Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Је л' гледао неко утакмицу данас?

    Мали напредак, играли смо боље него до сада, готивим Бошка доста, надам се да ће спремити екипу за финале купа и да извадимо сезону колко толко.

    Comment


    • Neće trener ništa epohalno promeniti, Zvezdi kao i ostalim klubovima potrebna je totalna reorganizacija.

      Comment


      • У каквом смо ми срању, почев од играча, стручног штаба, па све до управе и организације клуба. Не могу другачије да опишем овакву ситуацију у клубу.

        Најгоре од свега што нам за месец дана почиње нова сезона...

        Comment


        • Vraćen Stojković, došao i Gobeljić, kažu Rikardinjo iz Šerifa - trekvartista.

          Junci se množe polako.
          sigpic

          Comment




          • Ovaj levo je Mrkela ( koja je tacno njegova f-ja?), a ko je ovaj desno u gej majici?

            tt sa A5 u inat Mi6
            Last edited by miloolja; 16-06-17, 19:03.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post


              Ovaj levo je Mrkela ( koja je tacno njegova f-ja?), a ko je ovaj desno u gej majici?

              tt sa A5 u inat Mi6
              Mrkela je sportski direktor. A ovaj sa gej majicom je Rikardinjo. Stigao je iz Šerifa.

              Comment


              • Dovodimo I Helkvista ko god on bio, cisto da nemamo sedam stranaca nego osam jer je tako ispravno.
                I da zauzme mesto nekog klinca jer nema talenata pa smo prinudjeni da dovodimo prekaljenog majstora fudbala.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Rikardinjo je zmaj od igraca,ali nista ako se ne dovede Andjus za trenera,kakav je ono genijalni um,mogao bih da sjedim i da ga slusam citavi dan.

                  Comment


                  • E hvala kizi na odg nadam se da sa onom gej majicom nisam mnogo stala na zulj, al bas me povuklo nesto na nju...mada sta je momak Brazilac..Portugalac?

                    Za Mrkelu znam da je bio sport dir al mislila sam da je on otisao... hmmmm...al smo se udaljile nas dve A kakva je to ljubav bila

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      E hvala kizi na odg nadam se da sa onom gej majicom nisam mnogo stala na zulj, al bas me povuklo nesto na nju...mada sta je momak Brazilac..Portugalac?

                      Za Mrkelu znam da je bio sport dir al mislila sam da je on otisao... hmmmm...al smo se udaljile nas dve A kakva je to ljubav bila

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Nema na čemu. Iz Brazila je Rikardinjo.

                      Comment


                      • Владан Милојевић
                        Mislim da deci treba dati šansu. U našim okolnostima forsiranje mladih igrača je neminovnost, i to će nam biti jedan od prioriteta. Crvena zvezda ima dosta talentovanih igrača koji predstavljaju budućnost. Veliki problem Crvene zvezde je taj što su mladi igrači brzo odlazili i završavali u stranim klubovima. Ti igrači godišta 1995. i 1996. bi sad trebalo da budu nosioci igre Crvene zvezde. Nažalost, nisu. Učinićemo sve da ove sadašnje mlade igrače izvedemo na pravi put, da ostanu što duže u Zvezdi i da ostave neki trag u klubu. Mislim da deci treba dati šansu. Puno mladih igrača rano ode u inostranstvo i posle se kao poluproizvodi vrate u srpski fudbal. Težimo fudbalskoj Evropi, ali iz iskustva koje ja imam, najvažniji je stručan rad sa decom.
                        Pojacanja-062017-Crvena-zvezda-Jug-Stanojev-vesti.jpg
                        Istovremeno je ugovor na još tri godine sa klubom potpisao i talentovani omladinac Crvene zvezde Jug Stanojev (17), jedan od devet omladinaca koji su sa ekipom otputovali na pripreme. Tokom prethodne sezone bio je drugi strelac omladinskog tima sa devet postignutih pogodaka. Može da igra na krilnim pozicijama, ali i kao najistureniji fudbaler.

                        Comment


                        • https://mobile.twitter.com/RSBForum/...211328/photo/1

                          Do kraja sedmice sledeće će se pregovarati i ispregovarati sa svima kako kaže RSB. Nazanimljiviji je Markinjos i pominje se plata 500-600 hiljada možda i više.
                          Attached Files
                          Last edited by Cassius Clay; 24-06-17, 17:42.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            https://mobile.twitter.com/RSBForum/...211328/photo/1

                            Do kraja sedmice sledeće će se pregovarati i ispregovarati sa svima kako kaže RSB. Nazanimljiviji je Markinjos i pominje se plata 500-600 hiljada možda i više.

                            Sto da ne daj jos propalih talenata I kvazi fudbalera, po mogucstvu da mu plata bude million evra
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Iskreno, ja sam zadovoljan ako dodju Vujadinović, Baša i Rodić. Smatram da je odbrana važnija za kvalifikacije. Takodje, nadam se mnogo boljoj kondiciji naših igrača do trećeg kola. Tako imamo šanse, kakve takve.

                              Le Talek, Kanga, Ruiz idu... 99% Za Donalda se ne zna. Boaći je potpisao trogodišnji ugovor.

                              Jedna od opcija za koju mislim da je bolja od Markinjosa je Radonjić iz Čuke. Pominju ga po formuima, mislim da bi pokazao talenat pravi u Cz, kao Katai. S tim što je mali veći potencijal.

                              Ako dodje Baša dobija se iskusan igrač u odbrani. Pešić iz Tuluza jer Milojević hoće da igra sa dva špica mada mislim da se sprema prodaja Boaćea u avgustu pa da Pešić nastavi kao usamljeni špic. Zavisi od igra u kvalifikacijama. Sve u svemu, Zvezda će biti jača nego prošle godine a i više keša je u klubu, koji dolazi ko zna odakle.

                              Comment


                              • Ne znam da li će Pešić doći, on je Grobar koliko ja znam

                                Comment

                                Working...
                                X