Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Markoss View Post
    Ako ikom u klubu padne na pamet da Le Taleka vraca u vezni red...

    Jebes utakmicu, ozbiljno smo osakaceni, treba uzeti Zdjelara sad makar na pozajmicu, on je u sustini nesto najblize Jovicicu. U suprotnom probati sa Gobeljicem.

    Pesic mi se bas dopada kao igrac, ali me je danas jedno 3 puta iznervirao, sve dobro uradi i onda sutne kao baba ili izgubi loptu. Kanga je razvalio prvo poluvreme, kao i mali Babic, obojica su odigrali malo slabije drugo poluvreme, ali i bez toga smo resili utakmicu. Adza mora jednostavnije da igra, bas ima zelju da se pokaze i iz aviona se vidi da je decko talentovan, uz to se meni svidja sto je konkretan s loptom i stalno gleda ka protivnickom golu, ali iskomplikuje, i kod one sanse je lagano mogao da obidje Kirovskog i da gol, ovaj se bas zaleteo, nema sanse da bi mogao bez faula da se zaustavi, znaci bilo bi ili siguran gol ili crveni za njih.

    Radonjic je strasan igrac u najavi, nestvarno je brz, i ima kliker. Samo nek nastavi ovako.

    Racic je odigrao slabije nego protiv Rada, dosta je neprimetan, dosta je spor i jasno je da nema on sta da trazi u veznom redu. Mozda bi bilo ok probati ga na stoperu, ali nekako za svaku poziciju ima neku falinku. Nije mi toliko los kao vecini, ali mora dosta bolje od ovog da igra.

    I sto se Stojkovica tice, nisam znao da je ovoliko spor. Nema to veze s fizickom spremom, ali on ima bas bas spor prvi korak, danas ga je Obradovic par puta okrenuo samo na brzinu. Mada odigrao je odlicno protiv Sparte tamo, tako da mu je oprosteno.

    Borjan i Vujadin standardno.

    Neverovatno mi je da Mazic za ono nije dao karton. Zreli su bili za bar dva crvena, mada mi je drago sto su izasli da igraju fudbal. E da i dva zapazanja: Bogosavac je bas talentovan, ali ne da nije bek, nego ima najgoru defanzivu ikad, podseca me na Petkovica, dosta je dobar s loptom, kreativan je, stalno je napred, stvarno ne znam ko ga je stavio da igra levog beka. Ozegovic je dosta ojacao, steta sto nije visi.
    Zdjelar jako dobro rešenje ali vidim da je u sastavu Olija, teško da bi ga pustili, slazem se da ne bi voleo le Taleka u sredini ali mislim da je druga opcija Račić gora, jedino sa dva spica da krenemo i samo Donaldom kao zadnjim veznim.

    Comment


    • Nemojte citirati velike postove, mozete samo da navedete ime forumasa pod @ pa da nastavite.. Lakse je i preglednije

      Comment


      • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
        Zdjelar jako dobro rešenje ali vidim da je u sastavu Olija, teško da bi ga pustili, slazem se da ne bi voleo le Taleka u sredini ali mislim da je druga opcija Račić gora, jedino sa dva spica da krenemo i samo Donaldom kao zadnjim veznim.
        Primili bi 5 komada u Rusiji sa Donaldom kao jedinim zadnjim veznim i dva spica i dva krila.

        Comment




        • Comment


          • Originally posted by Srdjan88 View Post
            Primili bi 5 komada u Rusiji sa Donaldom kao jedinim zadnjim veznim i dva spica i dva krila.
            Pa u redu mozda, mada sam mislio više to rešenje za našu ligu, jbg za Rusiju da se krpi Le Talek, inače Zdjelar i kad bi došao ne bi mogao da igra protiv Rusa, već je igrao Evropu za Oli.

            Comment


            • Neće niko dolaziti. To budite sigurno. Jedino ako je već neko bio u planu tu. Kad bi doveli nekoga, to ne bi mogao da bude stranac pod jedan, pod dva, ako ispadnemo, ostaje to da ga plaćamo cele sezone. A kad kažemo dovesti mislimo na pojačanje, a pojačanja su skupa. Jedino pozajmica, ali domaći igrač, da nije učestvovao u kvalifikacijama, da ne treba timu, da je sličan Jovičiću i da je pojačanje po kvalitetu... Takav ne postoji.


              Sent from my iPhone using Tapatalk

              Comment


              • Sada skontah da Zdjelar ne bi mogao igrati protiv Krasnodara...onda nam on ne treba nizasta.
                Moze se iz Portugala dovesti neki dobar stranac na pozajmicu. LTL moze ici nakon kvala, mogu se stranci i rotirati u prvenstvu. Jakav je taj Gobeljic, jel igrao kad zadnjeg veznog? Djeluje ono malo sto sam ga video da ima brzinu ali stvarno nisam formirao neki utisak o njemu...

                Comment


                • Sad sam video snimak povrede, pa u prvi mah nije izgledalo strašno, Mažić nije ni faul svirao šta znači da nije video kontakt. Zaboravljate da on ne može da zaustavi kadar kao što ste vi ovde izbacivali slike sa zaleđenim kadrom.

                  Mažić je pogrešio, to je evidentno, ali ne na način kako ste vi predstavili i zaveli me da pomislim da nije hteo da da crveni jer je sudio meč Jelen SL, već jednostavno nije video prekršaj, dešava se jbg., bitno je da se nije prilgađavao okruženju kako sam ja u prvi mah pomislio slušajući vaše kmentare.

                  I dokle više ta sranja po sudijama, kokezi, fss, izdignite se iznad terzić-vučelić brloga.

                  Comment


                  • A gdje je bio Mažić u trenutku faula? Pogledaj za šta je Pedro dobio crveni danas. Samo za pokušaj i mogućnost ovoga što se desilo Jovičiću izbačen je iz igre.

                    Comment


                    • Hoćeš da kažeš da je video kontakt, a nije svirao faul?

                      Ne sporim da je bio u idealnoj poziciji da vidi.

                      Comment


                      • Ako nije vidio i opasnost starta onda mora kod očnog, ozbiljnu dioptriju ima a sudi. U onim situacijama kontakt uopšte ne treba da bi ga sankcionisao sa žutim. Jedino objašnjenje da on uopšte nije vidio klizeći, zamislio se o svojim problemima.

                        Comment


                        • Originally posted by Боги View Post
                          Za zatvor jebote.

                          Užas.

                          Kakvoj situaciji ima bilo koji sudija pa i cava Mažić,da se prilagođava kad ovo vidi na terenu???
                          Šta je ovde za neko tobože prilagođavanje?Samo treba da se prilagodi pravilima fudalske igre,
                          UEFA pravilniku sudjenja ,zaustavi igru,sudi faul i sa crvenim kartonim pokaze put u svlačionicu
                          ovom mesaru.Svako drugo prilagođavanje može biti pogubno za dalji nastavak utakmice,što smo i videli.
                          Masu pogiblejnih startova najviše mesara kojeg je pomilovao.Pa lakat u prolazu od Bojića Kanzi u facu,
                          Pa onaj mesar Crnomarković ili kako imao par startova za zatvor.I naravno Mažić kao da nije pratio
                          utakmicu.Jeste pratio svirao faulove ali kartone teško vadio i dao krila Lalatovim mesarima da nas "kolju"
                          na onoj oranici.
                          Bruka i sramota šta im je dozvoljavao na današnjoj utakmici.Pogledajte start tog Crnomarkovića nad Kangom
                          kod njegove asistencije za 2-0 i drugi gol Pešića.Sva sreća pa ga je izbegao,inače bi Jovičiču pravio društvo.

                          Pobedili jesmo,opet igrali jako dobro,pojedini igrači zapušili usta skepticima,pokazali da su majstori.
                          Ali za mene piroba pobeda,upropastio mi je ovaj smrad i pobedi i veče.Težak udarac za tim,baš veliki hendikep.

                          Verujem da će MIloje da nađe rešenje,jer gledao sam mal Krasnodar sa Uralom nisu delovali Bog zna kako.

                          I direktoru stadiona otkaz koliko sutra.
                          Navijači organizuju akcije za sredjivanje stadiona na +40.Dolaze momci,devojke,rade na "Rajku" za ljubav prema klubu,
                          a ovi što su plaćeni kurcem ne mrdaju da se nešto uradi sa terenom.Bruka na šta liči teren .
                          sigpic
                          ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                          Comment


                          • Njegov posao je da vidi. Ne znam što treba da se saosećam sa njim što nije video. Taksista vozio taksi 12 sati i bio umoran.. nije video dete i zgazio ga i ubio na pešačkom. Da se saosećam, bio je umoran? Da zamislim kako je u njegovoj koži. Da je bio pravi taksista otišao bi da spava i odmoran vozio, a Mažić da je sudija pokazao bi onde crveni karton jer je video da se june zaletelo otvorenim djonom ali ne, da ne ispadne da sudi za Zvezdu. Očekujem žalbu Zvezde.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • Metatarzalna kost je cesta povreda kod fudbalera i jako je zajebana. Ne znam koja kost je u pitanju (ima ih pet), peta je najzajebanija jer je najduza, najvise 'uticaja' na funkcionisanje stopala ima, samim tim je i oporavak dosta duzi nego kada su ostale metatarzalne kosti u pitanju.

                              Potrebno je dosta vremena da se povrati osecaj u stopalu nakon oporavka, zato je sama povreda te kosti kod fudbalera komplikovana jer nakon oporavka bude dosta poteskoca da se sve to vrati u normalu. Oven, Bekam, Runi su, ako se ne varam, svi lomili bas tu petu kost, Ovenu je upropastila karijeru, ova dvojica su nakon oporavka i odredjenog vremena igrali i na visem nivou...

                              Ozbiljan maler za Jovicica, jer kada se pogleda snimak vidi se da Drincicevo stopalo uopste ne kaci njegovo stopalo, tako da je do povrede ocigledno doslo prilikom naskoka ili kako vec.

                              Pre nego sto neki dezurni ulete sa pricom kako aboliram Drincica od odgovornosti, da napomenem da Jovicicu zelim brz oporavak a Drincic bi svakako trebalo da dobije koji mec suspenzije, jer nebitno da li je ili nije bilo namere (iskreno mislim da nije, ko jos zeli da povredi protivnika namerno?) ovakvi startovi su jako opasni i sa razlogom se kaznjavaju crvenim kartonom (uglavnom ) i kojom utakmicom suspenzije.

                              Jebiga, ovakvih situacija ima svakodnevno u profesionalnom fudbalu sirom sveta, zaista nema smisla svoditi situaciju na prepucavanje dveju grupa. To je ionako vrlo lako raspaliti nekim drugim temama, a kada su ove u pitanju nadam se da ni onim malicioznim ne pada na pamet da dovode u pitanje moj motiv za javljanje na ovu temu.

                              Kada sam se vec javio za ovu situaciju, da se nadovezem, ne vidim prostora (iako je to kod vas nikakav argument) za dovodjenje zamene, iz prostog razloga sto na toj poziciji imate dvojicu mladih igraca, Gobeljica, a u nekim kombinacijama (barem u domacim okvirima) Donald moze biti taj koji ce delovati povucenije i otvoriti prostor za nekog ofanzivnijeg igraca.

                              Comment


                              • Ruiz oprostio sva dugovanja prilikom odlaska.

                                Srecno!

                                Comment

                                Working...
                                X