Comment


              • Ako prodjemo u LE ne bih prodavao Boacija ni za kakve pare, njemu bi u tom slucaju cena samo rasla, moze eventualno na zimu da ide. A u slucaju ne daj boze da ispadnemo, onda je realnost da ce biti prodan, sto je i logicno i ocekivano, iako ce biti ogroman gubitak.

                Comment


                • ....
                  Last edited by Mile1; 16-08-17, 00:39. Reason: 1111

                  Comment


                  • Originally posted by BojanaCZV View Post
                    Dobro vece mojoj omiljenoj sekciji
                    Dobro nam dosla

                    Comment


                    • Ne bih prodavao Boaćka ni na zimu..imamo ubicu u timu koji ima ugovor još fuckin' 3 godine. Kakvih 8 milki, ne poklećite ljudi @terzateam, zadržite blago!

                      Comment


                      • Originally posted by mad for red View Post
                        Gube 2-0 na svom terenu, dobice mozda i treci, pobediti nece sigurno.
                        Promasili su penal pri rezultatu 0-0, na kraju izgubili 1-2.
                        Prakticno su ispali, ali ce igrati LE.

                        Dobrodosla Bojana

                        Comment


                        • Originally posted by salelesa View Post
                          Ne bih prodavao Boaćka ni na zimu..imamo ubicu u timu koji ima ugovor još fuckin' 3 godine. Kakvih 8 milki, ne poklećite ljudi @terzateam, zadržite blago!
                          За колико би га ти продао? Ако издоминира у дербију и против Краснодара он повећава своју цену за 50 посто. Дакле 12 милиона. Интересује ме која је твоја граница тј. непристојна понуда. Клуб етапно гура напред. Ако неко толики новац понуди да са њим можеш доста тога да се заврши не видим зашто га не би продали. У овој сезони имаћемо у тој солуцији и резултат групу ЛЕ и новац од Боаћија за санацију. Ова сезона није она сезона која нема баласт враћања дугова па да може управа да се понаша рационално вођена спортским резултатом. Боаћи потенцијално представља златну коку. Мени само смета што се нашироко о свему овоме пише пред одлучујуће мечеве. Могло се сачекати без узнемиравања звездашке навијачке јавности.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            За колико би га ти продао? Ако издоминира у дербију и против Краснодара он повећава своју цену за 50 посто. Дакле 12 милиона. Интересује ме која је твоја граница тј. непристојна понуда. Клуб етапно гура напред. Ако неко толики новац понуди да са њим можеш доста тога да се заврши не видим зашто га не би продали. У овој сезони имаћемо у тој солуцији и резултат групу ЛЕ и новац од Боаћија за санацију. Ова сезона није она сезона која нема баласт враћања дугова па да може управа да се понаша рационално вођена спортским резултатом. Боаћи потенцијално представља златну коку. Мени само смета што се нашироко о свему овоме пише пред одлучујуће мечеве. Могло се сачекати без узнемиравања звездашке навијачке јавности.
                            Slazem se. Jedino je mozda nerealno da poveca cenu na 12M, ali ce je povecati sigurno. Takodje ne treba siriti pricu jer nasenovine (tabloidi) uglavnom i skupljaju insajderske informacije preko foruma. Ako to stigne do igraca, mozda lose deluje na njega, a predstoje nam utakmice koje ce odrediti dalji tok sezone

                            Comment


                            • Da li neko zaista ocekuje ostanaka Boacija ako se ne udje u Le?
                              Realno, nece ostati ni u slucaju ulaska u grupnu fazu, jer kad se namirise kinta - ne razmislja se o kvalitetu igraca po tim, njegovim golovima koji ce jos podici cenu, potencijalnom rastu vrednosti kroz evro-meceve...

                              Comment


                              • Mislim da gledamo poslednje Ričijeve tekme u našem dresu. Ako je ponuda 8 i više, teško će to da se odbije. Pogotovo ako se ne prođe u grupe Evrope. Imamo 2 špica sa napucanim statsima, a igramo formacijski sa jednim. Bez LE, zaključak se sam nameće. Uzmi pare i Pešiću trpaj po oranicama. Jedina nada da ostane, je grupna faza. I da se ovi naši polakome na potencijalni rast cene, pa da maštaju o 15+ milki na zimu.

                                Comment

                                Working...
                                X