Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ahhahah nije mi Sale rod ali znamo se ovako. Dolazi tako ponekad u selu u kom zivim, deda i otac su odavde gde sam ja pa zato ovako burno navijam za njega da uspe.

    Extra je sto svako ovde na forumu ima nekog koga ce braniti

    Comment


    • Vrlo vazno za ekipu je povratak Rodica, u mecevima koji bitno odlucuju o sudbini sezone vazno je izaci u najjacem sastavu.
      Svakako treba ocekivati tandem LT-Donald u zadnjoj liniji veze, verujem da ce u igri zadataka koju sprema Milojevic i oni delovati bolje iako smo ih se nagledali prosle sezone i daleko od toga da su blistali.
      U Rusiji ce gotovo sigurno Milojevic, kao i u Pragu, izvesti Srnica i Milica na krilima, taktika koju potencira to jasno kaze.

      Comment


      • Mislim da će igrati Radonjjić i Srnić. Krasnodar je čvrsta ekipa, protiv njih nema lakog gola. Zato mora Radonjić.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Mislim da će igrati Radonjjić i Srnić. Krasnodar je čvrsta ekipa, protiv njih nema lakog gola. Zato mora Radonjić.
          Igracemo oprezno, defanzivno orijentisani, posed ce se prepustiti njima. Radonjic je sigurno opcija, ali mi vise lici na mec u Pragu sa striktnim zadacima pozadi Srnicu i Milicu tj pomoc bekovima kada Ruje napadaju.

          Comment


          • Ono sto sam ja video u evro mecevima Zvezde jeste niz uigranih kombinacija. Kao da neko od navalnih igraca prilikom ubacivanja u prazno da znak igracu kod koga je lopta, a ovaj na taj zvuk, znak automatski ubacuje loptu u prazan prostor. To odavno nisam video kod bilo kog naseg kluba. Imajuci u vidu taj zdrav vid komunikacije na terenu medju nasim igracima, apsolutno sam siguran da uz striktnu markaciju i disciplinu u igri mozemo do izuzetnog povoljnog rezultata. Jednostavno jako smo neugodna ekipa za bilo koga. I ja bih voleo Radonjica u 11 ali Miloje zna sta radi tako da apsiolutno poverenje imam u strucni stab bez obzira kojih 11 igraca da istrci na teren.

            Comment


            • Sigurno da cemo igrati dosta oprezno i pre svega defanzivno orjentisano, i traziti sansu iz kontri i polukontri. Zato nam treba sto vise brzih igraca u sastavu, Radonjic treba da igra obavezno kao i Srnic, jer su jako opasni u kontri a opet izvrsavaju dobro defanzivne zadatke. Mada ja ne bih voleo da igramo totalno defanzivno i prepustimo skroz inicijativu rusima, mislim da treba da pokusamo u jednom delu meca i da nametnemo nas ritam igre i posed lopte, nisu rusi toliko opasni iz kontri, a opet nikako ne bi valjalo da se ceo mec branimo.

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Jbt, najezio sam se kao nikad na 1;52

                Comment


                • Prenosice rts 1, tekmu.

                  Comment


                  • https://www.youtube.com/watch?v=1MdKhrY_c2o&t=35s
                    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

                    Ljuba Tadić.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Prenosice rts 1, tekmu.
                      Muštuluk..

                      može vinjak ??

                      Comment


                      • U Partizan došao Muki. A nama na golu Borjan. Muki navija od detinjstva za partizan, a Borjan za Zvezdu.

                        Comment


                        • Originally posted by salelesa View Post
                          Muštuluk..

                          može vinjak ??
                          ha ha, naravno mada ni pivo ne odbijam. Kazu da je Stojiljkovic (24), Braga, ex Čuka zamena za Ričmonda ako ostane na snazi nepristojna ponuda od 8 miliona koliko će izgleda dati za njega.

                          Comment


                          • Takodje prenosice i Arena Sport 1.

                            Comment


                            • Ma Milić i Srnić na krilima u Rusiji, jasno kao dan, a ako budemo imali povoljan rezultat onda i u Beogradu.

                              Miloje Milića vidi kao disciplinovano krilo, da mu udvaja beka u defanzivi, čovek traži da se branimo sa svih 11 igrača i msm da sumnja da će Radonjić imati tu koncentraciju.

                              Isto tako veruje da do gola možemo i bez Radonje od starta.

                              Sad, ukoliko tamo kiksnemo ne sumanjm da će u Beogradu Radonjića gurnuti od starta da napadamo. Možda i sa dva špica krene.....

                              Comment


                              • Definitivno RTS prenosi u cetvrtak.

                                Comment

                                Working...
                                X