Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Goku zajebava kvalitetno Vidio je start ali nije vidio povredu i kontakt, nije ga ni morao vidjeti a morao je pokazati bar žuti za namjeru, mada su upute da ide crveni za otvoreni đon. Jedino objašnjenje je da nije uopšte vidio klizeći i tad je Gojko u pravu.

    Comment


    • @Goku Nema trika da ga nije video. Ovo je klasican pogibeljan start. Sudio sam par godina pa eto i iz te perspektive. Sudija na terenu vidi sve uz uslov da se krece po propisu , da sparta dijagonalno i da je u okviru 10-15 metara od lopte. Na ovom snimku se vidi da je Mazic tu, pored fudbalera. Ako si u liniji sa zadnjim igracima pomocnih bukvalno vidi da je nosem u ofsajdu navalni igrac a kamoli nestro drugo. Tako da Mazic nema opravdanja za ovako nesto. Mozda postoperativni period skrati tretmanima rekonekcije... Pa se vrati pre nego sto se misli.

      Comment


      • Originally posted by Uroš View Post
        Ne kažem ja da je namerno pogrešio ili nenamerno jer je on partizanovac ili slično. Nego ti njegovi fazoni, da bude kao nepristrasan, da ne navlači za Zvezdu kao, pa nije lak na kartonima. Zbog tog stava nije dao crveni direktan Drinčiću. Ne radi se o nameštaljci nekoj ili Kokezi radi se lično o egomanijaku i bahatom tipu koji se zove Milorad Mažić.
        Ali je odlucio da svira sporan jedanaesterac, koji svakako (pogotovo poslednjih godina) ima daleko veci odjek nego start za crveni karton? : )

        Comment


        • Eyong Enoa je slobodan igrac. Zadnja sezona u Standardu, prije toga najveci trag ostavio u Ajaksu, bio je Donald tamo dok je Enoa imao ozbiljniju ulogu. Neka Terza odresi kesu, a ako ne udjemo u LE moze prodati Donalda...Donald Enoa za Krasnodar bilo bi dobar tandem.

          Comment


          • Inace niko mi ne odgovori kako Jovicic odigra 10 min povredjen ili je ovo neka greska na snimku. Na snimku Drincic startuje u 7 minutu a ovaj izlazi iz igre u 18-19 min cini mi se. Pitam jer sam se ukljucio u prenos u 20 minutu...

            Comment


            • @Srdjan88 Ciju kesu da odresi Terza? Formacija ce verovatno trpeti malo. Adzic nije sposoban da igra zadnjeg veznog verovatno. Nisam pametan ko ce igrati zadnjeg veznog. Kljuc ce biti u organizovanoj timskoj pojacanoj igri na sredini tereana protiv Krasnodara.

              Comment


              • Može li se odigrati nešto 4-3-1-2 gdje bi Srnić i Milić bili s Donaldom a Kanga da gura ovoj dvojici gore ili da se i Pešić malo povuče

                Comment


                • Pa to je to, Pešić upada umesto Jovičića, e sad da li klasičnih 442 u liniji sa jednim povučenim špicem ili ovo što si ti napisao zavisi od trenera.

                  A možda i preći na 3421, sa Babićem umesto Jovičića, tri DC, WB Žule i Rodić, Kanga i Donald na CM, AM dvojica iz trojke Srnić, Adžić, Radonjić i Boać u špicu.

                  Comment


                  • @suptil
                    Enoa je slobodan igrac, mozemo ga priustiti ne verujem da trazi milionsku platu. Nama realno gori na toj poziciji a cini se da bi Enoa bio kompatibilan sa Donaldom mozda su igrali neki mec u Ajaksu zajedno na terenu. Bacili smo lovu na Rikardinja,mozemo i na Enou covjek ima 50 meceva za Kamerun valjda bi trebao da bude pojacanje, a bila bi prava steta da ne popunimo tu rupu kvalitetnim igracem sada kada imamo dobar tim i blizu smo ulaska u LE.

                    Comment


                    • Nece Milojevic menjati formaciju u to sam 99% siguran. Kakva dva spica protiv tima kakav je Krasnodar. Da bi to igrali morali bi imati pokretljivije veznjake. Donald tu ne bi zna de bije. Pereira bi nas unistio realno.

                      Comment


                      • @Srdjan88 Znas kako se kaze, odlasci ce diktirati dolaske. Ta maksima je sveto pismo za klubove kakav je nas. Ja iskreno verujem da prolazimo Krasnodar, samo eto veliki je sok za sve nas ovo sto se sinoc desilo. Nacice strucni stab resenje. Mislim da igraci pucaju kao ekipa od samopouzdanja, oladicemo Krasnodar tamo zustrom igrom

                        Comment


                        • Pa ne mora dva menja formaciju sa dva špica, može da promeni sa tri štopera, umesto Jovičića uvodi Babića.

                          Comment


                          • Originally posted by kendrik View Post
                            Ali je odlucio da svira sporan jedanaesterac, koji svakako (pogotovo poslednjih godina) ima daleko veci odjek nego start za crveni karton? : )
                            Sporan je samo za tebe i mozda Bogosavca ali mozda.

                            Comment


                            • @Suptil O odlascima će najviše biti reči nakon Krasnodara, treba dobro izvagati i videti šta je dovoljno za titulu, po meni osovina Donald-Kanga, Le talek samo u slučaju dovodjenja još jednog štopera pošto baš da nam Frimpong ostane kao treći štoper nije pametno. Doduše zaboravljamo i malog Ilića koji ako se ne varam ima i klauzulu o odredjenom broju utakmica za prvi tim a on je neko ko je baš talentovan.
                              Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 07-08-17, 01:22.

                              Comment


                              • @Valter Imam potpuno poverenje u trenera, tako da ne brinem oko toga. Spartu smo pregazili, sa Krasnodarom da se cepamo pa da ih iscepamo. Posle toga ce sve biti lakse. Generalno na pocetku sezone davao sam prednost Djukicu ali za ovo kratko vreme Zvezda ima igru, ima odlicne pojedince. Ima glavu i rep, a to je zasluga trenera. Tako da kako vreme ide mislim da Djukic nije kljucna prednost Partizana. Kako vreme prolazi sve sam uvereniji da cemo da gazimo redom u prvenstvu bas ubedljivo.

                                Comment

                                Working...
                                X