Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Još nešto, jeste dupli post, ali pratio sam treninge i malo sam sa ljudima pričao ovako, zapamtite ime Ze Markos. Dečko će biti najbolji štoper lagano.

    Comment


    • Taman sam hteo da napišem da ukoliko ne dovedemo krila....kad ono....

      Comment


      • On je najbolje pojačanje ali to je Mozzart smrdljivi. Ne znam je li to istina znam da je Roma zatezala u pm...

        Comment


        • Pa piše u tekstu da je raskinuo ugovor sa Romom sporazumno.

          Šta ima Roma tu da zateže, samo da ga se ratosiljaju i izbegnu plaćanje plate, jer prodati ga nikome sigurno ne mogu, dakle samo bi im trošak bio.

          Comment


          • Ne znam čuo sam da su tražili obeštećenje ili 50% narednog nzm. On je bio moja najveća želja. Biće kao sa Kataijem samo je Radonjić još talentovaniji, brži. Po meni bolja opcija od Markinjosa od 750 000 evra obešećenja. Prezadovoljan sam rokom. Ovo je peške titula.

            Comment


            • Potpisuje i Borjan.

              http://mondo.rs/a1026028/Sport/Fudba...lan-Rodic.html

              Manojlović ili ovaj, isti q....

              Comment


              • Otierali su ga.

                Comment


                • Ево, избрисао пост јер сам управо нашао то

                  Comment


                  • Ne verujem da će Borjan potpisati. Jedino ako ne ostane opcija, mada mislim i tad da nije realno. Uprava ga želi. I niko više. Pa ni ja. Bolje nek brani neki klinac nego mentol grobarski.

                    Naleteh na RSB forumu sad http://www.alo.rs/borjan-sve-bih-dao-za-partizan/19303 .

                    Romi ide 40% transfera Radonjića.
                    Last edited by Cassius Clay; 19-07-17, 22:36.

                    Comment


                    • Izgleda da ipak Govnar(Borjan) dolazi.

                      Borjan
                      Stojković Savić(od proleća Ze) Babić Rodić

                      Jovičić
                      Milijaš(Kanga ili pojačanje)

                      Radonjić Rikardinjo
                      Pešić
                      Boaći


                      Po meni sasvim dobar sastav. Milijaš je pokazao koliko može, ja ne bih dovodio nikoga i ako Kanga ode, dao bih šansu Račiću i Ilićima. Gobeljić može desno i na centralnog koliko znam.

                      Pešić-Boaći mora imati najmanje 50 golova u ovoj ligi. Boaće je nemilosrdan.

                      Comment




                      • Један од лепших клипова, увек ми врати наду каква год ситуација да је у клубу.

                        Comment


                        • Jad i beda. Kad ja kažem to, znamo svi koliko je sati. Nema ovde nade.

                          Comment


                          • Zasto je sever/kop na jugu?

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Last edited by miloolja; 20-07-17, 21:27.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Zasto je sever/kop na jugu?

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Види се да си у току

                              УЕФА је забранила публику на северу због "хомофобичних" парола и песама, вређања УЕФЕ и ваљда још нечега или нешто од ова два, не знам тачно детаље, али за Спарту ће бити пуштен, осим ако нас не казне опет.

                              Comment


                              • Sto se tice FK digla sam ruke odaaavnoo tako da nije ni cudo sto nisam u toku.

                                Al zatvorili sever i oni se presele na drugu tribinu ..jug...i homofobija i ceo repertoar nestane??? Pa kakvi su to majstori...

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X