Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da su u Pragu bila 2 pokušaja da se on spoji sa loptom iza linije odbrane i otvori 1na1 sa golmanom. Jedan pas je bio toliko jak da jeDubravka lagano pre njega stigao, a drugi je otišao spolja dobrih 5m od njega iako je on vec dobrano krenuo ka unutra. Svi ti pasovi su bili posljedica crknutosti ekipe, vjerujem da je neki od njih bio u prvih 70min da bi ga spojii sa gol šansom. Mali definitivno ima brzinu , tehniku i bezobrazluk da se oslobodi većine svojih čuvara, a s obzirom da će iza njega verovatno biti Rodić, koga prelazak preko centra baš i ne zanima, ja bih mu dao šansu u Rusiji.

    Comment


    • Не знам зашто сте толико одушевљени Аџићем. Као да је златна кока. Разумем да је млад, самим тим и проспект за излог, али далеко је он од зрелог и комплетног фудбалера. Имам утисак као да се вештачки фаворизује. Изгледа да је Рикардињо нови Звездин Аилтон.
      Last edited by suptil; 06-08-17, 11:14.

      Comment


      • Sve mogu da izdržim, bilo koju postavu ali ne mogu više da gledam Anđelka crnog, da na svakoj jebenoj utakmici pravi prednost protivničkoj ekipi, što zato što je skraćen i preko njega idu visoke lopte, što zato jer mu je napraviti penal kao nekome reći "dobar dan".
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Kako od 1 milion?
          Pa valjda placeno obestecenje 300k + ubedljivo najveca plata (valjda 600k). Nisam bas siguran za cifre, ali sigurno je Rikardinjo doveden da bude najvece pojacanje. Ako ne moze da igra ni domacu ligu, onda to nije previd nego KATASTROFA

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Не знам зашто сте толико одушевљени Аџићем. Као да је златна кока. Разумем да је млад, самим тим и проспект за излог, али далеко је он од зрелог и комплетног фудбалера. Имам утисак као да се вештачки фаворизује. Изгледа да је Рикардињо нови Звездин Аилтон.
            Nije vestacki. Jedan od retkih koji u ovom timu moze da napravi prednost, jednim klasnim potezom da resi utakmicu.. Naravno da je daleko od kompletnog fudbalera, ali ko god pokaze poteze kao on protiv Radničkog cini mi se ove godine a i u par ulazaka prethodne sezone, mora da mu se pruži sansa. Takvi igrači su retki i debelo se placaju, mogao bi visestruko da nam se isplati. Između ostalog je potrebno da dobije od naseg veznog reda sto vise lopti blizu sesnaesterca i tu ce biti ubitacan. Kada dobija loptu blizu centra i/ili se vraća po nju gubi snage dosta u driblanju bez neke ostvarene prednosti, vise gresi, lakse ga zatvaraju..

            Comment


            • Tacno je Rikardinjo je projektovan kao najvece pojacanje a sa tom reputacijom i dolazi, vidim da se potcenjuje njegov ucinak u Moldaviji ali ja sam tog momka zapazio i u evropskim utakmicama Serif. Ako ni on ne moze da se snadje kao ni Muce koji sad prelazi u Banfild a bio je i najbolje krilo Turske, Ruiz koga je kupio Lil, da ne spominjem Edsona i tako dalje a u Partizanu ubodu maltene sa svakim mi treba da angazujemo boljeg klupskog psihologa, prosto je nemoguce da momak koji da 20 golova i ima dvocifren broj asistencija pa i u toj Moldaviji u srpskoj ligi ne moze da bude pa par upola koristan.

              Comment


              • Rikardinjo nema ni blizu 600.000evra... Prica koju je Terzic pustio preko Balerine je 300 000e na ruke, 360.000e plata i u drugoj sezoni 400.000e, sto zbirno izadje 1Mevra. A nesto mi se cini da on nema vise od 250.000e a to na ruke je dobio neko drugi

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Kako od 1 milion?


                  Sent from my iPhone using Tapatalk
                  Na ruke 300.000e, u prvoj godini oko 300.000e plata u drugoj 350.000e.

                  Comment


                  • Grobarima Falji salje svoj skart i posle im uzima ko zna koji deo transfera.
                    Nema sanse da Ilijev moze da ubode i Evertona i Leonarda...

                    Comment


                    • Veceras treba nastaviti niz pobeda, to je nakon plasmana u 4.kolo kvalif najpotrebnije.
                      Milojevic ce sigurno nastaviti sa rotacijama u ekipi, ali je dobro sto se igra jos dva meca uz danasnji do Krasnodara. Tu moze da se kombinuje po linijama tima, a za Jevropu pretpostavljam da trener vec zna sta mu je ciniti i ko ce u 11.

                      Naravno, Cuku treba shvatiti ozbiljno, oni su ok tim svake sezone i mora se od starta napasti i pokazati da nemaju sta da traze veceras.

                      Comment


                      • Cuka je dobar tim, stabilan, sve je na vreme i imaju dobrog trenera koji voli da pobedjuje i da se takmici. Dolaze nam posle Evrope a to je uvek nezgodno. Uy lep termin od 8 sati i lepu posetu i nadam se nasim brzim krilima od njihovih tri boda bi trebalo da se upisu, ali oprezno.

                        Comment


                        • To za strance da se kod nas ne snadju... retko ko se odmah snašao. Donald, i Boaće posle kraće adaptacije. Kanga je oscilirao, Ruiz se izgubio pod palicom Grofa Božovića. Kad smo kod Ruiza, on za mene nije krilo, možda pre da igra iza napadača. Šut mu je solidan, a nema brzinu i dribling za krilo.

                          Rikardinjo je lak kao pero, i to nije problem da ne beži od lopte. Zvezda treba da se ponaša i ubuduće kao do sad, ako igrač ne pokazuje ništa, hladjenje. Mnogo je skup da bi njega razugravali, bolje malog Adžu, za njega ćemo moći da izguramo cenu Srkija Plavše.

                          Rekao sam da mislim da je Rikardinjo opet kombinacija neka sa Rajom. Doveden je pre nego što je trener došao. Zašto nije mogao trener da se sačeka? Lagano smo mogli da izdvojimo više novca i dovedemo Markinjosa, a Srnu pošaljemo u Jang Bojs. Srna je dobar da igra utakmice gde ima šansu iz kontri i polukontri, on se u prvenstvu ne vidi u pozicionom napadu

                          Da ne gledamo sad šta bi bilo... Rikardinjo da se reši na neki način gde mi ne pucamo keš. Od Arapa nekih je stigla ponuda za Ruiza, 500.000 ako se sećam, ne znam šta je sa tom pričom.

                          Nama fali desno krilo, i fali nam zamena kvalitetna za Kangu. Le Taleka bih pustio iako dobro igra, dok mu nije pala forma, na zimu bih ga pustio i ubacio Ze Markosa. Ze Markos mi se jako dopada, a i Viveirosa bi od zime trebalo probati.

                          Comment


                          • Za Rikardinja, sada sam se setio detalja kada je izlazio protiv Sparte...Otvoreno je pokazivao nezadovoljstvo, u tom trenutku sam mislio da je nezadovoljan sobom, pogotovo što je bilo dosta zvižduka... Vrlo moguće da je fasovao disciplinsku, pogotovo što i Miloje nije hteo da komentariše, a pre toga je stao u odbranu istog na KZŠ.

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              To za strance da se kod nas ne snadju... retko ko se odmah snašao. Donald, i Boaće posle kraće adaptacije. Kanga je oscilirao, Ruiz se izgubio pod palicom Grofa Božovića. Kad smo kod Ruiza, on za mene nije krilo, možda pre da igra iza napadača. Šut mu je solidan, a nema brzinu i dribling za krilo.

                              Rikardinjo je lak kao pero, i to nije problem da ne beži od lopte. Zvezda treba da se ponaša i ubuduće kao do sad, ako igrač ne pokazuje ništa, hladjenje. Mnogo je skup da bi njega razugravali, bolje malog Adžu, za njega ćemo moći da izguramo cenu Srkija Plavše.

                              Rekao sam da mislim da je Rikardinjo opet kombinacija neka sa Rajom. Doveden je pre nego što je trener došao. Zašto nije mogao trener da se sačeka? Lagano smo mogli da izdvojimo više novca i dovedemo Markinjosa, a Srnu pošaljemo u Jang Bojs. Srna je dobar da igra utakmice gde ima šansu iz kontri i polukontri, on se u prvenstvu ne vidi u pozicionom napadu

                              Da ne gledamo sad šta bi bilo... Rikardinjo da se reši na neki način gde mi ne pucamo keš. Od Arapa nekih je stigla ponuda za Ruiza, 500.000 ako se sećam, ne znam šta je sa tom pričom.

                              Nama fali desno krilo, i fali nam zamena kvalitetna za Kangu. Le Taleka bih pustio iako dobro igra, dok mu nije pala forma, na zimu bih ga pustio i ubacio Ze Markosa. Ze Markos mi se jako dopada, a i Viveirosa bi od zime trebalo probati.
                              Tog Markinjosa,ako mislimo na istog,Corintians,taj nije bio po meni u mogucnosti da se dovede,njemu je cifra minmum 3m al vrv i vise al neko je pustio info i krenulo pisanje,a standardna je rotacija u najjacem trenutno klubu u Brazilu,tesko bi on u FKCZ,a inace mislim da bi nam odlicno legao i prekucao nasu ligu na poziciji koju igra AML

                              Comment


                              • Markinjos je bio opcija za pozajmicu koliko se sećam, ili 900.000 ne više. Iskreno, zaboravio sam. Korintijans jeste najjači, i to ne trenutno nego po broju bodova osvojenih mislim da će oboriti rekord ja pola sezone. Sad su izjednačeni sa Kruzeirom iz 2002 ili 2003. po broju bodova a ostalo još 4 tekme do kraja da ih prestignu. To govori dosta u kakvom klubu igra i sigurno da im je svima cena skočila. Ali nešto se šuškalo da je nezadovoljan mislim da je trebala pozajmica. Sad, da li smo bili u priči, ne znam.

                                Do kada Katai ima ugovor sa Alavesom? I tu bi mogla neka pozajmica

                                Comment

                                Working...
                                X