Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sjajno smo počeli.. jel vidiš crni Anđelko šta mi (nam) radiš.

    Comment


    • Originally posted by Боги View Post
      Nisam ovde moderator
      Sad sam vidio da ni ova nije u favoritima. To kad se odredi neko za ex yu pa neka se bavi time.

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Dodji do kosarke da vidimo

        Comment


        • Originally posted by salelesa View Post
          Sjajno smo počeli.. jel vidiš crni Anđelko šta mi (nam) radiš.
          Ko je andjelko ?

          Comment


          • Anđelković u 11? Bože pomozi
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Može Andjelković da igra SLS ali ne može Evropu. Kad bi igrao Rikardinjo levo onda bi mogli da odigramo attacking fullbacks, da se Rikardinjo povlači ka unutra više Andjelko maltene kao krilo, a da se Donald ili Jovičić spuste u liniju sa Le Talekom i Savketom...
              Ma svejedno, zna Miloje šta radi, nema šta da filozofiram.

              Comment


              • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                Kako bih banovao svakoga ko pise za bilo koga da je grbav, zrikav, klempav i slicno. Sva sreca pa me ne stavise u opcije za admina.

                Slazem se. Predlazem da se ubuduce grbavi, zrikavi i klempavi nazivaju ljudima sa upecatljivim fizickim nedoslednostima.

                I kad se bude pisao Recnik politicke korektnosti da mi se priznaju zasluge za ovu frazu.
                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                Comment


                • Originally posted by taliesin View Post
                  Slazem se. Predlazem da se ubuduce grbavi, zrikavi i klempavi nazivaju ljudima sa upecatljivim fizickim nedoslednostima.

                  I kad se bude pisao Recnik politicke korektnosti da mi se priznaju zasluge za ovu frazu.
                  To po onoj dobroj staroj "nisu Cigani, vec pripadnici romske nacionalne manjine"?

                  Comment


                  • A dobro drug druga zove grbo ili grbavi kad se nešto igra i to, ne bih ja oštrio strogoću sem ako neko baš vredja nekog igrača. Tipa onog Andjusovog opisa našeg tima

                    Comment


                    • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                      To po onoj dobroj staroj "nisu Cigani, vec pripadnici romske nacionalne manjine"?
                      Nije to bas isto ali da ne serem sad o tome gde mu mesto nije i trolujem topik bezveze. Ja se malo jezim tog politicki korektnog govora po svaku cenu, pristalica sam teze "zovi me i lonac samo nemoj da me razbijes". Umiveni govor sam po sebi ne pomaze ljudima da se bolje ophode jedni prema drugima ako nemaju kucno vaspitanje, cvrstu etiku i plemenit karakter.
                      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                      Comment


                      • Pocinju i Radonjic i Adzic.

                        Comment


                        • Borjan- Stojkovic, Savic, Babic, Andjelkovic- Jovicic, Donald, Kanga- Radonjic, Adzic, Pesic.



                          Kahriman, Gobeljic, Frimpong, Racic, Milijas, Milic, Boaci.

                          Comment


                          • Bogi otkljucaj live temu. Mislim da je trenutno zakljucana. Ili ces to raditi neposredno pred pocetak tekme?!

                            Comment


                            • LtL kartoni ili ??

                              Comment


                              • Ovaj kalendar takmicenja nije human definitivno,treba da igras fudbal na 40+ rizik je po zdravlje boga mu.

                                Comment

                                Working...
                                X