Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima, neka prvi post na ovom forumu bude bas na temi posvecenoj fudbalskom klubu sa nadom da ce se ponovo desiti oni slavni dani nase proslosti

    Comment


    • Dobrodošli drugari,ako neko konzumira vinjak u većim količinama može da mi se javi na PM imam super cene ovog leta
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangarić View Post
        Dobrodošli drugari,ako neko konzumira vinjak u većim količinama može da mi se javi na PM imam super cene ovog leta
        Ahhahahah

        Comment


        • FK Crvena zvezda

          Originally posted by Lord Gangarić View Post
          Dobrodošli drugari,ako neko konzumira vinjak u većim količinama može da mi se javi na PM imam super cene ovog leta
          Ako imate neku drugaricu ili koleginicu, ja ću vam srediti 10% popusta na cenu. Još ako je sa liste, eto i većeg popusta


          Pozdrav novim članovima!

          Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

          Comment


          • Jel to klub iz Kubana odakle je i Lokomotiva Košarkaški klub, ako jeste prolazio sam pored stadiona mislim da imam negde i sliku spolja
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by Rodney View Post
              Ja se bojim da ćemo ostati bez Boaćija. Ovo bi bio drugi tim bez njega i Kange...
              Видели смо против Рада без Доналда, Канге и Боаћија колико то слабије делује..

              Comment


              • Bez trojice gore navedenih smo samo jedno obicna ekipa JSL ranga. Nadam se da ima dovoljno pametnih glava u klubu koji zele evropsku Zvezdu i da sva trojica ostaju.

                Comment


                • Donald,Kanga,Boća je udarna osovina ovog tima.Donald i Kanga koji su se raspadali pod palicom onog neradnika i stend up komičara sa KZŠ,su pod ozbiljnim
                  trenerom,vrednim,radnim se vazdigli na jedan mnogo viši nivo i taktičke ,fizičke spreme ali i odnosa prema igri,lopti,utakmici u celini.Od dvojice koje sam želeo
                  da se proidaju što pre uz Le Taleka postali su igrači za poštovanje,respekt,i bez kojih bi bilo teško izgurati ovaj deo sezone.Jer tu su vec dugo,postaju grad,ligu,klub,
                  i trebalo bi vremena da se novajlije ukope kako treba.
                  Bilo bi dobro stvarno da ostanu,da Miloje nastavi gde je stao jer je neverovatno brzo digao tim na visoku lestvicu što se tiče trčanja,uloga na terenu,odnosa prema
                  igri,taktici itd.Prijatno sam iznenadjen iskreno.Nisam se nadao da će ih tako brzo posložiti i restartovati od nerada,zajebancije,zapuštenosti lošoj formi i kondiciji
                  dok je na klupi bio Božo čuvar Zvezde.
                  I što se tiče gore pomenute trojice,meni i dalje nije jasno kako smo mi zadržali i potpisali Boaćija?Dečko je strašan igrač,vrhunski špic.

                  Što se tiče Rusa,mislim da su jako dobra ekipa,uigrana i što se tog segmenta tiče mnogo bolja od Sparte.Nije baš da nas je pogledala sreća na žrebu,ali šta je tu je.
                  Kao i kad smo dobili Spartu,moglo je bolje ali i gore.
                  Trener je Šalimov,bivši jako dobar igrač ali nema baš preteranog iskustva kao trener.Forsira tu staru školu rusku fudbalsku sa dosta trčanja,čvrsto,direktno bez dugih lopti
                  preskakanja igre,uz jako malo kreativnosti u samoj igri.Najopasniji igrači su im levopkrilni brazilac Wanderson i najkreativniji igrač u ekipi pereira.Najveća opasnost od njih preti
                  u polukontrama i kontrama,jer imaju brze igrače i igraju jako direktno.U pozicionom napadu ne vidim neku opasnost ako se protiv njih ekipa brani i stoji organizovano i disciplinovano
                  kao što je to bio slučaj naš protiv Sparte izuzev poslednjih 15 min.

                  Brane se zonom,zonskim presingom gde kao i kad napadaju ključnu ulogu imaju igrači u vezi,koji krpe rupe pozadi ali i obezbeđuju jak i disciplinovan taj defanzivni blok koji je pri tom
                  jako pokretljiv.U slučaju da ta prva linija popusti javljajuu se problemi koje bi mi morali da iskoristimo,tj. moramo ako želimo LE.Kad se brane Odbrana stoji jako široko,štoperi brane sredinu ,bekovi liniju.
                  Taj prostor izmedju te dve linije pokriva sredina i kad se tu javi pukotina to je odličan prostor za napasti i doči do samog gola.Bekovi im nisu neki defanzivci Bog zna kakvi,i štoperi koji su po mnogima
                  najslabiji deo tima.Može se reći da su bolji od Spartinih npr.Kapiten Grankvist i Martinovic su protiv LIngbija izgledali sporo,tromo,nepokretno i zbog samog sistema igre nisu mnogo agresivni
                  kao i bekovi koji pokusavaju uvek da budu iza lopte u tom povlačenju.Kada napadaju brane se visokom linijom odbrane koju drze i to je naša šansa da Kanga svojim dugim preciznim pasovima
                  pronađe Boačija,Srnu,Radonjića koji će iza njihovih ledja tražiti šansu za probijanje ,šut ili centaršut poput Srninog za Boaćija i 0-1 u Pragu.

                  Oni su jako disciplinovan tim,čvrst tim,koji zna i igra na rezultat.Prošle godine u Ruskoj ligi postigli 40 golova,primili 22.Pola od toga je dao Smolov,sjajan igrač koji će nadam se biti još
                  odsutan zbog povrede Jer je praktično pola tima i pola golova daje za Krasnodar.
                  Znači igra im se bazira na kretanje ofanzivnih igrača izmedju linija odbrane protivnika,gde traže ulaz,brzi pas ili dribling za ulazak u šansu za gol.Jako su tu nezgodni,ali ako je markacija tog dela
                  terena i prostora dobra kao protiv Sparte,bićemo im ozbiljan protivnik.Veliki ispit za Borjana i momke,gde mora da bude disciplina i koncentracija svih 180 min.U napadu tražiti tu rupu izmedju linila
                  Rusa,sporost štopera.Očekujem tvrde utakmice,na rezultat,rovovsku borbu.Neka momci daju sve od sebe,izadju sa stavom kao protiv Sparte pa neka bude šta mora biti.
                  I do sad su za mene premašili očekivanja.Miloje ih je posložio,unapredio,digao kondiciju,disciplinu na mnogo veči nivo i nećemo im biti lak protivnik,naprotiv.
                  sigpic
                  ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                  Comment


                  • Ja sam čuo da Smolov ide u Spartak.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ja sam čuo da Smolov ide u Spartak.
                      E to bi bilo odlično za nas.Da ne zaigra u ovom dvomeču.
                      sigpic
                      ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

                      Comment


                      • Originally posted by daba 67 View Post
                        Jel to klub iz Kubana odakle je i Lokomotiva Košarkaški klub, ako jeste prolazio sam pored stadiona mislim da imam negde i sliku spolja
                        Jeste.

                        Pozdrav svima, pogotovo braci sa B92 i naravno Valteru.

                        Comment


                        • Pozdrav braćo, prvi upis simbolično na ovoj temi

                          Šteta što nismo izvukli Austriju, ali što se mene tiče, Milojević je zaslužio povjerenje i ne sumnjam da će ekipu maksimalno pripremiti za Krasnodar.

                          Ti se bori, forum će da gori
                          ALWAYS FORWARD

                          Comment


                          • Originally posted by Contador54 View Post
                            Pozdrav svima, neka prvi post na ovom forumu bude bas na temi posvecenoj fudbalskom klubu sa nadom da ce se ponovo desiti oni slavni dani nase proslosti
                            Dobrodosao Pistolero!
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Dobrodošlica svima i ovde. Svi su priželjkivali Austriju tako da sam je odmah otpisao. Nismo mi te sreće

                              Comment


                              • Bolje vas našao sve

                                Valjda ćemo zaslužiti tu sreću i proći ove Ruse, pa da se polako počnemo oporavljati što finansijski, što našu trenutno ne najsjajniju reputaciju. Dobre stvari se lako prepoznaju, pa će se sa rezultatima valjda vratiti i interesovanje za naš najveći klub
                                ALWAYS FORWARD

                                Comment

                                Working...
                                X