Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by suptil View Post
    Стварно не схватам људе који негирају чоњенице. Ако Терза није заслужан за смањење дуга, ко је? Анимозитете не разумем стварно и поред најбоље воље. Звезда уколико уђе у ЛЕ налази се пред зеленом граном. Репрограм је мапа пута до смањења дуговања на 10-12 милиона евра. Уколико се Звезда врати на фудбалску мапу Европе, тј. уколико игра две године Лига Европу то значи да је на фудбалском тржишту успешна, а чим део те индустрије, неке силне десетине милиона евра добијају релативну вредност. И зато је јако важно да имамо спортску срећу против Краснодара на терену и да пробијемо лед коначно.
    AV...i ne gajim ja animozitet prema njemu ,nek on dovodi/prodaje igrace sa Mrkelom,samo tako ga posmatram, za sad ok ide ovo leto...ako udjemo u LE to smanjenje ce biti njegova zasluga,ovo glavno sa bankama tesko...da je on tu glavni

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      AV...i ne gajim ja animozitet prema njemu ,nek on dovodi/prodaje igrace sa Mrkelom,samo tako ga posmatram, za sad ok ide ovo leto...ako udjemo u LE to smanjenje ce biti njegova zasluga,ovo glavno sa bankama tesko...da je on tu glavni
      Банка се понаша тржишно и гледа свој интерес. Код банака у привреди или у пословима са грађанством нема ништа на лепе очи.

      Comment


      • Ako se vodimo logikom da Terza nema zaslugu za smanjenje duga,onda tom istom logikom ni oni koji su ga napravili nemaju krivice za to.Kad se gledaju ove stvari mora da se gledaju cinjenice bez obzira na to kako se ko zove i sta o kom mislili.Ok slazem se da nije sam samo svojom sposobnoscu uspeo da otpise sve dugove,ali cinjenica je da se dug pada u vreme njegove vladavine da tako kazem.Ako cemo da pricamo da mu pomazu neki jaci igraci i da je on samo marioneta,onda po toj logici neki jaci igraci su nam i napravili dug a ne ovi koje smo pljuvali.
        Opet kazem bilo kako bilo dug pada,ima i losih poteza i menadzerskih ugradjivanja i svacega..ali kod koga to nije bilo i ko ce to da dodje a da kod njega ne bude ugradjivanja.Takav ne postoji trenutno,svi znamo sta bi bilo savrseno,ali dok se ne steknu uslovi za tako nesto,mislim da je ok i da ide malo na bolje,posto je do sada islo samo na gore i u jos vecu rupu.
        Kakva drzava takvi i rukovodioci na svim bitnim mestima u istoj,ne mozemo ocekivati ne znam koju postenjacinu i kod nas kad je sve tako kako jeste.Tako da da svi mi zaljubljenici u fudbal i Zvezdu imamo 2 opcije,ili da racionalno pogledamo i shvatimo da je sve kriminal i da prestanemo da pratimo(sto ja licno nikako ne mogu,niti zelim da pokusam),ili da pratimo nerviramo se i radujemo se svakom malom boljitku.
        Last edited by ОлимпиакараМосква; 09-08-17, 11:45.

        Comment


        • Sinoc sam sanjao da derbi gubimo 2-5
          Inace uveren sam da prolazimo Krasnodar samo da ubodemo tog zadnjeg veznog, Micko bi bio ok opcija ako mogu iskopati boljeg neka probaju ali bilo bi dobro da taj dodje danas ili sutra kako bi odigrao jedan mec prije Krasnodara. Oni imaju jako trome i spore stopere i bas ce imati problema kada Kanga ubaci pas ka Srni, Radonji ili Boaciju. Siguran sam da cemo imati prilika da im zatresemo mrezu bar jednom. Sa druge strane imaju problem da napadnu postavljenu odbranu, a nasa sreca je da su nam bekovi dobri u defanzivi sto ce dodatno da oteza posao Wandersonu i Zoazinju preko kojih najvise i napadaju. Naravno i na Pereiru posebnu paznju obratiti, ima dobar pas, lucidan je igrac ali opet kazem pametnom igrom vrsiti presing na sredini jer tu cesto znaju izgubiti loptu i onda protivnik napravi probleme njihovoj sporoj odbrani. Kljuc je da takticki odigramo perfektno i da ne dozvolimo Wandersonu, Zoazinju i Pereiri da individualnim kvalitetlm resavaju. Mozemo ih savladati tamo a i remi bi bio super sa datim golom sto bi opet Milojevicu omogucilo da postavi taktiku kakvu je postavio i u Pragu.

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Банка се понаша тржишно и гледа свој интерес. Код банака у привреди или у пословима са грађанством нема ништа на лепе очи.
            Tacno tako. Ako AV kaze oprosti dugove FKCZ, mi cemo vam namestiti neki drugi biznis kao kompenzaciju....to ce se i desiti.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Romanić je za mene najveći biser koga sam video. Nisam puno gledao, ali kako taj dečko rola loptu i koji osećaj ima... Podseća me na neke stare napadače i na prvi pogled podseća na stariju generaciju napadača. Od novijih uporedio bih ga sa Luisom Suarezom. Jak na lopti, odličan osećaj za igru. Nikad nisam bio realan čovek Ali ako se razvije kako treba, očekujem da bude najskuplji igrač Zvezde u poslednjih x godina. Ako budemo igrali evropu i iskaže potencijal, ispod 10 ne sme da ode.

              Samo sistem na čelu sa Milojem i ne brinem. Bio sam skeptičan što se tiče Miloja pogotovo posle Irtiša ali super što me demantovao.

              Zapamtite ovo ime, nadam se da ne grešim.


              Sent from my iPhone using Tapatalk
              Dobar je Romanic, ali nema jaka ledja pa nema ko da ga progura. Ne mislim da je najtalentovaniji od svih omladinaca, ali ima stofa da postane dobar igrac, malo da smanji petljanje s loptom, da poradi na sebicnosti, pa i na snazi i bice to sve ok.

              Comment


              • Originally posted by marko_pantelic View Post
                Tacno tako. Ako AV kaze oprosti dugove FKCZ, mi cemo vam namestiti neki drugi biznis kao kompenzaciju....to ce se i desiti.
                Коме да каже? Страној банци? Банке новац који је дала Звезди, третирају као заробљен изгубљен новац, и жели да врати оно што може, главницу уз отпис камата. То све банке на тришту раде када се пословање са партнером покаже непрофитабилно. Банке оплођују новац, не губе га. ДА Вучић помаже, да савез помаже, Звезда би била прва прошле године, била би државни пројекат и тако даље.

                Comment


                • Ma ako, mislite kako hocete i verujete da politika nema veze sa dugovima,da imala je i pre Terze,samo sto su njima dati resursi,krediti koje su oni spicili na lose procene,poslovanje,i napravili jos veci dug,a sad prvo mora da se smanji.

                  Ako od sledece godine krenemo od nule plus da se daju neki novi krediti,kojima ce Terza da raspolaze i dovodi igrace,i radi kako treba napravi uspeh bice ok,ako ne i on ce biti pljuvan kao neuspesan

                  @suptil...pa bila bi da nismo imali na klupi grofa koji je imao odresene ruke za sve za 95%,sve mu omoguceno sto je trazio al on je nesposoban
                  niko ne kaze da smo mi drzavni projekat bar ja,i fkp se pomaze sa politicke strane.
                  Last edited by 61563; 09-08-17, 12:12.

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Коме да каже? Страној банци? Банке новац који је дала Звезди, третирају као заробљен изгубљен новац, и жели да врати оно што може, главницу уз отпис камата. То све банке на тришту раде када се пословање са партнером покаже непрофитабилно. Банке оплођују новац, не губе га. ДА Вучић помаже, да савез помаже, Звезда би била прва прошле године, била би државни пројекат и тако даље.
                    Ma naravno. Ne mislim ja da smo drzavni projekat. Zna se ko je osvojio 6 titula za redom i to sve "posteno".
                    Ja mislim da AV zeli da privatizuje klub, i time privuce politicke poene. A privatizacija je moguca samo kad su finansije na nuli ili u podnosljivom minusu.

                    Comment


                    • @61563 Одакле теби то да ће дугови до краја године бити на 0?

                      Comment


                      • @suptil...samo cu reci da se tako prica,ne mora da je istina,al nekako mi sve ide ka tome

                        Comment


                        • Originally posted by marko_pantelic View Post
                          Ma naravno. Ne mislim ja da smo drzavni projekat. Zna se ko je osvojio 6 titula za redom i to sve "posteno".
                          Ja mislim da AV zeli da privatizuje klub, i time privuce politicke poene. A privatizacija je moguca samo kad su finansije na nuli ili u podnosljivom minusu.
                          Вучић као премијер није могао да изврши приватизацију. Да хтео је, и то не само Звезде већ и Партизана. Кочница за приватизацију клуба није финансијски дуг. Већ не постојање прво политичке жеље и опструкција клубашке јавности. Са приватизацијом се уводи ред. Мислиш да бизнисмени са Севера то желе? Да ли желе да изгубе привилегије и структуру утицаја. Дакле много већих проблема од финансијског дуга кочи Звезду да постане привредни гигант у области спорта. Једноставно недекомунизован систем, парасистем чије су латице све ове нунс појаве које постоје...

                          Comment


                          • Originally posted by 61563 View Post
                            @suptil...samo cu reci da se tako prica,ne mora da je istina,al nekako mi sve ide ka tome
                            Стави прст на чело и размисли сам. Колико је реално да до краја године дуг буде 0. Док год верујеш више туђим причама него сопственом логичком резоновању, неће бито добро. Не ти, него било ко.

                            Comment


                            • Niti dug do kraja godine moze da bude 0,niti Vucic zeli da privatizuje klub,niti njega zanima uopste dobrobit Zvezde.Covek zemlju celu izdao kakva crna Zvezda kakvi bakraci,pa prvi put smo u istoriji klluba izbaceni iz evrope dok je on na vlasti,i to zbog nekog smesnog duga koje je mogao da se sredi samo da je postojala volja za to i podrska.Covek je tada pustio klub niz vodu zarad licnih interesa u istom,kakav vucic kakva Zvezda,njega Zvezda zanima kao i bilo koje preduzece i firma pogodno za pljacku.

                              Comment


                              • Ok zapamti sto sad pricali,a da bude srece,kuckamo se sledece godine u ovo vreme o dugu...i ne mora da bude bukvalno 0,neki blagi minus 6-10 m

                                I da se razumemo ja ne barnim AV,ja sam protiv njega,al zanima njega itekako najveci klub u zemlji,i masovnost koju ima,a pogotovo kad ide prica da iza svega stoji on,dal je tacno ili ne,nebitno ako je takva slika u javnosti i ljudi veruju...i neuspesi istog njemu nikako ne idu u prilog
                                Last edited by 61563; 09-08-17, 12:33.

                                Comment

                                Working...
                                X