Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Akcija kod penala polako postaje naš trade mark.. bravo Miloje. Takođe, kod drugog gola, touch down iz 6 poteza, da su Kanga i Pešić odigrali na prvu (taman sl put) bilo bi iz 4!

    Bravo Miloje

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Mislio sam konkretno igracki,znam da se non stop povredjuje uzeo ga Augzburg proslog leta,a nisam ispratio kakve su im bile pripreme sad i jel bio u kombn na istim
      Oporavio se izgleda. Juce su igrali protiv PSV-a bio je na klupi, ranije protiv Sautemptona je usao pola sata, protiv Midlzbroa poceo od starta mec. Valjda je prosao komplet'e pripreme sa Augsburgom. Doveo bi ga ako 100% spreman.

      Comment


      • Najrealnije djeluje da cemo dovesti Mijailovica,mislim da ovi Rusi nece praviti problem i da ce nam ga ustupiti.
        Ako planiramo da dovededemo pojacanja to mora biti brzo, do srijede najkasnije.Onda bi mogao taj igrac koji dodje da odigra u nedelju utakmicu, ne znam sa kim igramo,da se malo uigra koliko je to moguce za tako kratko vrijeme

        Comment


        • О ком Мићку причате? Робијевом?

          Comment


          • Kacara obozavam, ali on pre moze biti zamena za Donalda nego za Jovicica.

            Comment


            • Одједноом се спомиљу нека звучна имена. Одакле пара за то Формула за играње у Звезди мора бити здрав играч и релативно млад. Рдоњић је убод, он ако овако настави водио би га следеће године на Мундијал. Огроман потенцијал.

              Comment


              • [QUOTE=suptil;1668309]О ком Мићку причате? Робијевом?[/QUOTE
                Jeste

                Comment


                • Neverujem da ce doci posto se nije na lep nacin rastao sa klubom.Znam da je i Robi bio razocaran sa njegovim ponasanjem

                  Comment


                  • Originally posted by Bakary View Post
                    @taliesin Jasno mi je da ne spominjes Mandjeka kao opciju, ali taj igrac je bio kriminalan protiv nas. Svesno su ga nasi pustali da organizuje igru jer mu to nije primarni zadatak u ekipi i to je bio pun pogodak Milojevica. Sporo razmislja i prosecan pas za veznjaka, dok njegove defanzivne karakterstike protiv naseg stila igre nisu mogle da izadju na videlo. Mozda bi Kacar bio najbolje resenje jer u slucaju odlaska Le Taleka moze da krpi na stoperu, a u slucaju odlaska Donalda, bio bi dostojna zamena. Pozdrav svima, citam godinama unazad b92 forum, tamo ne posedujem nalog, dok ovde sam napravio pre godinu dana, ali tek sad sam odlucio da napisem prvi post i repliciram omiljenom forumasu.
                    Sta ti je utisak, za mene je upravo on bio daleko najbolji igrac Sparte. Naravno da nije njegov posao da organizuje igru i da se tu nije pokazao ali je covek bukvalno sam igrao protiv nase sredine, dobio bezbroj duela i na zemlji i u vazduhu i jedini je igrac Sparte, ako ne racunam Rosickog koji je kategorija za sebe, kojeg sam primetio kao igraca koji je uradio nesto korisno. Nama ni Donald nije neki preterano dobar organizator, njegov posao je da se zagradi, okrene, posalje siguran pas napred ili na stranu, ubaci se iz drugog plana kao opcija za sut i kad izgubimo posed presalta se na opstrukciju i markaciju. Treba biti realan, mi tu necemo moci da dovedemo top igraca koji sve zna a da ga ne prodamo za 6 miliona Liverpulu cim ga namirisu skauti.

                    Poenta je da igraci nisu pikseli a realan fudbal nije fudbal menadzer, mi jednostavno sve i da hocemo necemo moci da nadjemo igraca koji bi bio brat blizanac Jovicicu po karakteristikama. Zato moramo da razmisljamo malo kreativnije, da pokusamo da nadjemo igraca koji ce moci da radi ono sto Branko radi (visok tempo, kvalitetno citanje igre, brzina) dok je on povredjen ali da takodje moze da igra u paru s njim kad se vrati. Kao sto rekoh, mi bukvalno ni za jednog igraca u manevru nemamo adekvatnu zamenu i mislim da moramo da gadjamo pojacanje koje moze obe pozicije da igra ispred odbrane. Kacar bi, na primer, po fizionomiji mogao biti dobro resenje ako ga bas nisu osakatile povrede, u tome se slazemo.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Teska prica je Kacar, on bas nema nameru da se vraca u srpski fudbal, niti ga zanimaju Zvezda i Partizan.

                      Inace, bio sam ubedjen da bi Zdjelar mogao da igra za nas u LE, jer Steaua juri Planica da bi im igrao vec protiv Sportinga u LS.
                      Last edited by Markoss; 07-08-17, 15:40.

                      Comment


                      • Млад а са искуством, Мићко да дође, ако је опција. Треба бити реалан, јесте да још увек траје прелазни рок, али велику срећу имамо што можемо неког нашег играча да доведемо. За сада три бамбија за управу и тренера.

                        Comment


                        • Terza ubacuje fotelje umesto stolica na zapadnu tribinu a teren bi i krave bojkotovale zbog loseg kvaliteta trave za ispashu. Selo gori a baba se ceslja.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Trenutno je nemoguce menjati travu. Ne znam kada je reprezentativna pauza, gdje igra reprezentacija, to bi mozda tada moglo da se odradi.

                            Comment


                            • Originally posted by Srdjan88 View Post
                              Trenutno je nemoguce menjati travu. Ne znam kada je reprezentativna pauza, gdje igra reprezentacija, to bi mozda tada moglo da se odradi.
                              Naravno da je sad nemoguce, to je trebalo uraditi u pauzi. Terzic izgleda ceka da nam UEFA suspenduje stadion. Sramota je da nam teren onako izgleda.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Imali su celo leto i para i vremena da zamene travu, pre ovog pakla. Naravno, o tome niko ne misli, kao sto nisu kupili ni boks kisele ljudima koji su sredjivali stadion...
                                Terzic je vrhunski demagog i neradnik. Direktor stadiona je morao da leti mnogo davno i da se dovede profesionlac koji bi menjao stolice i travu u isto vreme i za 2 nedelje imas "sredjen" stadion. Toaleti mogu da se rese za nedelju dana, SVI.. zbirno sve to kosta manje od Pavkova i Milosevica...
                                Na Sever i Jug stave one stolice na preklop.. tamo i tako niko ne sedi i retko je puno, a na Istok i Zapad ove sadasnje, a ne fotelje..

                                Al dobro, kad UEFA pritisne bice i toga
                                Last edited by mad for red; 07-08-17, 16:12.

                                Comment

                                Working...
                                X