Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prvo da vas sve nove clanove pozdravim i pozelim vam dobrodoslicu, mnogo mi je drago da ce i ovaj deo foruma postati aktivan.

    E sad posto vidim da vas je vecina itekako upucena u desavanja oko kluba da vas pitam kakva su razmisljanja oko sastava i formacije u ovoj sezoni kao i da li ce buduci uspeh ili neuspeh u kvalifikacijama za LE uticati na odlazke nekih od kljucnih igraca i sta je sa odlazcima ovih igraca koji nisu u prvom planu ove sezone?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Markinjos je bio opcija za pozajmicu koliko se sećam, ili 900.000 ne više. Iskreno, zaboravio sam. Korintijans jeste najjači, i to ne trenutno nego po broju bodova osvojenih mislim da će oboriti rekord ja pola sezone. Sad su izjednačeni sa Kruzeirom iz 2002 ili 2003. po broju bodova a ostalo još 4 tekme do kraja da ih prestignu. To govori dosta u kakvom klubu igra i sigurno da im je svima cena skočila. Ali nešto se šuškalo da je nezadovoljan mislim da je trebala pozajmica. Sad, da li smo bili u priči, ne znam.

      Do kada Katai ima ugovor sa Alavesom? I tu bi mogla neka pozajmica
      E jedino pozajmica,to da al sad tesko vrv bio nezadovoljan jer nije vise igrao,a pratim ja Brazilce a Corintians ne staje Jo samo trpa,preziveli su odlazak Titea i ove godine razvaljuju,ne znam dokle ima Katai ima ugovor al mislim da ce on ove godine tamo biti starter,Alaves je prodao par igraca bas sa sredine,otvara mu se mesto

      Comment




      • Не знам да ли је већ било, али штета би било не поменути једну од најлепших утакмица у новијој историји, одиграну на данашњи дан пре 8 година.

        Comment


        • Originally posted by Душан Савић View Post


          Не знам да ли је већ било, али штета би било не поменути једну од најлепших утакмица у новијој историји, одиграну на данашњи дан пре 8 година.
          Био сам тада на Северу, цео меч одгледао тако што сам се попео на онај импровизовани шанк - сто, вирела ми је глава једва сам одгледао тај меч. Али онај 5 гол и осећај задовољства је нешто посебно, нешто што се памти.

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Био сам тада на Северу, цео меч одгледао тако што сам се попео на онај импровизовани шанк - сто, вирела ми је глава једва сам одгледао тај меч. Али онај 5 гол и осећај задовољства је нешто посебно, нешто што се памти.
            Заиста јесте тако, сећам се да сам помислио ако умуљамо трећи до полувремена, имамо шансе, и тако се и десило, у последњем секунду. Распон емоција у току те једне утакмице неки не доживе за пола живота.

            Comment


            • Dva malerozna gola u prvom poluvremenu smo primili. I ipak na kraju smo uspeli da se plasiramo u sledece kolo.

              Inace, te godine nas je sa klupe predvodio Pizon. Imali smo slabiji tim (po imenima) od Partizana, ali smo ipak drzali prvu poziciju sve do nekoliko kola pred kraj. Tada Lukic & co menjaju Pizona i postavljaju Ratka Ostanica (po forumima poznat kao Kratko Ostanic). Gubimo titulu u tih par kola...

              Comment


              • Ne meniaju ga Lukić i kompanija već ga Rajo šamara na treningu, posle Metalca čini mi se kad je bilo 1-1 ili 0-0. Ušao čovek na trening i jebao mu sve po spisku što nisu igrali Kadu i Savio, ili samo Savio. To je opštepoznata priča, nisam ja to izmislio. Čak je i u novinama bilo da je šamar dobio. Posle ide gubitak titule. Da smo tad prelomili i uzeli titulu, drugačije bi neke stvari bile i sad bi mislim već bile tri zvezdice na dresu, ali šta je tu je.

                Sećam se Tbilisija, mada nisam gledao uživo. To su mi crne godine u sećanju, Kleo, Mustafa, ponižavanje Zvezde. Kleo smrad, Mustafa Keka, uništavanje Zvezde. Zato volim da se raspadne Partizan ko u košarci. Kako su radili tako će im se vratiti.

                Comment


                • Originally posted by marko_pantelic View Post
                  Dva malerozna gola u prvom poluvremenu smo primili. I ipak na kraju smo uspeli da se plasiramo u sledece kolo.

                  Inace, te godine nas je sa klupe predvodio Pizon. Imali smo slabiji tim (po imenima) od Partizana, ali smo ipak drzali prvu poziciju sve do nekoliko kola pred kraj. Tada Lukic & co menjaju Pizona i postavljaju Ratka Ostanica (po forumima poznat kao Kratko Ostanic). Gubimo titulu u tih par kola...
                  Сећам се свега јако добро, гледао сам утакмицу у Крагујевцу са Металцем после које је смењен Пижон (једино полувреме Марка Мугоше), и то је заиста била грозна утакмица, али кад је саопштено ко нас преузима, знао сам шта нас чека и заиста ми се физички слошило. Прву текму против Сартида смо добили (чини ми се голом Лазовића), али се убрзо све распало. Баш грозне ствари су се ту издешавале.

                  Comment


                  • Originally posted by marko_pantelic View Post
                    Dva malerozna gola u prvom poluvremenu smo primili. I ipak na kraju smo uspeli da se plasiramo u sledece kolo.

                    Inace, te godine nas je sa klupe predvodio Pizon. Imali smo slabiji tim (po imenima) od Partizana, ali smo ipak drzali prvu poziciju sve do nekoliko kola pred kraj. Tada Lukic & co menjaju Pizona i postavljaju Ratka Ostanica (po forumima poznat kao Kratko Ostanic). Gubimo titulu u tih par kola...
                    Ми смо изгубилу титулу против ОФКа када се десио инцидент на северу. Не би изгубили 0:1 од Јавора да је било публике, гарантујем.

                    Comment


                    • Originally posted by Победа View Post
                      Ми смо изгубилу титулу против ОФКа када се десио инцидент на северу. Не би изгубили 0:1 од Јавора да је било публике, гарантујем.
                      Da....bio je i incident na severu. Obezbedjenju je "promaklo" da vide coveka sa pistoljem, kada je upucan u stomak neki lik. Sledecih par utakmica smo igrali bez publike.....
                      Ali ostaje utisak da je Ratko Ostanic unazadio igru za tih par utakmica sto je vodio

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post

                        Sećam se Tbilisija, mada nisam gledao uživo. To su mi crne godine u sećanju, Kleo, Mustafa, ponižavanje Zvezde. Kleo smrad, Mustafa Keka, uništavanje Zvezde. Zato volim da se raspadne Partizan ko u košarci. Kako su radili tako će im se vratiti.
                        Od toliko lepih uspomena i velikoh raspona u srpskom jeziku ya objasnjavanje i docaravanje stvari izabrao si najgori.
                        Ne mogu oni da budu veliki nikad. Ja sam stvari u opisu tih godina racionalizovao definicijom predRobijevo vreme. JBG kad je imovina Zvezde na meti tajkuna naravno da je ceo klub na dnu. Sve u svemu neponovilo se to vreme.

                        Comment


                        • Originally posted by marko_pantelic View Post
                          Da....bio je i incident na severu. Obezbedjenju je "promaklo" da vide coveka sa pistoljem, kada je upucan u stomak neki lik. Sledecih par utakmica smo igrali bez publike.....
                          Ali ostaje utisak da je Ratko Ostanic unazadio igru za tih par utakmica sto je vodio
                          Најјаче што је Ратко остао и после те сезоне и почео Европу па испали од Слована.

                          Comment


                          • Da vas pozdravim, ko me zna zna, ko me ne zna i nije puno propustio. Zivi bili.

                            Comment


                            • То беше сезона прво коло у Смедереву?

                              Comment


                              • Originally posted by suptil View Post
                                То беше сезона прво коло у Смедереву?
                                Не могу да се сетим сада, али мислим да јесте. Оно када је Јевтић омашио празан гол у 90+ минуту?

                                Comment

                                Working...
                                X