Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Valensija View Post
    Moze jedno predstavljanje, cisto da znamo o kome se radi?
    Moze i na temi: imena forumasa- novi nick
    Isti je nick

    Comment


    • Originally posted by Krvavo koleno View Post
      Isti je nick
      Ostaralo se
      Izvinjenje

      Comment


      • Ako Racic ikada postane fudbaler, ja cu pocepati svoju trenersku diplomu.
        Ups... nemam je

        Comment


        • Originally posted by Srdjan88 View Post
          Pretjerano je pisati za decka da nije fudbaler. I to cini mi se ponajvise jer vazi za Terzinog igraca koga je doveo iz OFK-e. Imao je sinoc i jedno dobro proigravanje u prostor ka Radonjicu, par dobrih startova. Daleko od neke dobre partije ali ne bi ga bas tako zasipao govnima...

          Markose ako moze Zdjelar na Krasnodar, daj da se reaguje odmah, neka pozajmica od 6 mjeseci sta god. Koliku on platu tamo ima?

          Ne znam za platu, ali znam da je npr Katai imao 100k kad je prelazio iz Vojvodine tamo. Sa slicnom reputacijom je i Zdjelar otisao. A na slucaju Jankovica iz Partizana se vidi da mozemo i da ga otkupimo ako se dogovorimo.

          Comment


          • Ode Ruiz za 500k
            Oprostio je sva dugovanja!!
            Neka mu je sa srecom!

            Comment


            • Le talek umesto jovketa...a babuska ide na stopera..najbolja solucija...
              Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

              Comment


              • Originally posted by spooky_bn View Post
                Ako Racic ikada postane fudbaler, ja cu pocepati svoju trenersku diplomu.
                Ups... nemam je
                Kaze se forumsku trenersku diplomu
                Ma ne verujem da ne vidi trener, ubacuje ga kad je najbezbolnije.. Da ne dajem tako smele prognoze ipak je dosta mlad ali ono sto igra do sada je katastrofa. Ako se ne proda, najbolje na pozajmicu da ode. Juce (a i svaki put ove godine) nije samo grešio u predaji lopte, nego je kasnio sa startovima, visio, ne jednom je ispao ispred njihovog sesnaesterca pa su nam izvodili opasne kontre. Bez suta, bez pasa napred, bez dugog pasa, cak i ove alibi kratke gresi, pogresno se krece, spor, ima visinu ali nema odraz, vise puta je smetao Kanga ili Donald mu pokazivali gde da ide.. Cak mislim da je bio neko drugi da bismo ranije resili mec i bili ubedljiviji.
                P. S.
                Miloje je pozitivno iznenadio generalno a i juce, odusevile su me kontre, svaka je bila opasna po gol, koristili smo svaku priliku za tranziciju sa vise igrača.. Ja sam Grofa cesto branio ali ovaj segment je nebo i zemlja. Isto vazi za odbranu, prekide, i fizičko stanje igrača.
                P.P.S.
                Terzicu volino sredi travu.

                Comment


                • Jovicic ipak 10 nedelja van terena. Maltene je izgubljen za jesen. Mora se reagovati i dovesti igrac, ne smemo da se kockamo.

                  Comment


                  • Originally posted by Markoss View Post
                    Jovicic ipak 10 nedelja van terena. Maltene je izgubljen za jesen. Mora se reagovati i dovesti igrac, ne smemo da se kockamo.
                    Zar nije bilo da ce biti samo 5 nedelja biti van terena?
                    Predlazem Zdjelara kao zamenu

                    Comment


                    • Nove informacije kazu 10, a to je samo da se vrati u trenazni proces, znaci tek tamo u novembru ce se vratiti na teren.

                      Zdjelar jeste opcija, videcemo.

                      Comment


                      • Zdjelar, Ignjovski i Mijailovic moguce zamjene za Jovicica..
                        Samo ne ovaj treci.

                        Comment


                        • Sve i da se nije desilo ovo sa Jovičićem (kamo lepe sreće da nije) nama je realno trebao jedan upotrebljiv igrač na toj poziciji (Račića i Gobeljića ne računam) pogotovo što postoji mogućnost da Donald ode. Takođe, mi realno nemamo zamenu ni za Kangu tako da bi i tu trebalo naći neko rešenje. Sve ostale pozicije nam nisu toliko problematične.

                          Comment


                          • Трећи може,ако планирају да он нама плати.

                            Comment


                            • Ignjovski bi bio pun pogodak, dvadeset sest godina iskustvo bundes lige, 12 utakmica u reprenzentaciji ali iskreno mislim da on ima ugovor sa Frajburgom, nisam siguran koliko je realan.

                              Comment


                              • Mijailovic, a da ne pricam o Ignjovskom imaju sigurno vece plate od Zdjelara, uz to nisam siguran da bi hteli da sede na klupi kad se Jovicic vrati. Mislim da je Ignjovski u Frajburgu uglavnom igrao beka, a ne zadnjeg veznog. Dobar je on igrac, ali mislim da je Zdjelar daleko najbolja opcija i sa aspekta onog sto mozemo sad da dobijemo i onog sto mozemo u buducnosti da dobijemo. Uzmite u obzir i da Milojevic zna Micka iz mladjih kategorija gde mu je bio trener.

                                Comment

                                Working...
                                X