Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Srdjan88 View Post
    Mislim da moramo dovesti pojacanje. Le Talek sa Donaldom nije djelovao dobro, o Racicu ne bi da razmisljam dok Gobeljica Miloje koliko znam nije koristio na toj poziciji. Ne znam imali neki igrac u JSL da nam moze pomoci, ono sto sam video od domacih dostupnih jako slaba ponuda.
    Video sam da je medju igracima bez angazmana Veroljub Salatic. Gotovo cijelu karijeru igrao u Svajcarskoj, igrao za Grashopers 8 godina, jedna sezona u Omoniji pa onda opet 3 u Grashopersu da bi od 205 bio u Sionu, bio im je i kapiten. Od 6 jula slobodan igrac. Igrao i za mladu reprezentaciju Svajcarske, ima i nas pasos. Sta znam ne djeluje kao los igrac pogotovo jer ne bi bio stranac ali brinu malo godine, ima 31 pa ne znam u kakvoj je fizickoj spremi jer je bez kluba mjesec dana...
    Od stranaca sam video medju slobodnim a da imaju kvaliteta argentinca Cristiana Erbesa, igao vise sezona U Boki (145 meceva). Zadnju sezonu je bio u verakruzu ali koliko vidjeh nije uopste igrao, ne znam zbog cega...Onako na klipovima djeluje kao brz i dobar defanzivac sa dobrim pasom u napred...Od stranaca jos mozda Paulo Macado koji je bio u Dinamu do ove godine...Bas zajebano ali mislim da moramo dovesti igraca ako zelimo da se suprostavimo Krasnodaru. Za JSL nam ne treba igrac ali za evropu itekako.
    Ne vredi dovoditi igraca za tako kratak period, narocito ne igraca koji nije u takmicarskoj formi. Tako je kako je, moracemo da se snalazimo s onim sto imamo.
    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      nečitam, nečitam ;)
      Kad si pre kvotovao? Ispravio sam pre toga. Ali bar znaš pravopis za razliku od ostalih ostrašćenih navijača.

      Comment


      • Hahahahaha, ja nisam navijač u tom smislu u kakvom me ti zamišljaš. Samo volim svoj klub uvek, a neki dodju samo da se poseru po njemu i da budu politički korektni kao ti i Indigo. Ja razumem tebe jer ti ne shvataš stvari oko Zvezde toliko lično kao ja, ali razumi i ti mene i ne svrstavaj me ni u kakve grupe.


        Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Comment


          • Cenim da cemo ovu akciju kod penala prodati i Partizanu u derbiju. Kako to lepo izgleda i kako to rutinski rade.

            Comment


            • Ma kakav žuti, samo lomi.

              Comment


              • Originally posted by taliesin View Post
                Ne vredi dovoditi igraca za tako kratak period, narocito ne igraca koji nije u takmicarskoj formi. Tako je kako je, moracemo da se snalazimo s onim sto imamo.
                Veliki je ulog u dvomecu sa Krasnodarom a imamo sanse u tom dvomecu. Jovicic je maltene izgubljen za polusezonu jer nakon dva mjeseca njemu ce trebati vremena da dostigne fizicku spremu a pitanje je koliko je pametno da ga guraju prije zimske pauze na teren. Ne treba se zaletati i dovoditi nekog smao da bi doveo, ali bilo bi pametno dovesti kvalitetnog igraca koji bi kao Jovicic bio dobar defanzivno i pomagao odbrani.

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Ma kakav žuti, samo lomi.

                  Kako puče mrtvo stopalo, gle koliko ga je visoko pogodio !?

                  Comment


                  • Originally posted by suptil View Post
                    Cenim da cemo ovu akciju kod penala prodati i Partizanu u derbiju. Kako to lepo izgleda i kako to rutinski rade.
                    Samo onda ga Bocko suta i "mece".

                    Comment


                    • Inace ocekivao sam utakmicu bez primljenog gola, odbrana je ponovo bila na visini zadatka kao i Borjan na gol. Kangica ponovo deli asistencije kao na tacni, valjda cemo uspeti da ga zadrzimo. Mislim da ne postoji brzi igrac od Radonje u nasoj ligi i stvarno bi tu njegovu brzinu mogli da iskoristimo protiv Rusa. Silja se otvara, trudi i za ove tri utakmice je zasluzio golove. Nije ovo bila blistava partija, ali momci su pokazali karakter posle velike pobede u Pragu. Teren je prava livada, velika sramota za klub i dobro uopste Uefa dozvoli da budemo domacini na Marakani.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Hahahahaha, ja nisam navijač u tom smislu u kakvom me ti zamišljaš. Samo volim svoj klub uvek, a neki dodju samo da se poseru po njemu i da budu politički korektni kao ti i Indigo. Ja razumem tebe jer ti ne shvataš stvari oko Zvezde toliko lično kao ja, ali razumi i ti mene i ne svrstavaj me ni u kakve grupe.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Ma voli ti Zvezdu, lepo je to, ali ljubav prema jednom ne podrazumeva mržnju prema drugom.

                        Strašno si me nervirao sa pružanjem podrške grčkom timu protiv srpskog, tripujete da su vam oni neka braća, a zabili vam nož u leđa i izbacili iz top 8 u momentu kada im ta pobeda ništa nije značila. Tako bi i PAOK Partizanu, teške budalaštine.

                        Ostrašćeni navijač ne kapira da bi uspehom oba naša kluba u Evropi imali dva predstavnika u kval. za LŠ, ali vas od malih nogu uče da treba mrziti onaj drugi klub, da se to podrazumeva ako se navija za jedan.

                        U našoj ligi navijam da i jedni i drugi izgube svaki meč, ali kad igraju Evropu postajem njihov navijač.

                        Inače ne treba ni razmišljati o Le Taleku pored Donalda to je katastrofalno izgledalo, treba Kangu vratiti na CM, a probati sa Pešićem i Boaćijem, od kojih će jedan biti malo povučeniji, praktično 4-4-1-1, to je najbolje rešenje jer ja stvarno ne vidim ko bi to mogao da odigra što je igrao Jovičić.

                        Comment


                        • Originally posted by GOKU View Post
                          Ma voli ti Zvezdu, lepo je to, ali ljubav prema jednom ne podrazumeva mržnju prema drugom.

                          Strašno si me nervirao sa pružanjem podrške grčkom timu protiv srpskog, tripujete da su vam oni neka braća, a zabili vam nož u leđa i izbacili iz top 8 u momentu kada im ta pobeda ništa nije značila. Tako bi i PAOK Partizanu, teške budalaštine.

                          Ostrašćeni navijač ne kapira da bi uspehom oba naša kluba u Evropi imali dva predstavnika u kval. za LŠ, ali vas od malih nogu uče da treba mrziti onaj drugi klub, da se to podrazumeva ako se navija za jedan.

                          U našoj ligi navijam da i jedni i drugi izgube svaki meč, ali kad igraju Evropu postajem njihov navijač.

                          Inače ne treba ni razmišljati o Le Taleku pored Donalda to je katastrofalno izgledalo, treba Kangu vratiti na CM, a probati sa Pešićem i Boaćijem, od kojih će jedan biti malo povučeniji, praktično 4-4-1-1, to je najbolje rešenje jer ja stvarno ne vidim ko bi to mogao da odigra što je igrao Jovičić.


                          Кад крену људи с причама да треба навијати за Партизан у Европи, повраћа ми се. На страну што нас је Олимпиакос у кошарци избацио, али то нема никакве везе с овом ситуацијом.
                          Last edited by Победа; 06-08-17, 22:24.

                          Comment


                          • Ima smisla to što pričaš, ali nikako nekome ne možeš da zameraš ili se ljutiš na njega što podržava klub koji igra protiv tog. Mislim, glupo je malo i infantilno, složićeš se? Seti se i izjave Koprivice, mnogi vaši navijači se i vode time..

                            Ja lično nemam problema sa time, navijam za Partizan u određenim situacijama, ali ne protiv svakoga. I nemam problem da kažem to

                            Comment


                            • Originally posted by GOKU View Post
                              Ma voli ti Zvezdu, lepo je to, ali ljubav prema jednom ne podrazumeva mržnju prema drugom.

                              Strašno si me nervirao sa pružanjem podrške grčkom timu protiv srpskog, tripujete da su vam oni neka braća, a zabili vam nož u leđa i izbacili iz top 8 u momentu kada im ta pobeda ništa nije značila. Tako bi i PAOK Partizanu, teške budalaštine.

                              Ostrašćeni navijač ne kapira da bi uspehom oba naša kluba u Evropi imali dva predstavnika u kval. za LŠ, ali vas od malih nogu uče da treba mrziti onaj drugi klub, da se to podrazumeva ako se navija za jedan.

                              U našoj ligi navijam da i jedni i drugi izgube svaki meč, ali kad igraju Evropu postajem njihov navijač.

                              Inače ne treba ni razmišljati o Le Taleku pored Donalda to je katastrofalno izgledalo, treba Kangu vratiti na CM, a probati sa Pešićem i Boaćijem, od kojih će jedan biti malo povučeniji, praktično 4-4-1-1, to je najbolje rešenje jer ja stvarno ne vidim ko bi to mogao da odigra što je igrao Jovičić.
                              Ne navijam ja za njih jer su braća, navijao bih i za Hajduk Splitski, i za Skendriju protiv Partizana, nemoj to da te brine. Jedino sa Dinamom kad bi igrali, pa da mi bude svejedno. Nisam znao da Barselonini navijači navijaju da Real osvoji, i da se radiju u Kopa Riverovi uspesima Boke.

                              Ni na kakvu braću se ja ne ložim, navijači su braća, a klubovi su vremenom postali i gotivim Oly. Da ne bude samo da sam navijao jer je Oly, navijao bih ko god da je bio.



                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ne navijam ja za njih jer su braća, navijao bih i za Hajduk Splitski, i za Skendriju protiv Partizana, nemoj to da te brine. Jedino sa Dinamom kad bi igrali, pa da mi bude svejedno. Nisam znao da Barselonini navijači navijaju da Real osvoji, i da se radiju u Kopa Riverovi uspesima Boke.

                                Ni na kakvu braću se ja ne ložim, navijači su braća, a klubovi su vremenom postali i gotivim Oly. Da ne bude samo da sam navijao jer je Oly, navijao bih ko god da je bio.



                                Sent from my iPhone using Tapatalk
                                Управо то.

                                Comment

                                Working...
                                X