Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro je što će Srnić moći u revanšu, biće prostora za njegova utrčavanja a to jedino zna naprijed. Milić još manje fudbala ima u sebi od njega tako da je u svakom slučaju upgrade za revanš. Ne znam dokle će Francuz i Mirkin igrati onako, kod Grofa bi se sigurno raspadali, prvi i jeste.

    Comment


    • Višak je Srnić ovde, samo bolja verzija Milića. Gledam njegove kvalitete kao krila. Bolji su i Radonjić i Adžić, ali može poslužiti u revanšu za kontre, tu je jak. Inače za prvenatvo nepotreban, treba ga prodati.

      Comment


      • Adžića se plaši da stavi jer ne zna koliko će da igra ka nazad, da brani. Sličan mi je taj Adžić igrač Ademu Ljaljiću, onako loša kopija trenutno. Odličan drbiler, tehničar, ali voli samo da napada.

        Na Srnića i Milića je besmisleno trošiti reči, iako Srniću leži stil igre Miloja, ova napadanja na prepad jer on ne može da igra ozbiljan fudbal u kome se traži posed. Posed može da igra Rikardinjo, što manje duela i što više brzih dodavanja.

        Dakle, koliko god smešno izgledalo u ovom trenutku u ovom stilu igre bolje Srnić nego Adžić za utakmicu u Pragu. Adžića kroz JSL treba razigravati, kao i Račića.

        Cenim da taj Rikardinjo nije Milojeva želja, ne uklapa se čovek u ovaj fajterski način fudbala.

        Btw. za pohvaliti

        Comment


        • Нагомилали смо се играча. Треба решити то мало, прочитао сам негде да имамо 43 играча у ростеру, превише.

          Comment


          • Ja od kada znam za Zvezdu imamo tuce igrača, menjamo svake sezone po celu postavu.

            Comment


            • Čuveni Zvezdini "junci".
              sigpic

              Comment


              • Da li postoji podforum za istorijiske teme?

                Starije generacije se sigurno secaju ove neverovatne Zvezdine sanse protiv Intera 1981. godine u Kupu sampiona. Prvo precka, pa gol linija, opet gol linija, zatim stativa i na kraju jos jednom gol linija! Do kraja zivota necu ovo da zaboravim

                Comment


                • Možeš slobodno da otvoriš. Taman da se i mladji edukuju u fudbalskom zvezdaškom smislu, ali možeš i ovde kaćiti ako je samo o Zvezdi.

                  Comment


                  • http://mondo.rs/a1029316/Sport/Fudba...5-miliona.html

                    Comment


                    • Rikardinjo ne putuje sa timom u Prag. Radonjić i Srnić verovatno počinju. Ostalo je jasno.

                      Comment


                      • Milić počinje.

                        Comment


                        • ....

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Şamo tako, samo tako

                            Comment


                            • Mnogo smo bolji, nisam ocekivao da imamo ovakav nivo u sebi.
                              Originally posted by Casiraghi
                              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                              Originally posted by Casiraghi
                              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                              Originally posted by Casiraghi
                              Srecan Mane svima koji slave.

                              Comment


                              • Ja i dalje ne verujem da je ovo Zvazda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X