Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam koliko godina imas, ne bih ti dao vise od 18-19 po nacinu kako se lozis. Cenim to sto volis Zvezdu bez obzira na sve ali opet brate budi realan.

    Raspad smo do bola. Politika totalno pogresno. Kao ne mogu klinci da ograju bez iskusnih igraca pa se onda dovode pojacanja iz Somalije, Cada, Madagaskara kao prekaljeni likovi koji daju dubinu timu a u stvari samo zauzimaju mestu nekom klincu od 17 godina.

    Taj isti talentovani klinac za dve godine moze da ode u Man City za 8 miliona evra a ne za 1.2 sa 17 godina. Em propada kao igrac milion posto I reprezentacija gubi potencijal em se uzima sitna lova, sprdnja.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Što se tiče ovoga vrlo sam ostrašćen tako da ne mogu dostići neki stepen zrelosti u ovoj tematici. Ložim se svake godine, nekad se zapitam odakle mi snaga, ali takav sam fanatik gledam stare tekme nekad i zaplačem. Jebiga, da sam nešto neostvaren pa da imam razlog, kao identifikuješ se sa nečim, sa delijama... Jok, ja sedim na istoku ili zapadu i gledam skoro svaku, gledam revanš kupa sa Čukom posle derbija.

      Sve si ti u pravu ali ja sam se pomirio da niko normalan neće Zvezdu voditi. To za klince može da bude a i ne mora da znači.

      Evo dva razloga što su prodati:

      1) Možda uzmu jednog za dve godine za 3 mil a nećemo ni 3 odbiti, možda uzmu obojicu zs 4 mil i to ne bi odbili, ne znmi kako će igrati, tako da je 5+ taman
      2) Mazanje očiju javnosti za otpis duga. Zvezdi trebaju ovi treansferi da ima na konto čega da kaže da je uplatila negde ratu pa da joj je za 1-2mil otpisano 5-10.

      Do sledeće godine se ide da duga ne bude.

      Da nisam optimista ne bih ni gledao, sve se mislim svanuće i tom FKCZ već jednom. I tako brt...

      Comment


      • Ja sam čitao da će neka banka da nam otpiše 13 miliona duga na konto kamate ako ove godine uplatimo glavnicu od 6.8m, odatle nam dobro dođu tih 5m.

        Iskren da budem transfer od 5 miliona za neku decu koja nemaju zajedno 90 minuta seniorskog fudbala je pervezija, sad da l će oni jednog dana da vrede 5 x više ili neće vredeti evra je pitanje.....ne gotivim Terzića, naprotiv, ali ako će da nam otpišu stvarno tolike pare, vezane su mu ruke, a on pak nije kriv za to, već rad prethodnih godina.

        Možda je i bolje da se skine taj silni dug dok nas još država pomaže koliko toliko, što je očigledno, pa da se krene sa neke zdrave osnove....dotle je sve prazna priča.

        Jbg, pitanje je sada već ideologije...

        Comment


        • Терзића не волим и био сам за његов одлазак из клуба после Радничког, 1:1 на Рајку, када је први пут дао оставку, али остао да ради посао. Био сам вала и после изгубљене титуле прошле сезоне.

          Али се слажем с Брајком овде у потпуности, човек враћа дугове тренутно и то је оно што је битно. Ваља му дати и ову сезону, нек ми узмемо титулу, а онда ћемо пред ЛШ имати веома јасну ситуацију.

          Comment


          • Ne vraća on dugove, nije ih ni Čova vraćao. Tu su da igraju ulogu. Samo što je Čova tata mata za njegau struci. To jebe. Zveki nema pola grama mozga i ceo život se šlepa uz prijatelje, Čova ume i sam da pliva.

            Slažem se i ja. Indigo je brat za sebe svake godine piše neke utopijske postove tipa forsirajmo omladince i treća liga. Ali verujem da se i on slaže sa nama.

            Comment


            • Vučela bezobrazno spinuje za Sumu da smo zainteresovani i da smo ponudili 2 miliona. Plakaće on kao pre 20god kad su mu oterali Jovicu iz službe polako, džaba Rusi džaba sve.

              Comment


              • Potpisao Suma. Sad to dobija efekat. Da nije potpisao rekli bi Zvezda usrala planove, sad kad je potpisao kao nadjačali su Zvezdu. Treba ovog Vučelu odjebati u 3pm. Lažov matori ispečatirani proruski. Opet će on u mišiju rupu.

                Comment


                • Ma koji će nam Suma !?

                  Još kao da platimo 1.2 miliona

                  Kakvim su se to glupostima frljali ljudi, smeh.

                  Comment


                  • http://redstarbelgrade.rs/trese-se-t...u-za-leonarda/

                    Verovatno vraćanje za Vučeline spinove. Mada oni uvek imaju insajd info. Ovo bi bio loš potez.

                    Comment


                    • Čuj 2.5 miliona

                      Comment


                      • 2.5м евра за играча кога је Звездина одбрана у дербијима учинила добрим. Како да не

                        Comment


                        • Ma i da je Ronaldinjo, otkud Zvezdi 2.5 miliona za transfere, pa toliki nam nije ceo transfer budžet

                          Šta sve neću videti majko mila.

                          Comment


                          • Kako otkud? Nije to problem otkud, nego što ne može Zvezda da pravda te pare. Novca ima to budite sigurni. Zato trebaju Zvezdi LŠ I titule, da mogu bolje da se igraju kešom. Zvezda će prekucati prvo mesto, a ovi će ubijati keš od transfera. LŠ znači jače cene igrača, zamislite tek to. A pošto će do sl leta dug biti 0, ne bi me čudili ti transferi od 3,4 milke.

                            Comment


                            • Мислиш да прекуцавамо прво место?

                              Индивидуално смо много јачи од комшија, али то опет не мора ништа да значи.

                              Comment


                              • Ma i da igraju omladinci, kuću bih stavio na titulu. Znam da vodja gleda rejtinge, a ako bi se za njegove "prociganske vladavine" desilo da Partizan prestigne Zvezdu, džaba mu sve onda. Sever nisu ni patkice ni Janković. Kad Marakana zaurla, ako zaurla, jebeno bi bilo. Nisu se plašili ni Slobe lomio ih je godinama. Navijači dva kluba su veliki faktor. Ne bi valjalo da te navijači oba kluba mrze. A pošto je vlast zagarantovana do 2022. ove sezone može da se da malo više lufta oko nameštanja i pritisaka i sličnih hapšenja zbog nošenja oružja. Ovo su moja nagadjanja.

                                Vučko mi je draži od Tadića npr 10 puta tako da ništa lično protiv vodje samo nek donosi titule.

                                Plus što mislim da smo na terenu bolji, jer je Partizan ništa posebno.

                                Rodić potpisuje sutra.
                                Last edited by Cassius Clay; 18-07-17, 21:20.

                                Comment

                                Working...
                                X