Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da ponove još koji put, pa ću onda da verujem...
    Da ne bude jedna lasta..
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Potpuno to isto, i istim rijecima receno sam cuo prije nekog vremena od jedne gospodjice.
      Ali, ovako glup i naivan ja uopce nisam ni pomislio da ona misli na nogomet.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        ....

        tt sa A5 u inat Mi6
        2009.



        Čestitke Milojeviću i igračima i Borjanu. Sjajna utakmica. Sada sam ubedjen da ulazimo u grupnu fazu. Ne letim nigde ako neko krene da mi piše. Vidim da je sreća na našoj strani posle milion godina. Sad ili nikad.

        A po stanju na tribinama izgleda smo se juče rastali sa Česima i Poljacima ne Crnogorcima. Koliko se sećam Varvari ovo nisu hteli da skandiraju. E Srbi, Srbi... najgori narod na svetu.
        Last edited by Cassius Clay; 03-08-17, 20:07.

        Comment


        • Пољаци су народ који ценим. Кореографија јуче им је била феноменална. Свака част Чесима такође.

          Него да се вратимо на актуелну тему. Као што сам написао, ако урадимо оно што је до нас и одиграмо добро, пролазимо.

          У 4. колу да нам падне реалан противник, не рецимо Милан и опет зависи од нас. Време је бре за ту групну фазу.

          Comment


          • Jbt, Rosicki udje na 15 minuta i pomeri nam dupe, klasa.
            Nadam se protivniku po meri, odavno nismo izgledali bolje, da kucnem u drvo.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • E tako se to radi, bravo Zvezdo samo napred
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                2009.



                Čestitke Milojeviću i igračima i Borjanu. Sjajna utakmica. Sada sam ubedjen da ulazimo u grupnu fazu. Ne letim nigde ako neko krene da mi piše. Vidim da je sreća na našoj strani posle milion godina. Sad ili nikad.

                A po stanju na tribinama izgleda smo se juče rastali sa Česima i Poljacima ne Crnogorcima. Koliko se sećam Varvari ovo nisu hteli da skandiraju. E Srbi, Srbi... najgori narod na svetu.
                Eee ovo iz 2009te? Nista nije pisalo na tvitu Delija...al nema veze dobra fotka.

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Jeste iz 2009. Što mi reče jedan navijač, koji tad nije bio, ali u stilu tad smo bili mladi i neiskusni, sad će biti drugačije. Tad ih je policija omlatila.

                  Inače, zbog cele priče UEFA mafia i zbog tračka nade, očekujem Milan.
                  Ako ne Milan, onda Bragu ili Marsej. Sa Bragom smo igrali pre 10 godina manje više. Srećan bih bio Ludogorecom, Austrijom i Plzenj.

                  Ali tipujem na prva tri navedena.

                  A ako budu igrali Zvezda Dinamo imamo ex yu el classico, a ako budu igrali Zvezda Legija imamo navijački. Biće zanimljivo.

                  Comment


                  • Jači su Rusi od nas, ali nije da nemamo šanse ako se lepo otvori prvi meč na Marakani.

                    Imamo odličnog trenera, pisao sam o istom da se ne ponavljam, krvav radnik, zaslužio je čovek grupnu fazu.

                    Comment


                    • Iskreno po meni najteži protivnik. I zbog stila igre, i zbog uigranosti i kad im počinje sezona, i zbog puta itd.

                      Comment


                      • Ma gde....Milan i Dinamo Kijev su bolje ekipe od Rusa.

                        Krasnodar je tu u rangu sa Klub Brižom, s tim da mislim da bi ih Briž izbacio u dvomeču.

                        Eto Spartak iz Moskve koji smo nedavno u revijalnom onom meču dobili ih je za vknd lako izgazio sa 2:0.

                        Grankvist matori im je glavni stub dole, to je naša šansa da kroz kontru i trčanje ih izgazimo.

                        U Beogradu hrabro samo, na gol više, a tamo da poginemo kao sinoć i eto. Nije Sparta ništa mnogo slabija od Rusa, ne treba sad onu Spartu potcenjivati.
                        Last edited by Brajkula; 04-08-17, 13:51.

                        Comment


                        • Dinamo je tu negde, Milan je bolji, ali istok nam provereno ne leži. Ne kažem da bi prošli Milan, to nema šanse, ali od ostalih najteži. Dinamo je isto jaka ekipa ali mislim da bi pre njih prošli. Sparta jeste slabija od Krasnodara. Mnogo. Trenutno.

                          Inače da Sparta ima trenera i da je igrao Rosicki od početka sa Lafatom, pitanje šta bi bilo. Ali svejedno ja sam prezadovoljan.

                          Comment


                          • Nemoj bre zezati to sa poređenjem Kijeva i Krasnodara. Kijevo je tim da se kolje sa prvakom Rusije, ne sa 4. ekipom, a ako te baš interesuje Spartu iz Praga su u pripremam izgazili lagano sa 4:1

                            http://int.soccerway.com/matches/201...-kyiv/2498362/

                            Baš nesrećno su iz LŠ ispali od ovih mučnih Švajcaraca, no jbg, desi se.

                            Comment


                            • Krasnodar je konstantan i jak, pripreme niko ne gleda, i Krasnodar može da se kolje sa prvakom al ne može da bude prvak.

                              Zvezda igra dobro pod Milojevićem kad i nas neko napada. Ove bunkerice u prvenstvu muka gledati. I treba da navlače sudije za nas, kad ovi bilmezi u Superlii neće da igraju fudbal. Srnić 10 puta upotrebljiviji u kvalifikacijama nego ovako. On ne zna šta će sa lopton u nogama a da nije u trku.

                              Problem sa Krasnodarom je što ćemo fizički duel gotovo sigurno izgubiti. Moći će više da trče, neće biti nešto lepo za oko, ali juče će primiti onakve golove kao Sparta. Ima da nas izlome. Ovo je meč gde jednostavno mora igrati Radonjić. Imaju dobrog napadača koliko sam čuo, imaju krilo neko Wanderson tako nešto, pozadi su jaki, uigrani. Ne mislim ja da su najteži mogući ali mislim da su nama jedni od najtežih. Ne vidim da nam leže Rusi nikako. V
                              Last edited by Cassius Clay; 04-08-17, 14:22.

                              Comment


                              • Gdje se igra prva?

                                Comment

                                Working...
                                X