Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Odbrambene, Talicni, odbrambene.
    Hvala Kronose,ali ispravih pre tebe.
    Sreća pa čitam post po njegovom objavljivanju.

    Editpet nisam bio dobro.Stavih N umesto M.hehe
    Last edited by Talični Tom; 07-08-17, 09:41.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Бранку брз опоравак, све је већ речено и објашњено, нећу написати шта мислим о "чврстом момку Дрини" и "најбољем српском судији" да не бих попасао доживотни бан, али победа остаје потпуно у сенци свега што се десило. Сигуран сам да ће наш терминатор издржати и вратити се још бољи, дотле морамо да збијемо редове и покушамо да извучемо најбоље из свега што нас чека. Ја бих вежбао са Гобељићем на задњем везном, због брзине, али јавља ми се пар Доналд - Ле Талек. Ако би Милојевић и то успео да утегне да личи на пристојан пар деф. везних (бар као на самом почетку код Божовића), онда дефинитивно има визију, зна шта ради, и требало би се потрудити и дати му континуитет (ако се не варам, има само ову годину уговора).

      Comment


      • I ja mislim da ce Milojevic da vrati Le Taleka u vezni red.Povreda Jovicica je veliki udarac za nas u ovom momentu,jer on je igrac koji ima uticaj za nas kao Branko Lazic u kosarkaskom klubu.Veliki je borac i unosi tu agresivnost i zelju, koja podize ekipu i navijace.Zelim mu brz oporavak i sto prije da se vrati.
        Sinoc smo igrali solidno, opet bez primljenog gola, sto znaci da postoji sistem igre u odbrani.Milojevic radi dobar posao za sada.
        Borjan je odlican golman,unosi sigurnost i ima autoritet
        Dopada mi se Babic mnogo kao igrac.
        Kanga je najbolji igrac ekipe bez ikakve dileme.
        Radonjic i Adzic veliki potencijali na krilima, Radonjic je nevjerovatno brz, pogotovo u prvom kontaktu sa loptom,ima i dobar udarac.Pesic fino igra,ali mora bolje da sutira u zavrsnici.Onaj sut kod gola je bio bas mlitav,zamalo Kirovski da skine.

        Comment


        • Veliki hendikep bice Jovicicevo neigranje protiv Rusa, veliki posao je radio u zaadnjoj vezi, a igrac je koji ume da se snadje i napred.
          Opet, sa takvim kretanjem i ulogom ne vidim kako npr LeTalek moze da ga odmeni, a vec smo imali priliku da gledamo tandem LT-Micel.

          Kanga je svakako dusa naseg ofanzivnog dela tima, sa i bez njega Zvezda nije isti tim na terenu i mogu samo da se nadam da ga ovakve igre vec nisu prodale.
          Zato je od velike vaznosti ulazak u LE (koliko god to tesko bilo), da se i njegov odlazak odlozi.

          Comment


          • Po meni, jedina smislena zamjena je Gobeljic. Mnogo brzi i zustriji igrac od Racica.
            Zadnju liniju nikako ne dirati, samo bi napravili vecu stetu.

            Comment


            • Originally posted by Valensija View Post
              Po meni, jedina smislena zamjena je Gobeljic. Mnogo brzi i zustriji igrac od Racica.
              Zadnju liniju nikako ne dirati, samo bi napravili vecu stetu.
              I meni se tako cini ali ne znam sto Milojević forsira Racica pre Gobeljica. Sinoc je bila prilika da vidimo moze li Gobeljic da menja Jovicica u Rusiji, Racic sigurno nece igrati.

              Comment


              • Поздрав свима,више ћу читати а писаћу углавном на фудбалу.Рекао бих да нам је јуче у тиму фалио играч попут Рој Кина.Све најбоље.

                Comment


                • Racic igra samo da bi ga negdje prodali. Takav utisak sticem. No treba jos sacekati ima samo 18 god i za ocekivati je da napreduje, bar da bude sigurniji u predaji lopte. On bi mozda mogao sa Jovicicem ili nekim slicnim njemu da igra. Sa Donaldom to dosta losije izgleda.
                  Iskreno se nadam da ce klub dovesti pojacanje u vezni red da zamjeni Jovicica. Imamo malo kvalitetnih igraca u veznom redu, sta da nam se Donald povredi ili ne moze zbog kartona da igra? Onda Milijas i Racic da menjaju? Pojacanje je neophodno imamo dobru priliku protiv Krasnodara.

                  Comment


                  • Originally posted by Konjokradica View Post
                    I meni se tako cini ali ne znam sto Milojević forsira Racica pre Gobeljica. Sinoc je bila prilika da vidimo moze li Gobeljic da menja Jovicica u Rusiji, Racic sigurno nece igrati.
                    Last edited by Valensija; 07-08-17, 11:23.

                    Comment


                    • Racic ne moze da igra ni sa kim nista,ni u paru ni u trojci ni u cetvercu,a za to postoji jedan ozbiljan razlog-decko nije profesionalni fudbaler.

                      Comment


                      • Mislim da bi Zdjelar mogao da igra kvalifikacije jer su dva razlicita takmicenja u pitanju. Po meni identican igrac kao Jovicic, ako je moguca makar i neka pozajmica ne treba razmisljati

                        Comment


                        • Originally posted by Markoss View Post
                          Mislim da bi Zdjelar mogao da igra kvalifikacije jer su dva razlicita takmicenja u pitanju. Po meni identican igrac kao Jovicic, ako je moguca makar i neka pozajmica ne treba razmisljati
                          Veliko je pitanje sta on zeli. Zdjelar je sigurno ravnopravan clan rotacije, cisto sumnjam da mu se dolazi kod nas.

                          Comment


                          • Pretjerano je pisati za decka da nije fudbaler. I to cini mi se ponajvise jer vazi za Terzinog igraca koga je doveo iz OFK-e. Imao je sinoc i jedno dobro proigravanje u prostor ka Radonjicu, par dobrih startova. Daleko od neke dobre partije ali ne bi ga bas tako zasipao govnima...

                            Markose ako moze Zdjelar na Krasnodar, daj da se reaguje odmah, neka pozajmica od 6 mjeseci sta god. Koliku on platu tamo ima?

                            Comment


                            • Dobar deo ekipe je prešao ovde pa eto i mene za njima. Pozdrav za staru ali i za novu ekipu. Čitaćemo se još.

                              Comment


                              • Originally posted by 29.05.1991 View Post
                                Dobar deo ekipe je prešao ovde pa eto i mene za njima. Pozdrav za staru ali i za novu ekipu. Čitaćemo se još.
                                Moze jedno predstavljanje, cisto da znamo o kome se radi?
                                Moze i na temi: imena forumasa- novi nick

                                Comment

                                Working...
                                X