Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ne ocekujem da ce biti puno golova jer pesic igra, a on ima slabu realizaciju. Da pocnemo sa boacem bilo bi 3+

    Comment


    • Andjelkovic bi mogao da bude koristan kad bi igrali u formaciji 3-5-2.Tu bi mogle mozda da se sakriju njegove defanzivme mane,a da dodju do izrazaja vise napadacke vrline.Spreman je Andjelko,moze dosta da trci,ima brzinu i solidan centarsut.Ovako,u ovoj formaciji je cesto najveca opasnost po nas gol.

      Comment


      • Samo da krenu danas Radonjic-Adzic od starta.

        Daje ga Silja.

        Comment


        • Волео бих да видим Боаћеа и Пешића заједно који пут, мислим да би били незаустављиви у овој лиги.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Pozdrav i od mene za Markossa, dugo su te priželjkivali ovde.

            Napiši za Ze Markosa nešto i Viveirosa, ja koliko sam gledao treninge, deluje mi sasvim ok i mislim da se na njega računa od zime. A za Arape i Ruiza malopre napisah mislim da nude 500k. Je l tačna ta cifra?


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Viveiros je ok igrac. Nazad je bolji nego sto sam mislio, iako je dosta nizak i nekako sitniji od ostalih, napred je solidan, brz je, kombinuje, ali nema neki centarsut ili zavrsni pas. Ze Markosa nisam gledao, hvale ga.

            Jeste, 500k.

            Comment


            • Nadam se da cemo uvaljati Ruiza za tih 500k. Valjda je u stanju da prodje lekarske preglede Steta sto pozurismo sa Rikardinjom, ako nam treba krilo to je na desnoj strani da igra sa Srnicem. Na lijevoj strani Radonjic i Adzic vise nego dobre opcije. Po meni smo najtanji u veznom redu gdje nemamo pravih zamjena za trojac Jovicic, Donald, Kanga. Racic, Gobeljic i Milijas dosta losiji dok Ilici nisam siguran, mozda bi Luka mogao. Jel on danas u konkurenciji da bude na klupi bar? Nisam ispratio ko je u karantinu.

              Comment


              • Zdravstvuyte gicanLijo

                ..mora da vežbamo za krasni

                Jel' nam to igra grbavi danas ?! ..madre mia
                Last edited by salelesa; 06-08-17, 16:55.

                Comment


                • Hocete da otvorimo live temu za utakmice, ili sve da cepate ovde?

                  Predlazem live samo zbog predglednosti..

                  Comment


                  • Kako bih banovao svakoga ko pise za bilo koga da je grbav, zrikav, klempav i slicno. Sva sreca pa me ne stavise u opcije za admina.

                    Comment


                    • Možemo da otvorimo temu, a Bogi, ja sam hteo da ti predložim za basket kad su live utakmice ima nas mnogo, da kreiramo i chat prozor. Tako smo ovde pratili trke u F1. Znači pored live teme otvoren i chat prozor koji se kreira ima sajtova za to, za forumaše da može baš onako da se žvrlja.

                      Comment


                      • negdje sam procitao po portalima da ce cak devetorica koja su ocela utakmicu u Pragu, poceti i veceras. Vjerovatno pocinje Radonjic kao i Andjelko.

                        Comment


                        • Počinju i Radonjić i Adžić izgleda!

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Možemo da otvorimo temu, a Bogi, ja sam hteo da ti predložim za basket kad su live utakmice ima nas mnogo, da kreiramo i chat prozor. Tako smo ovde pratili trke u F1. Znači pored live teme otvoren i chat prozor koji se kreira ima sajtova za to, za forumaše da može baš onako da se žvrlja.
                            hmmm nije lose

                            jedino sto onda se u nekom trenutku ne zna ni ko kome odgovara

                            Comment


                            • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
                              Kako bih banovao svakoga ko pise za bilo koga da je grbav, zrikav, klempav i slicno. Sva sreca pa me ne stavise u opcije za admina.
                              Sto ste opsednuti banovanjem? Ako volis da kaznjavas zaposli se u parking servis ili kao komunalac...

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Možemo da otvorimo temu, a Bogi, ja sam hteo da ti predložim za basket kad su live utakmice ima nas mnogo, da kreiramo i chat prozor. Tako smo ovde pratili trke u F1. Znači pored live teme otvoren i chat prozor koji se kreira ima sajtova za to, za forumaše da može baš onako da se žvrlja.
                                Ja nisam ni znao da to postoji. Ti si upoznat sa tim, ja sam samo predlog dao.. Sto se mene tice, moze

                                Comment

                                Working...
                                X