Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Skupljeni defanzivniji srednji red to je resenje. Nema druge. Koja je povreda tacno kod Jovicica? Koj deo stopala?

      Comment


      • Ide stopama Bufona polako.

        Golmančina.

        Comment


        • Za zatvor jebote.

          Užas.

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Skupljeni defanzivniji srednji red to je resenje. Nema druge. Koja je povreda tacno kod Jovicica? Koj deo stopala?
            Metatarzalna kost. Slomljenja

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Metatarzalna kost. Slomljenja
              Za samicu.

              Comment


              • Što kaže Goku teorije zavere, tačno koliko se zaleteo dodje mi da pomislim da su mu tačno tipovali igrača Vazura i Vučela. Naravno ovo bi bilo previše, radi se samo o majmunu. Ja sam još pod utiskom. Jovičić je postao za mesec dana Branko Lazić fudbalskog kluba.

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Za samicu.
                  Pogledaj sliku iznad. Užas.

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Nadam se da ovo iskreno ne mislis. Naravno da ni Mazic ni bilo koji drugi sudija ne treba da se prilagodjava situaciji vec naprotiv, mora da sudi po preporuci UEFA i onako kako se sudi u Evropi. Kakvoj situaciji Mazic ima da se prilagodjava i sta je to toliko dobro u toj situaciji da Mazic treba da joj se prilagodjava? Zalepis crveni budali zbog pogibeljnog starta pa da vidimo koliko dugo ce nasi timovi da mesare po srpskim livadama.
                    Daleko smo mi od Evrope, čovek da može da sudi samo Evropu to bi i radio, ali jbg. mora da sudi i na ovim livadama da bi mogao da sudi i u Evropi, a kad sudi na livadama onda sudi po pravilima koji važe na livadi, toliko prosto da ne treba dalje komentarisati.

                    E sad, ja da sam na njegovom mestu možda bih se držao istih principa i u evropi i kod nas, a možda i ne bih, morao bih da vidim sa čime bih sve imao posla u ovoj nezdravoj sredini.

                    Comment


                    • Originally posted by taliesin View Post
                      Nadam se da ovo iskreno ne mislis. Naravno da ni Mazic ni bilo koji drugi sudija ne treba da se prilagodjava situaciji vec naprotiv, mora da sudi po preporuci UEFA i onako kako se sudi u Evropi. Kakvoj situaciji Mazic ima da se prilagodjava i sta je to toliko dobro u toj situaciji da Mazic treba da joj se prilagodjava? Zalepis crveni budali zbog pogibeljnog starta pa da vidimo koliko dugo ce nasi timovi da mesare po srpskim livadama.
                      Trebao je da se prilagodi....da vidi da ovi hoće da ubiju i da im deli lepo redom crvene.

                      Comment


                      • Originally posted by GOKU View Post
                        Daleko smo mi od Evrope, čovek da može da sudi samo Evropu to bi i radio, ali jbg. mora da sudi i na ovim livadama da bi mogao da sudi i u Evropi, a kad sudi na livadama onda sudi po pravilima koji važe na livadi, toliko prosto da ne treba dalje komentarisati.

                        E sad, ja da sam na njegovom mestu možda bih se držao istih principa i u evropi i kod nas, a možda i ne bih, morao bih da vidim sa čime bih sve imao posla u ovoj nezdravoj sredini.
                        Posle ovog posta ne da te više ne shvatam za ozbiljno, već neću čitati tvoje postove. " Kad sudi na livadama sudi po pravilima koji važe na livadi" .... Najgluplja stvar koju sam u životu pročitao. Izvini, poštujem tvoje mišljenje ali je tako. Neću ti više odg niti ću te čitati.

                        Comment


                        • Mislim da moramo dovesti pojacanje. Le Talek sa Donaldom nije djelovao dobro, o Racicu ne bi da razmisljam dok Gobeljica Miloje koliko znam nije koristio na toj poziciji. Ne znam imali neki igrac u JSL da nam moze pomoci, ono sto sam video od domacih dostupnih jako slaba ponuda.
                          Video sam da je medju igracima bez angazmana Veroljub Salatic. Gotovo cijelu karijeru igrao u Svajcarskoj, igrao za Grashopers 8 godina, jedna sezona u Omoniji pa onda opet 3 u Grashopersu da bi od 205 bio u Sionu, bio im je i kapiten. Od 6 jula slobodan igrac. Igrao i za mladu reprezentaciju Svajcarske, ima i nas pasos. Sta znam ne djeluje kao los igrac pogotovo jer ne bi bio stranac ali brinu malo godine, ima 31 pa ne znam u kakvoj je fizickoj spremi jer je bez kluba mjesec dana...
                          Od stranaca sam video medju slobodnim a da imaju kvaliteta argentinca Cristiana Erbesa, igao vise sezona U Boki (145 meceva). Zadnju sezonu je bio u verakruzu ali koliko vidjeh nije uopste igrao, ne znam zbog cega...Onako na klipovima djeluje kao brz i dobar defanzivac sa dobrim pasom u napred...Od stranaca jos mozda Paulo Macado koji je bio u Dinamu do ove godine...Bas zajebano ali mislim da moramo dovesti igraca ako zelimo da se suprostavimo Krasnodaru. Za JSL nam ne treba igrac ali za evropu itekako.

                          Comment


                          • Originally posted by GOKU View Post
                            Daleko smo mi od Evrope, čovek da može da sudi samo Evropu to bi i radio, ali jbg. mora da sudi i na ovim livadama da bi mogao da sudi i u Evropi, a kad sudi na livadama onda sudi po pravilima koji važe na livadi, toliko prosto da ne treba dalje komentarisati.

                            E sad, ja da sam na njegovom mestu možda bih se držao istih principa i u evropi i kod nas, a možda i ne bih, morao bih da vidim sa čime bih sve imao posla u ovoj nezdravoj sredini.
                            Nsmo mi daleko od Evrope jer su nam avioni spori vec zato sto se "prilagodjavamo situaciji".
                            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Posle ovog posta ne da te više ne shvatam za ozbiljno, već neću čitati tvoje postove. " Kad sudi na livadama sudi po pravilima koji važe na livadi" .... Najgluplja stvar koju sam u životu pročitao. Izvini, poštujem tvoje mišljenje ali je tako. Neću ti više odg niti ću te čitati.
                              Tebra onda više neću ni pisati, nema svrhe pisati ako me ti ne čitaš.[emoji16]
                              Last edited by goku; 06-08-17, 21:59.

                              Comment


                              • nečitam, nečitam ;) a dobro je ispravio si. Prevario sam se odgovorih ti. E jesam i ja dosledan, šta ću kad sam video "nečitam". Rlx samo.
                                Last edited by Cassius Clay; 06-08-17, 22:01.

                                Comment

                                Working...
                                X