Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo da vas obavestim. Pravdu na fudblaskom delu od danas ce vam deliti Rodney (ex Trigger), Constantin i Gb92. Cestitam momcima na novim funkcijama i zelim im puno srece

    Comment


    • Sjebace se Rusi na nasoj livadi a mi cemo se vec nekako snaci na prravom travnjaku

      Comment


      • Zar nije isla prica da ce FSS platiti novi travnati tepih. Ovo je sramota za FSS da reprezentacija igra na ovakvom terenu. Ne vidim ja da je Terza tu demagog, ni najmanje. Nama ce prolaz na mundijal zavisiti od ovakve trave na Marakani, posto je Marakana jedino prijavljena kao domacin reprezentacije.

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Zar nije isla prica da ce FSS platiti novi travnati tepih. Ovo je sramota za FSS da reprezentacija igra na ovakvom terenu. Ne vidim ja da je Terza tu demagog, ni najmanje. Nama ce prolaz na mundijal zavisiti od ovakve trave na Marakani, posto je Marakana jedino prijavljena kao domacin reprezentacije.
          Trebalo je FSS preko leta da to odradi ali su se Kokeza i Terzic zakacili pa sad zbog njihove medjusobne netrpeljivosti igraci rizikuju karijere na onoj oranici.
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Originally posted by taliesin View Post
            Trebalo je FSS preko leta da to odradi ali su se Kokeza i Terzic zakacili pa sad zbog njihove medjusobne netrpeljivosti igraci rizikuju karijere na onoj oranici.
            Ama, sto bi ja napadao Terzica zbog toga. Teren na Marakani ponajvise treba reprezentaciji, tako da minus ide na racun Kokeze. Sad zbog toga sto su se dva ovna srela na mostu, treba da negativne posledice trpi reprezentacija. Sumanuto je da interes srpskog fudbala nije na prvom mestu. FSS neka sredi travnjak zbog opsteg dobra a za animozitete licne bas pibliku i obicnog coveka briga. Roditelj sa decom dodje da gleda reprezentaciju, ajde detetu objasni da su Terza iKokeza u Zavadi i da je zato los teren. Dete ima svog super heroja igraca ciji dres nosi i on samo to vidi.

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Trebalo je FSS preko leta da to odradi ali su se Kokeza i Terzic zakacili pa sad zbog njihove medjusobne netrpeljivosti igraci rizikuju karijere na onoj oranici.
              Sram ih bilo bre, pa nije im to deda ostavio. Mene je bre blam kad nam dođe neka evropska ekipa u goste, mogu da zamislim kako je igračima.

              Comment


              • I da, sve sto je u Zvezdi, nije dobro, medijski linc potpun, pa ajde ti sto to plasiraju neka odjebu. Zvezdaska javnost mora d abrani i marakanu i klub i funkcionere, i trenere i igrace. Srbi su losi, Srbi su jedino krivi, Zvezda je losa Zvezda je jedino kriva, moreeeee.... Treba neke stvari jasno i glasno reci, nije Zvezda kriva , Zvezda je talac FSS-a i tacka.

                Comment


                • Po meni je Mijailović promašaj. Kao što je Brajkula imao info za Račića što su mu rekli ljudi da je dobar na lopti itd, ja imam info da nije napredovao i da, neću reći da se raspada, ali nije pola Jovičića. U Gobelju verujem na zadnjem veznom ne zbog kvaliteta, već zbog toga što će pre izdahnuti na terenu nego da ne trči i kaska što nije strano Le Taleku kad igra DMF.

                  Comment


                  • @Uros to su menadzerske price, price konkurencije, imam ja odlicnog malog za vas, ovaj sto ga vi gledate taj ima kracu nogu, nije napredovao u losem je odnosu sa klubom, seti se sta je bilo kad je odlazio. Samo opstrukcija i negativna prica. Menadzeri gledaju provizije a to sto ce neki novinar da napise glupost za zrno te provizije mi treba da progutamo. Pa nisu navijaci zivina u ambaru pa da gutaju sve sto se servira.
                    Last edited by suptil; 07-08-17, 16:44. Reason: slovna greska

                    Comment


                    • Ja sam Mijailovića voleo, ali to nisu menadžeri pričali nego fanatici. Zato im negde i verujem. Videćemo šta će biti. Verujem da je on poslednja opcija.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Ja sam Mijailovića voleo, ali to nisu menadžeri pričali nego fanatici. Zato im negde i verujem. Videćemo šta će biti. Verujem da je on poslednja opcija.
                        To tako biva, za prve dve opcije nema se para. NIje Micko bas toliko los. Zvezda je sada u vanrednoj situaciji, lepo bi bilo kad bi igraci jurili u nju, ali to nije slucaj. Bilo ko da dodje bice pojacanje u odnosu na ove opcije koje sad imamo. Ako se pogodilo sa svim pojacanjima do sada, ne verujem da cemo pasti sa tog pozitivnog talasa. Problem je sto se dugo lutalo igraci se nisu brzo aklimatizovali pa je skepsa redovno stanje svesti. Neverica na prvom mestu. Kod nas je primetan proces povratka igraca koji su otisli jako rano, sad se vracaju. Srbija je verovatno svetski sampion u odlivu mladih fudbalera pa se eto jednom u deset godina namesti kao sada da se povratnici brzo adaptiraju i da izgledaju vise nego pristojno.

                        Comment


                        • Originally posted by Markoss View Post
                          Teska prica je Kacar, on bas nema nameru da se vraca u srpski fudbal, niti ga zanimaju Zvezda i Partizan.

                          Inace, bio sam ubedjen da bi Zdjelar mogao da igra za nas u LE, jer Steaua juri Planica da bi im igrao vec protiv Sportinga u LS.
                          Planić je već u rumunskoj Zvezdi, Vojvodini 300 hiljada, nema pravo zdjelar bi mogao da igra za nas tek ako bi ušli u grupe. Ali svejedno treba nam za prvenstvo, Partizan opet uzima Brazilca a pošto oni pogadjaju sa strancima sad uopšte nismo jači.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            Ama, sto bi ja napadao Terzica zbog toga. Teren na Marakani ponajvise treba reprezentaciji, tako da minus ide na racun Kokeze. Sad zbog toga sto su se dva ovna srela na mostu, treba da negativne posledice trpi reprezentacija. Sumanuto je da interes srpskog fudbala nije na prvom mestu. FSS neka sredi travnjak zbog opsteg dobra a za animozitete licne bas pibliku i obicnog coveka briga. Roditelj sa decom dodje da gleda reprezentaciju, ajde detetu objasni da su Terza iKokeza u Zavadi i da je zato los teren. Dete ima svog super heroja igraca ciji dres nosi i on samo to vidi.
                            Teren na Marakani najvise treba igracima Zvezde jer ce oni odigrati najvise utakmica na njemu. Takodje, nas stadion je nasa odgovornost, FSS moze i treba da pomogne zbog reprezentacije ali mi se pre svega pitamo kako nas stadion treba da izgleda. Postoje tamo ljudi u klubu koji su zaposleni i primaju platu da teren izgleda kako treba da izgleda.
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Slažem se, šta je tu je. Samo se plašim da ćemo sad videti koliko je igra drugačija bez Jovičića. Ko god dodje mora poginuti.

                              Comment


                              • DGlF1dVXoAEAhDa.jpg

                                Comment

                                Working...
                                X