Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Suptil, Slazem se, posle odlaska Grofa kad se spekulisalo o imenima i kad sam znao da je moja velika zelja Kek nerealna opcija Miloje mi je bio prvi pik. Dokazao se, uzeo kup protiv jačeg Partizana i igrao u Zvezdi i poznaje klub. A i zeljan je dokazivanja, vidi se njegov pečat, taktika, pojedini igrači deluju svezije i preporodjeni, npr Srna. Uglavnnom nisam se plašio Djukića, njegova karijera je već duze u padu i znao sam da je samo do nas, da se uklope igrači, Milojeve zamisli i da se pogode pojačanja. Naravno, sezona je duga i svašta moze da se desi kao eto danasnja situacija koja mnogo menja a i mi nemamo novca kao oni pa da za jednog damo 2 miliona tako da moramo da jurimo širi roster od klinaca, povratnika i slobodnih igrača i par njih i da kupimo, takod a smo dobili tim koji ima i glavu i rep i samo se nadam da će uspeti da se nadoknadi Jovketovo odsustvo.

    Comment


    • Sad sam malo pogledao hajlajtse iz utakmica protiv Florijane i Irtisa. Svaka cast svima ali Kanga je pola ovog tima, otkako se on vratio u tim izgledamo jedno sto puta bolje.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Ne mozes se ni rsdovati normalno pobedi posle ove povrede.

        Bravo za Pesica i nastavak njegove serije.

        Comment


        • Trolovi se vracaju, samo sto su malo pametniji nego ranije.
          Goku je vrhunski razvodnio temu, bravo majstore :hail:

          Comment


          • Zvezda pet nedelja bez Jovičića – propušta derbi
            Vezni fudbaler Crvene zvezde Branko Jovičić pauziraće pet nedelja zbog povrede stopala, saopštio je klub.
            ----
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Posle ovog posta ne da te više ne shvatam za ozbiljno, već neću čitati tvoje postove. " Kad sudi na livadama sudi po pravilima koji važe na livadi" .... Najgluplja stvar koju sam u životu pročitao. Izvini, poštujem tvoje mišljenje ali je tako. Neću ti više odg niti ću te čitati.
              Nije, već je poruka iz načina suđenja "ljubi ruku koja te hrani". Kada bi sudio strogo po pravilima pitanje je da li bi ta ruka davala pozitivne ocene i da li bi se održao na internacionalnoj listi...
              Last edited by nebitan; 07-08-17, 07:46.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Mazic je sigurno imao info o povredi na poluvremenu, kao i nasi i Cukini igraci i niko nista nije preduzeo. Mazic oprastao kartone (jel govedo Drincic dobio zuti do kraja utakmice?), nasi nisu ni pokusali da igraju cvrsce,a brdska goveda na celu sa Drincicem su tukli i dalje,a "zvezdas" TraLalatovic im cak nije ni rekao da malo spuste agresiju.

                To mi je neahvatljivo...Andjelko kao kapiten je morao da preume odgovornost i "zakasni" pri startu na brdsko govedo Drincica i da ga potapse stegnutom pesnicom po arkadi, da se izvini...

                Comment




                • Čitam na raznim mestima,kao jadni Drinčić nije imao nameru,pa kao nije ga zakačio moguće da se ovaj povredio sam
                  u doskoku.Može se pročitati kako Mažić nije možda video,pa se serenda o tome,kako nije smatrao da je ovo za bilo kakav karton,
                  jer se prilagođavao igri i stanju na terenu (koje proseravanje) i razne budalaštine i gluposti se mogu pročitati u vezi povrede
                  Branka.Da ne postavljam ovde i ne pominjem one koji se raduju povredi i čestitaju "Drini".Javljaju se razni analitičari,razni poznavaoci
                  pravila fudbalske igre,sudijski znalci ali naravno i oni moralni i realni zvezdaši,od kojih me dijareja spopadne svaki put kad ih čitam,
                  kako je sve ovo u jeku borbe i kako je Mažić dobro postupio u ovom slučaju.Ovo se desilo u 7 il 8 minutu utakmice.
                  Da je tad ovo sankcionisano,ne bi bilo daljih ispada ove Lalatove seljačke družine koja je tukla na "rajku" sinoć i išla pravo u meso.
                  U tome su prednjačili gore pomenuti mesar,kapiten Bojić i Crnomarković koji je trebao dobiti minimum 4 žuta il dva crvena.

                  Znamo da smo u blatu i fekalijama ove jadne JSL.Da nam savez već godinama vode oni sa dna kace,nemači pojma podguzne muve
                  režima,ali dajte da mi budemo razumni i realni,da ne izmišljamo alibi priče i branimo nešto neodbranjivo.Branko je još dobro prošao
                  kad se vide ove slike,kad se gleda snimak.
                  Priče kako ovaj govnar nije imao nameru su smešne,zlonamerne i može ih izreći samo onaj koji ne želi dobro ni FK CZ a ni igraču
                  koji je podvrgnut operaciji noćas.Demantuje ih i njegovo ponašanje na terenu i posle ovog starta,gde je isti provocirao ,udarao
                  bez lopte (Radonjića) i ceo meč tražio kavgu i bio na granici isključenja.

                  Koliko je kriv ovaj mesar sa brojem 8,toliko je kriv i Mažić koji je bio na metar ,dva od starta ali nije našao za shodno da primeni
                  pravila igre i suđenja,zaustavi igru,dosudi slobodan udarac i ovom govnaru pokaže put u svlačionicu.Kao što rekoh negde onda bi ostali
                  mesari,kasapi bili smireni i drugačije bi se igralo u nastavku.

                  Lalat od Čuke napravio seljačku ekipu,baš onakvu kakva odgovara njegovom mentalitetu.


                  Edit: I još jedna stvar,jel moguće da niko od igrača Zvezde nije skočio posle ovog starta i sledećih batina koje smo gledali?
                  Jel moguće da kapiten ne skoči u zaštitu svoje ekipe,unese se u faCU smradu i načestita mu se mile nove godine?
                  Smeta mi samo što nisma video reakciju ni igrača ni klupe ,gde su trebali da izvrše pritisak i daju do znanja da ne sme
                  niko da udara,bije igrače Zvezde na njihovom terenu.
                  Mekad ti gospodski maniri ne idu u prilog naročito u ovom brlogu od lige i,timova i igrača.
                  Last edited by Talični Tom; 07-08-17, 07:57.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment


                  • Iskreno..ja bih sad malo odrizikovao...mozda pokusati sa Kangom sa malo vise defanzivnih zadataka a ispred ubaciti Rikardinja...meni, ne znam zasto, deluje da bi on mogao da bude koristan iza spica...Ili ovo sto ste predlagali...sa dva spica pa kom opanci...to je doduse za Evropu pogubno, tesko da mi imamo bocne vezne koji bi to pokrili, kod nas su bas izrazita krila....nisam pametan, zajebana situacija skroz...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • @TalicniTom

                      Mozda je i dobro sto igraci ne skacu na provokacije. Seti se samo kako je Kanga dobio crveni karton protiv Ludogoreca. Mozda ih Miloje smiruje i zabranuje im takav vid komunikacije sa sudijom.
                      Greska sudije je velika, ali i da su svi nasi igraci skocili na Drincica, ne verujem da bi to ista promenilo. Sudija bi ostao dosledan svojoj odluci, a mozda bi podelio i neki zuti karton kako bi zastitio integritet

                      Comment


                      • Pa to sa Kangom i Rikardinjom moze u nasoj ligi a za Krasnodar bi nas pocepali,pa ko ce tu da krpi sve to u defanzivi,inace Krasnodar igra jako cvrsto i tu ce da puca od duela a mi bi ostali samo sa Donaldom,posto ova dvojica sto zbog konstitucije,sto zbog pozicija nece moci da odgovore zadatku,meni nije ovo resenje,ne znam ni sam,strasno sta nam ona stoka Drincic uradi a nista manje ni Lalatovic koji izveo mesarsku ekipu...

                        Comment


                        • Mislim da imamo sanse solidne sa rusima, jesu tvrda i cvrsta ekipa, imaju i dobrih individualno pojedinaca, ali mislim da odavno nismo bili u boljem momentumu i sto se tice igre i sto se tice samopouzdanja. Treba to iskoristiti, nece biti nimalo lako, ali ako budemo igrali cvrsto i skoncentrisano mislim da imamo dobre sanse.

                          Comment


                          • Jovicicu nije pukla vec napukla kosta tako da ga ceka kraca pauza. Ocekuje se da na terenu bude tokom septembra...

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Iskreno..ja bih sad malo odrizikovao...mozda pokusati sa Kangom sa malo vise defanzivnih zadataka a ispred ubaciti Rikardinja...meni, ne znam zasto, deluje da bi on mogao da bude koristan iza spica...Ili ovo sto ste predlagali...sa dva spica pa kom opanci...to je doduse za Evropu pogubno, tesko da mi imamo bocne vezne koji bi to pokrili, kod nas su bas izrazita krila....nisam pametan, zajebana situacija skroz...
                              To sa Kangom ne bi izašlo na dobro.davati Kangi neke odbrambene zadatke ,stavljati ga ispred štopera u paru sa Donaldom,
                              ne bi izgledalo dobro i reprezentativno.Možda može da prođe u Surdulici,Šabcu,ali protiv ekipa kvaliteta Krasnodara nikako.
                              Kanga je operisan od defanzive.Druga stvar ideja koja ga stavlja ispred štopera gde se uvlači u krilo istima,dolazi po svaku loptu,
                              ima milion dodira znamo kako je delovalo kod Bože stend up komičara.Loše,sporo,bez agresije,čvrstine pozadi,sa Kangom privatnikom
                              i lelemudom kojeg smo svi pljuvali.Kangu ne dirati,jer mu je Miloje našao pravo mesto,iza napadača neku vrstu box to box igrača koji
                              je veza između Donalda,Branka i Boaćija i krilnih napadača.Neko ko ima završni pas,ko će kao juče spajati sa golom one koji idu
                              protivniku iza leđa odbrane i izlaze 1 na 1.Kanga u paru sa Donaldom ,defanzivno bi bio debakl u najavi.

                              Miloje je baš u dilemi.Nema on tu mnogo rešenja ili lupanja glave.Ima opciju Račića,za koju nisam,jer dečko ne pravi neku razliku ni u
                              ovoj jadnoj JSL,ima Gobelju koji je po meni bolji od Račića ali nije taj DMF,i ima Le taleca kojeg bi morao pomeriti sa štopera.
                              Mnogima se kosa na glavi diže od uparivanja ponovnog Taleca i Donalda ali mora se reći da obojica nisu isti igrači sad i pod palicom
                              prevare trenerske Bože.Kod stend up komičara su bauljali svi po terenu pa i mnjih dvojica,kod Miloja su se digli,trkački stoje jako dobro,
                              reklo bi se i bolji pristup utakmici i kud i kamo veći moral.Kad bih birao od ova tri rešenja pribegao bih ovom poslednjem jer bojim se
                              da svaki drugi ne bi bio dobar po nas.

                              Hendikep je veliki bez sumnje.Jedna osovina je odsečena tima,mora se tražiti rešenje da se ista popravi,da se igra i sistem održi,da se
                              agresivnost i linije tima ne kvare i ne jenjavaju.
                              Last edited by Talični Tom; 07-08-17, 09:41.
                              sigpic
                              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                              Comment


                              • Odbrambene, Talicni, odbrambene.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X