Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
    A dobro znate kako samo titulu možete videti. Uz.nesebičnu pomoć Vlade Srbije, sudijsku organizaciju ili za zelenim stolom. Drugačije ne možete ni da joj prismrdite. Iako ste do bola realni i iskreni znate da ovo nije podjebavanje već pravo stanje. Dovesti 13-14 novih igrača, od toga 80% otpadaka drugih klubova ne pije vodu u borbi sa Partizanom. O Evropi sramotno i trošiti reči.
    Имаш тему ЈСЛ, имаш тему ФК Партизан, немој овде да секташиш нас с том причом.

    Comment


    • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
      A dobro znate kako samo titulu možete videti. Uz.nesebičnu pomoć Vlade Srbije, sudijsku organizaciju ili za zelenim stolom. Drugačije ne možete ni da joj prismrdite. Iako ste do bola realni i iskreni znate da ovo nije podjebavanje već pravo stanje. Dovesti 13-14 novih igrača, od toga 80% otpadaka drugih klubova ne pije vodu u borbi sa Partizanom. O Evropi sramotno i trošiti reči.
      Serem se na Partizan šugavi. Pošto je fan tema mog kluba mi to ovde tako. I na Mirka Marjanovića, i na Tumbu, i na Saleta, i na grobare, i na Djurica i na Tadića i Dodika. I na Zeku i na Bjeku. Ko o čemu mutavci o poštenju. Nije tebi lično post već svakom navijaču Partizana, te crno bele ništarije. Nikad nisam ni znao koliko ste imali titula dok niste nakrali toliko da ih sad imate isto. I Branko Ružić i Fadilj Vokri. I Ivica Dačić. Na sve brate.
      Jebem ti i državu i pomoć smučila mi se ta priča.

      Solidno prvo poluvreme, i dalje fali sredina, ja bih igrao sa jednim zadnjim veznim ili sa dva napadača.

      Comment


      • Pošto ne umete normalno da debatujete i iznosite različita mišljenja, svako svoje teme i kluba da se drži od sada!
        Last edited by miloolja; 23-07-17, 19:17.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Kako mi je bilo drago kada je Peša zabio a bogami i njemu je značilo posle onih pomašaja

          Comment


          • Можда сам луд, глуп или наиван што се опет надам. Јебеш ми све, ајмо данас до победе

            Comment


            • Ovo definitivno nisam ocekivao, sjajna predstava danas i sta reci sem bravo Zvezdo.
              sigpic

              Comment


              • Miloje doktor.

                Branka Jovičića zvati za repku.

                Comment


                • Физичка спрема, хвала ти Милоје због тога.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Miloje doktor.

                    Branka Jovičića zvati za repku.
                    On i Kanga prekucali. Rodića nikad nisam gledao, djeluje 17x stabilniji od Anđelkovića. Djeluje i da je Milojević trener za razliku od one prevare. Treba sačekati revanš pa se onda kurčiti

                    Comment


                    • Teško biti stabilniji od "Grbe"

                      Vujadin isto dobro igra....pu, pu, pu....da ga ne ureknem.

                      Čekamo revanš.

                      Comment


                      • Што би Урош рекао после Иртиша, нема од нас ништа, очајни смо

                        Ја, као и већина људи, сам пријатно изненађен игром. Очекивао сам да победимо, али данас смо били доминанти. Тактички, физички итд. Одавно нисмо овако добро одиграли.

                        Мада наравно, ништа није готово.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Znaš kako, meni se igra ne svidja. Ne svidja mi se Rikardinjo, ali vidi se da nema samopouzdanja. Verovatno će biti bolji. Nadam se takodje da ćemo Srnića prodati Jang Bojsu.

                          Predvidjam pobedu našu u Beogradu i tamo čupanje i borbu, samo za razliku od Ludogoreca, sad drugu igramo u gostima što je po meni bolje.
                          ...
                          I to sam rekao. Ali da mi se nije svidela igra, nije. Mučenje i očaj. A da će biti bolje znao sam, prvo jer im je trener jako nerealan čovek, drugo su neuigrani, treće neće se braniti- ciše prostora za dobru igru.
                          Koliko sam bio uveren u pobedu to govori da sam odigrao tiket posle x godina gde sam zategao Zvezdu i PSV mrtvi koji je izgubio.

                          Ne smeta meni ništa kad Zvezda napada na Marakani. Tačno je, igra se na rezultat. Ali ne može da se desi da namamo prilike. Bolje se Irti branio nego Sparta. Loše smo to odigrali kad se uporedi. Sve u svemu prezadovoljan. Rodić i Stojković, Savić, upgrade veliki u odnosu na prošlu sezonu. Plus Jovičić. Mnogo jači pozadi. Le Talek je prespor za parnjaka sa Donaldom dok mašina sve stiže i vredi i 600.000 evra za obeštećenje da smo dali, s obzirom da smo za nekog Pavkova davali 300.000.

                          Radonjić će biti ljubimac navijača definitivno. Adža je takodje kidao u prvenstvu. Ako budu kidali, neće mi biti žao da skupi Rikardinjo bude bekap. Mada polako treba ga sad izbaciti iz utakmica evropskih, loše mu ide, nek igra domaće da stiče samopouzdanje. Preslab je fizički. Ne ume da se pozicionira i zagradi i nekako leti kao pero u duelu.
                          Borjan, znao sam. Mrzeo sam što dolazi i opet mi se ne svidja, ali znam u dubini duše da će biti najbolji golman Zvezde u zadnjih 10 godina. To obično tako bude.
                          Svaki put kad ga pogledam uliva neverovatno poverenje. On će biti komandant odbrane, vidim se.

                          Saviću svaka čast uvek sam verovao u njega.

                          Boaće legenda. Dugo nismo imali ovako dobrog igrača. Sjajan prijem lopte sjajan šut.

                          Peša ušao i uklizavao onde poginuo. Konkurencija je uvek dobra stvar.

                          Da na ovaj tim dodje Aca Katai da igra levo, Radonja desno, pa da umrem. Znam da je nemoguće ali zamišljam perverziju.

                          Mislim da ćemo tamo drugačije ući u utakmicu. Mislim da će nam biti ključno prvih 25 min i ne verujem da ćemo se zaletati. Ali svakako i tamo treba očekivati da ćemo napadati.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Физичка спрема, хвала ти Милоје због тога.
                            Главни утисак.
                            На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Da na ovaj tim dodje Aca Katai da igra levo, Radonja desno, pa da umrem. Znam da je nemoguće ali zamišljam perverziju.
                              Najjača rečenica u topiku u poslednje tri godine.

                              Nego slabo postova a Zvezda odavno nije odigrala ovakvu utakmicu u Evropi. Da smo izubili sad bi oči vadili jedni drugima, ovako...

                              Comment


                              • Ne znam u kom smislu najjača ali sam im strane obrnuo. Katai po desnoj, Radonja po levoj. Koliko magije bi tu bilo.

                                Pa ne vadimo oči što je ne volimo. Ja kad vidim onakvu borbu, i organizovanost, može i Milan da dodje. Ne preterujem.

                                Ovo je bio test i Miloje je položio. Taman ne prošli. Pokazao je da nije trener koji samo gleda nazad i traži alibi priče. Kangu je doveo u red, sve je naštelovao. A imamo i bolesnu klupu.

                                Sad je na mukama koja formacija i koji tim... za inače... Peša od 800.000 mora igrati, a Boaće ako ode biće loše po upravu. Jedino derbi, tu sam već siguran. Poješćemo ih.

                                Najviše nam tu ide u prilog Nejmarsko ponašanje Leonarda i preplaćeni Suma.

                                Ali kao i uvek cigani samo gledaju ka Evropi, ovo je za nas sve.

                                Ostaje žal što Miloje nije prošle godine vodio ekipu, protic Ludogoreca, prošli bi verovatno. Kafu bi juče izbacio pet naših igrača i dao gol.

                                Možda imamo sreće što nismo uzeli titulu prošle godine. Ostao bi debeli tonuli bi dublje. A i bila bi smešna titula. Ovako će se pamtiti kao sezona koja je bila smešna ali nam niko neće stavljati za vrat nameštenu titulu.

                                Sad nameštali ili ne, niko nas ne može pobediti.

                                Inače, što se tiče Superlige, tipujem jedno 4-5 utakmica da nećemo primiti gol.

                                Comment

                                Working...
                                X