Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni skroz pristojno igra mali Adžić, 2 na 1, 1 na 1, sve super.

    Ali opravdano mu se i prigovara da nekada teži egzibicionizmu i da je lenj kada je lopta kod rivala, no to su klinačke boljke, proćiće ga to ili se ozbiljno fudbalom neće ni baviti.

    Comment


    • Brajko, sta kazes na igre Saleta Pesica do sada?

      Comment


      • Pisao sam već. Vrh !

        Dečko se uopšte ne štedi, gine.

        Mada ima dosta glupo proćerdaih 100% šasni....ali to ne menja utisak.

        Ma sva pojačanja sem Rikardinja su se pokazala do sada kao takva.

        Comment


        • Dosta se nervira kada promasi tako neke izgledne sanse ali popravice se. Kada bi popravi to bio bi vrh vrhova, ja bih voleo da uspe u Zvezdi za sada je na pravom putu.

          Comment


          • Da koristi sve izgledne sanse, ne bi igrao kod nas nego u nekom mnogo jacem klubu

            Comment


            • "Rodić se vraća u tim za plej-of Lige Evrope: Krasnodar nije bauk" - Intervju u Novostima

              Comment


              • Originally posted by suptil View Post
                "Rodić se vraća u tim za plej-of Lige Evrope: Krasnodar nije bauk" - Intervju u Novostima
                Ma pitanje je da li nagadjaju ili stvarno imaju neki info izkluba

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Odlična vest. Odlična. Mene trenutno najviše interesuje hoće li igrati Rodić ili ne? Sa Andjelkovićem nemamo šta da tražimo. Mislim da su zato Rodića i čuvali da bi igrao, nadam se bar.

                  Adžić mi se svidja jer nije alibi igrač, uzme loptu i hoće napred. Mislim da ima bolju statistiku od Srnića u prvenstvu, proporcionalno broju igranih minuta. Srnu volim, ali ga nikada nisam video da napravi jedan dribling koji Adža radi. Srna doprinosi na svoje načine, ima i solidan osećaj za gol, i u LE mora da igra jer tamo mu više odgovara igra protivnika(otvorenija). Samo kažem da za god dana Adžić može da eksplodira. Meni već sad bolji prospekt od Plavšića koji je samo brz. Plavšić je bolji trenutno, ali bolju karijeru predvidjam Adži.
                  Roda je u 11 za meč u Rusiji, odradio je zadnja dva treninga i bandazer mu ne spada, odnosno ne oseća bol i ne smeta mu. Osim nekog velikog iznenadjenja on će igrati, jedino pitanje je ko će na krilo ali najverovatnije Adzić ili Radonjić, Plavšić mozda trenutno više zna sa loptom ali ima i više seniorskog fudbala i stariji je , Adzić ima pored tehnike i hrabrost a i bolju fudbalsku gradju od Plavše.

                  Comment


                  • Što se Plavšića tiče, već sam napisao:

                    "Nije mogao jedan Đovinko od metar i kusur, neće moći ni Plavša".

                    Comment


                    • На данашњи дан 2015.године за @crvenazvezdafk потписао је Мичел Доналд! 🦁78 утакмица, 10 голова, први странац капитен! @Mitchelldonald_ 🔴⚪️🔴

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Odlična vest. Odlična. Mene trenutno najviše interesuje hoće li igrati Rodić ili ne? Sa Andjelkovićem nemamo šta da tražimo. Mislim da su zato Rodića i čuvali da bi igrao, nadam se bar.

                        Adžić mi se svidja jer nije alibi igrač, uzme loptu i hoće napred. Mislim da ima bolju statistiku od Srnića u prvenstvu, proporcionalno broju igranih minuta. Srnu volim, ali ga nikada nisam video da napravi jedan dribling koji Adža radi. Srna doprinosi na svoje načine, ima i solidan osećaj za gol, i u LE mora da igra jer tamo mu više odgovara igra protivnika(otvorenija). Samo kažem da za god dana Adžić može da eksplodira. Meni već sad bolji prospekt od Plavšića koji je samo brz. Plavšić je bolji trenutno, ali bolju karijeru predvidjam Adži.
                        De ga uporedi statisticki sa Srnicem, koji je jedan od najkorisnijih igraca ove sezone

                        Comment


                        • U Evropi, u prvenstvu se na par utakmica nije video. Imao je Adža i neke asistencije, ne pratim tačno statistiku, ali eto generalni utisak. Posle će ispasti da je Brajkuli Račić a meni Adžić rod. a Aleksi Peša. u to sam najsigurniji.

                          Kako bi izgledala neka defanzivnija varijanta sa Rodićem na beku a Andjelkom na krilu to bi me živo interesovalo, poslednjih 25 minuta kad bi se štekao neki rezultat...
                          Last edited by Cassius Clay; 15-08-17, 00:14.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            U Evropi, u prvenstvu se na par utakmica nije video. Imao je Adža i neke asistencije, ne pratim tačno statistiku, ali eto generalni utisak. Posle će ispasti da je Brajkuli Račić a meni Adžić rod. a Aleksi Peša. u to sam najsigurniji.

                            Kako bi izgledala neka defanzivnija varijanta sa Rodićem na beku a Andjelkom na krilu to bi me živo interesovalo, poslednjih 25 minuta kad bi se štekao neki rezultat...
                            Problem je sto se od mladih igraca ocekuje previse, a zanemaruje se cinjenica da imaju po 18-19 godina ili su mladji.
                            Oni su jos u fazi rasta i razvoja, pa nije cudno zasto dolazi do oscilacija u igri, ili cestih povreda u tom periodu.
                            Njihove motoricke sposobnosti uz pravilan trening, tek treba da dozive neki vrhunac u narednim sezonama.

                            Adzic i Radonjic su jako talentovani, ali treba biti strpljiv i sacekati njihovo vreme.
                            Isto tako Racic, moze da napravi sasvim solidnu karijeru.
                            Recimo, Pesic jos nije fizicki spreman za 90 minuta.
                            Protiv slabasnog protivnika je izgubio snagu nakon 70 minuta.

                            Ova varijanta sa Andjelkom na krilu, ni u ludilu
                            On mozda moze u formaciji sa 3 stopera, da pokriva levu stranu kao ofanzivni bek.

                            Comment


                            • Comment


                              • Aj da kažemo da sam se naježio jedno 424 puta, pogotovo poslednjih par minuta. Kakav Real kakva Barselona... Zvezda je ime šampiona.

                                Comment

                                Working...
                                X