Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Kakva hemija u ekipi.. I posle Petka, Gobelja. Baš sam za kratko vreme zgotivio ove momke. Prirasli su mi za srce nekako sa sve Vladom.



    ps: Naravno, pozdrav i za ekipu sa fudbala..
    Stojkovica znam preko zajednckog druga sa kojim je igrao u Cuki i njemu se san ostvario povratkom kuci, secam se kad su uzeli kup dobivsi Partizan i kad je izjavio kako je njemu i drugoj Zvezdinoj deci iz Cuke drago ali da bi mu bilo draze da je to ostavario u Zvezdinom dresu. Kad je igrac zadovoljan, motivisan i emotivan atmosfera je zagarantovana.

    Comment


    • Јел зна неко како иде продаја сезонских карата после Спарте? Немам никакву представу о броју продатих сезонских, чињеница је да су се људи проредили и на Маракани, мада добри резултати враћају публику на стадион.

      Comment


      • Krasnodar je mlad klub, osnovan je 2008 godine i za to vreme ekspresno stigao do premijer lige, predsednik i vlasnik je ruski bilioner Sergej Galicki a trener Igor Salimov bivši asistent u klubu i selektor zenske reprenzentacije koji je nasledio sjajnog Olega Kononova koji je preuzeo Ahmat iz Groznog nekadasnji Terek. Najbolji rezultat im je treće mesto i redovni su učesnici Evrope maltene. Tri puta su igrali grupnu fazu Evropa lige s u prosloj sezoni stigli i medju 16 gde ih je eliminisala Selta. Vrlo dobar tim, reprenzentativci Smolov, Siskin i Juri Gazinski uz povremene Mamaeva koji je nekad vazio za najvećeg ruskog talenta i Rinata Janabajeva kao i super talenat Sulejmanov, pa Svedski reprenzentativci kapiten Grankvist, srednjak Viktor Claeson , Urugvajac Pereira, mladi Ekvadorac ramirez, Brazilac Joazinjo , nas Ristić, pa novajlija Wanderson predstavlaju sjajan tim koji je u dobroj formi i startovao je sa dve pobede u novom prvenstvu. Naša šansa je gol u gostima i dobra odbrana i onda na punoj Marakani da damo više nego sto mozemo pa šta bude.

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Јел зна неко како иде продаја сезонских карата после Спарте? Немам никакву представу о броју продатих сезонских, чињеница је да су се људи проредили и на Маракани, мада добри резултати враћају публику на стадион.
          Znam za danas , prodato je 18 karata, ma naša gledanost nije toliko upitna biće protiv Čuke 20 hiljada ljudi.

          Comment


          • Samo da posaljem pozdrav...

            Novi clan (izbeglica) sa b92

            Comment


            • Evo i ja da se upišem i na fudbalskoj sekciji.
              Osta devedesetdvojka pusta.
              Pozdrav svima.
              sigpic
              ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

              Comment


              • Pozdrav! Braćo cigani oboriste forum. Jedan ste poslali u zaborav, stvarno ste složni svaka čast.

                Comment


                • Pozdrav i od mene, nisam bio preterano aktivan na Fb92 vise sam citao. Nadam se lepom druzenju ovde.

                  Comment


                  • I ja sam azilant. Pozdrav braćo i sestre. Nadam se da ćemo se lepo družiti.

                    Comment


                    • i7pTFyN - Imgur.jpg

                      Comment


                      • Ne ide nešto Mile, a?

                        Comment


                        • @ Valter Hvala na analizi Rusa, ozbiljan tim.

                          Ali da se ne lažemo, nismo izvukli najgoreg, sa ozbiljnim pristupom u šta ne sumnjam možemo dalje. Neka daju sve od sebe, svoj maksimum u ovom trenutku pa šta bude. Mora malo i sreća da nas pogleda, pa da posle 10 godina konačno igramo Evropu na jesen. 10 godina jbt, baš mnogo....

                          Comment


                          • Sreća dolazi uz rad. A vidimo da je Miloje radnik i da su svi igrači napredovali pod njegovom palicom. Nadamo se najboljem. Poslužiće ove utakmice pred Krasnodar za dodatno uigravanje, pogotovo Radonjića, Rodića i Pešića sa ekipom. I Babića. Ipak mislim da ćemo na kraju ostati bez LeTaleka, iako igra iznenađujuće dobro na štoperu.

                            Comment


                            • Ja se bojim da ćemo ostati bez Boaćija. Ovo bi bio drugi tim bez njega i Kange...

                              Comment


                              • @Rodney bice sve ok sa njima. Da se muski posibamo i prolazimo. Dobro stojimo na terenu, ocigledno postoji hemija. Rodic je zmaj, Jovicic epski ubod, uy osovinu Kanga - Boaci ima nade, ima, ima!

                                Comment

                                Working...
                                X