Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milojevic ko Radonja,nema zezanja

    Comment


    • Nema ni Rodica,sta je sa njim?

      Comment


      • Imamo tri utakmice do Krasnodara, bice mesta i da se dodatno uigra najjaci tim, ali i da rezervisti opravdaju renome dresa koji nose.

        Comment


        • Originally posted by metallica View Post
          Nema ni Rodica,sta je sa njim?
          Rodic je i dosao rovit,izlazi iz jedne lakse povrede,tako da je to sigurno razlog,nece Miloje da rizikuje...

          Comment


          • Originally posted by CROMI View Post
            Ne znam,nesto mi se posebno i ne svidja Gobelja osim sto je teska ciganstura,mada mislim da bi bio korisniji od Racica i Milijasa,bar trkacki,nekako mi je nedefinisan,svega ima pomalo ali opet niceg dovoljno tako da sta znam vise mi je za beka ali dobro, nije jos ni dobio pravu sansu tako da je rano za sud...
            Gobelju još drži neka pozitivna trema, pokazaće se on. Ništa specijalno igrač, ali sad nam je pun tim igrača za koje možemo ruku u vatru da neće biti nezaintresovani.

            Rikardinjo završio karijeru u Zvezdi.

            Comment


            • Ako je povreda u pitanju, odlican potez Miloja. Ne treba rizikovati u domacoj ligi. Prosle godine smo imali 8 bodova prednosti pred kraj ovog prvog dela (sto bi u normalnim okolnostima bilo dovoljno za titulu), ali po ovom trokruznom sistemu gde se prepolovljuju bodovi, ovakva prednost ne predstavlja nista posebno...

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post

                Rikardinjo završio karijeru u Zvezdi.
                Jel ovo zvanicno ili ...?

                Comment


                • Ne, ne. Tako sam čuo, a i tako mi deluje. Ne znam kako će to uprava opravdati, ali mislim da se neće ozbiljnije računati na njega. Voleo bih da grešim, ne jer mi se on svidja, već zbog novca koji je dat za njega.


                  Sent from my iPhone using Tapatalk

                  Comment


                  • Ako je tako, onda treba da javno kazu da su se zeznuli. Ako pojacanje od 1M ne moze da igra u domacoj ligi, onda to ne treba ni komentarisati.

                    Comment


                    • Kako od 1 milion?


                      Sent from my iPhone using Tapatalk

                      Comment


                      • Fali nam jedan ofanzivni vezista da menja Kangu trenutno. Narocito ako se ne racuna na Rikardinja a izgleda da je to to, narocito na toj poziciji. U rotaciji probati Gobelju na dmf, da menja Jovicica. Ne znam da li probati sa vracanjem Babunskog, mada nema taj radijus kretanja a ni sut kao Kanga.
                        Ako slucajno prodaju Kangu to ce nam sve reci o ambicijama uprave u blizoj i daljoj buducnosti.

                        Comment


                        • Ajde da vidimo tandem Radonjić-Adža po krilu, oprostićemo Anđelka
                          ALWAYS FORWARD

                          Comment


                          • Pozdrav forumasima, moj prvi post ovde.

                            Nadam se da ce danas Radonjic poceti jer je idealan trenutak da se testira da li moze poceti u Krasnodaru. Druga želja mi je da Racica ne vidim na terenu, ni danas ni ubuduce.

                            Comment


                            • Nece sigurno poceti u Krasnodaru, a veceras hoce.
                              Nema on odbranu za tako zahtevnu utakmicu. Kad je usao u Pragu, loptu nije video.

                              Comment


                              • Originally posted by mad for red View Post
                                Nece sigurno poceti u Krasnodaru, a veceras hoce.
                                Nema on odbranu za tako zahtevnu utakmicu. Kad je usao u Pragu, loptu nije video.
                                U Pragu je usao kada smo stali i cekali kraj. Verujem da je losiji defanzivno od Milica ali onaj prodor i stativa je nesto sto Milic ne moze da uradi. Nama u Krasnodaru treba gol a on je brz i mogao bi pobeci koji put.

                                Comment

                                Working...
                                X