Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Dobrodosao,sto se mene tice mozes slobodno da kazes sta ti se svidja ili ne,i uvek sam spreman za normalnu razmenu misljenja,licno ja sam Robija vise voleo kao igraca,iako smo lepo igrali dok je bio trener,al opet meni bitni samo rezultati nista vise

    A sto se tice Krasnog,realno bice tesko al ,nadamo se,imaju oni opasan tim a od ponedeljka im se vraca i Smolov.

    A mogao bi i Rile da odigra rukom onako slucajno u 16 tercu
    Nije stvar da li ti se neko svidja ili ne kao igrac, trener nebitno. Jednostavno negativizam, mrznja pa cak i privatne pretece poruke, samo zato sto si napisao da je neko po tebi ok i dao mu podrsku da radi . Ja sam kulturan covek i ne govorim tim jezikom, a nikad nisam bio za bilo kakav totalitarni rezim, zvao se on Robi, Terza, Covic, Sloba ili kako god.

    Hvala nadam se da ce biti lepo vama a lepo i meni sa vama ovde

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Ako u nasoj livada ligi trenutno treba od nekog da strahujemo na Mari onda jbg,ocekujem sve pobede do kraja prvenstva na nasem stadionu i derbi ubrajam u to,realan sam
      Pa videli smo protiv RAD/a kako to izgleda na delu,nije da nismo dobrano kvalitetniji od ostatka lige izuzev Partizana ali sve to dok igramo u full modu.

      Comment


      • Po meni Rikardinjo nije ni krilo,ni desetka vec cist nas promasaj, igrac osrednje tehnike, bez brzine i isuvise mekan kao da neba leba da jede, ne moze covek iz kornera da dobaci, dzaba mu Moldavska statistika i te price treba mu utakmica, vidi se da ne moze i ne zna ali nije on kriv...Isto mislim za Racica i naravno izraubovanog Milijasa koji tesko moze vise da pika i mali fudbal...
        Mi moramo kako znamo i umemo da zadrzimo strance ili nece da valja,pogotovo sredina gde nemamo nikakvu alternativu...
        Recept za Krasnodar potpuno isti kao za Spartu,znaci odgovorno,disciplinovano,sa povremenim presingom i na kontre,pokusati na sve moguce nacine obezbediti gol sto je najvaznije a onda na prepunoj Mari traziti prolaz... Inace verujem u Miloja u taj spartanski rad,red i disciplinu...

        Comment


        • Ovo sa Ilicem i 38 meceva je bas onako...
          Vec ima nekoliko upisanih meceva. Jednom prilikom je usao u 90 min. naravno i to se racuna kao nastup. Mislim da je tu klub odradio odlican posao sto se tice brace.

          Comment


          • Originally posted by Rodney View Post
            Slažem se , jedino ako može bez Kahrimana...
            Ma, Borjan je svakako prvi izbor za golmana ali je ponekad dobro zbog hemije u timu da se ispostuje stariji igrac, koji pri tom uopste nije los.

            Na stranu ovo oko Zvezde, ono sto mi trenutno pada na pamet je da bi Zvezda i Partizan mogli malo da porade na tome da se ukine ovo besmisleno ogranicenje stranaca koje je, inace, cista Kokezina alibi prica. Partizan i Zvezda su kumulativno ove godine zaradili preko 20 miliona od prodaje igraca i nema razloga da im se uskracuje kompetitivnost uvodjenjem ogranicenja koja su odavno prevazidjena u fudbalu. Niko pri zdravoj pameti nece stopirati razvoj igraca poput njihovog Blekija ili nase brace Ilic koji su u tih 20 miliona ucestvovali vise od polovine te sume, tako da je ta prica o strancima koji guse nasu decu besmislena. Ona ima za cilj samo da podigne cenu ragama iz domace lige koje ne znaju da sutnu loptu a za posledicu imaju umanjen kvalitet ovih klubova i smanjivanje njihove kompetitivnosti u evropskim takmicenjima.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Originally posted by CROMI View Post
              Po meni Rikardinjo nije ni krilo,ni desetka vec cist nas promasaj, igrac osrednje tehnike, bez brzine i isuvise mekan kao da neba leba da jede, ne moze covek iz kornera da dobaci, dzaba mu Moldavska statistika i te price treba mu utakmica, vidi se da ne moze i ne zna ali nije on kriv...Isto mislim za Racica i naravno izraubovanog Milijasa koji tesko moze vise da pika i mali fudbal...
              Mi moramo kako znamo i umemo da zadrzimo strance ili nece da valja,pogotovo sredina gde nemamo nikakvu alternativu...
              Recept za Krasnodar potpuno isti kao za Spartu,znaci odgovorno,disciplinovano,sa povremenim presingom i na kontre,pokusati na sve moguce nacine obezbediti gol sto je najvaznije a onda na prepunoj Mari traziti prolaz... Inace verujem u Miloja u taj spartanski rad,red i disciplinu...
              Slicno razmisljamo ,jedino sto sam ja za Spartu bio ubedjen da prolazimo,dok za ove tesko mnogo su jaci,od Sparte,vraca se Smolov,imaju odlicnog Urugvajca Pereiru,doveli su Wendersona iz Salcburga ima i jedan Kolubijac korektan dosta su cvrsti tesko primaju golove,al nadam i ja nasoj disciplini i licno bih isao na nulu tamo, a Milojevic je trener koji ume to da postavi,pa na Mari sta bude

              @Stara skola ovde takve probleme tipa PM neces imati od starih clanova tj, iako ih bude mislim da su zavrsili karijeru na forumu

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Slicno razmisljamo ,jedino sto sam ja za Spartu bio ubedjen da prolazimo,dok za ove tesko mnogo su jaci,od Sparte,vraca se Smolov,imaju odlicnog Urugvajca Pereiru,doveli su Wendersona iz Salcburga ima i jedan Kolubijac korektan dosta su cvrsti tesko primaju golove,al nadam i ja nasoj disciplini i licno bih isao na nulu tamo, a Milojevic je trener koji ume to da postavi,pa na Mari sta bude

                @Stara skola ovde takve probleme tipa PM neces imati od starih clanova tj, iako ih bude mislim da su zavrsili karijeru na forumu
                Znam da su jaki,naravno, pored tih stanaca sto si nabrojao tu su i par Ruskih reprezentativaca i narano sto su vec utegnuti,cepaju prvensvo uveliko za razliku od Sparte,bice veoma tesko ali ne i nemoguce...Da je ovo Grofova ekipa ne bih nam dao nikakvu sansu a ovako...videcemo, da se pofajtamo muski pa sta bude...

                Comment


                • Ne bih volio da sjutra vidim puno promjena u odnosu na meceve sa Spartom,jer Cukaricki ima dobar tim i mogao bi da nas iznenadi.Borjan na golu,mada moze i Kahriman.Stojkovic i Rodic na standardnim pozicijama,Le talek i Babic u srcu odbrane.Odmorio bih Jovicica na ovom mecu i stavio Donalda njegovom mjestu.Volio bih da vidim u sredini Ilica i Kangu jos,ali to je tesko ocekivati.Onda bih se ipak odlucio za trojac na sredinionald,Milijas,Kanga(bolje Milijas nego Racic).Na krilima Srnic i Radonjic,Srnic je u odlicnoj formi i treba ga pustiti da nastavi sa dobrim partijama,a Radonjicu trebaju utakmice svakako.U spicu cemo vjerovatno gledati Pesica.Mozda treba probati i Rikardinja.Vidjecemo na kraju sta ce Milojevic odluciti.

                  Comment


                  • Originally posted by taliesin View Post
                    Ma, Borjan je svakako prvi izbor za golmana ali je ponekad dobro zbog hemije u timu da se ispostuje stariji igrac, koji pri tom uopste nije los.

                    Na stranu ovo oko Zvezde, ono sto mi trenutno pada na pamet je da bi Zvezda i Partizan mogli malo da porade na tome da se ukine ovo besmisleno ogranicenje stranaca koje je, inace, cista Kokezina alibi prica. Partizan i Zvezda su kumulativno ove godine zaradili preko 20 miliona od prodaje igraca i nema razloga da im se uskracuje kompetitivnost uvodjenjem ogranicenja koja su odavno prevazidjena u fudbalu. Niko pri zdravoj pameti nece stopirati razvoj igraca poput njihovog Blekija ili nase brace Ilic koji su u tih 20 miliona ucestvovali vise od polovine te sume, tako da je ta prica o strancima koji guse nasu decu besmislena. Ona ima za cilj samo da podigne cenu ragama iz domace lige koje ne znaju da sutnu loptu a za posledicu imaju umanjen kvalitet ovih klubova i smanjivanje njihove kompetitivnosti u evropskim takmicenjima.
                    Sve si rekao ovim, tako da od toga nema ništa. Ne bi me iznenadilo da još i dodatno smanje broj stranaca...

                    Comment


                    • Meni se svidja što ne primamo golove. Mnogo smo jači pozadi nego prošle godine. Donald i Le Talek na zadnjem veznom ne mogu da budu parnjaci. Le Talek je spor, i Donald. Ovako Jovičić daje sigurnost svima svojim trčanjem. Neumoran je. Kada vidiš saigrača da tako grize odmah diže moral celoj ekipi.
                      Kanga se od divljaka pretvorio u igrača koji tačno zna dokle ide nazad i kuda da se kreće.
                      Rodić ne izleće kao Andjelko napred, mnogo siguran u odbrani.
                      Borjan preiskusan, opraštam mu to što mu je pre dve god idol bio Ivica Kralj.
                      Savke brat moj, pokidao. Bio sam veliki protivnik Frimponga posle utakmice protiv Voždovca kad smo izgubili titulu, pokazalo se da sam u pravu.

                      Najveću ocenu zaslužio je Vladan Milojević. Čovek na zemlji, i on ne priča kao neki da radi po ceo dan, već stvarno radi.

                      Najviše očekujem od Radonje i Pešića, što se tiče eksplodiranja, Boaće je bomba odavno.

                      Comment


                      • Sjutra bez Le Taleka, Rodica i Srnica.

                        Comment


                        • Тренер Црвене звезде Владан Милојевић одлучио се да у протокол за утакмицу са Чукаричким уврсти следећих 19 играча:

                          Дамира Кахримана, Милана Борјана, Филипа Стојковића, Вујадина Савића, Уроша Рачића, Душана Анђелковића, Срђана Бабића, Марка Гобељића, Бранка Јовичића, Немању Милића, Ненада Милијаша, Мичела Доналда, Ричмонда Боаћија, Гуелора Кангу, Рикардиња Мендеша, Луку Аџића, Немању Радоњића, Александара Пешића и Вању Вучићевића.

                          Comment


                          • Bilo bi lepo da Adžić i Radonjić počnu po krilima

                            Comment


                            • Moguce da pocnu Rikardinjo- Radonjic

                              Comment


                              • Originally posted by Valensija View Post
                                Moguce da pocnu Rikardinjo- Radonjic
                                To bi bila prava stvar. Prvom da vratimo sampouzdanje, a drugi da konačno krene od starta. Šilja u napadu, na sredini Donald i Jovičić pa da meljemo.

                                Comment

                                Working...
                                X