Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo dovešće sad Maksimovića iz Astane.

    Ima Zvezda i treći problem u odnosu na Dinamo. Zvezdi Vojvodina neće da da svog najboljeg igrača, bar je tako bilo sa Milinković Savićem, pa Gaćinovićem itd.

    Ne možemo najbolje iz lige da dovedemo - čitaj Držaić, Žđelar, Medojević i tsl. pa se krpimo nekim strancima i eto.

    Dinamo sa druge strane dovede iz Hrvatske koga hoće.

    Comment


    • Pa zato što Zvezda duguje npr i Spartaku i Čukaričkom. Gale Obradović je tri puta veći zvezdaš od Terzića pa ne zateže, a isto važi i za Spartak samo što ova dvojica novih iz Spartaka uopšte nisu registrovani, kao ni VanjaV.
      Problem je što se dovodi Avramovski a ne igra, Jovović koji je mislim i otišao, itd itd. Mičel... on je verovatno bio dž ali nema veze pa će ga po pozajmicama vući.

      Comment


      • Ova dvojica iz Spartaka bolje i da ne igraju. To je i sreća što nisu registrovani.

        Comment


        • Nisam pametan više. Šta je dobro, a šta ne. Mislim da je klub uklet. Nema druge. Klub za koji navija par miliona ljudi... da nema opavka... teško. Ovo treba privatizovati, da se renovira stadion, vlasnik ako bude uveo Zvezdu u LŠ znamo da može da izgura na 80 000 lagano posetu. A i 60 000 je sasvim korektno.
          Svakako menjati vlasničku strukturu.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Evo dovešće sad Maksimovića iz Astane.

            Ima Zvezda i treći problem u odnosu na Dinamo. Zvezdi Vojvodina neće da da svog najboljeg igrača, bar je tako bilo sa Milinković Savićem, pa Gaćinovićem itd.

            Ne možemo najbolje iz lige da dovedemo - čitaj Držaić, Žđelar, Medojević i tsl. pa se krpimo nekim strancima i eto.

            Dinamo sa druge strane dovede iz Hrvatske koga hoće.

            Dinamo ima vrhunsku školu i skaute pa ti igrači obično dolaze mnogo prije. Stoji da oni i mogu uzeti koga hoće ali su obično najbolji počinjali karijeru ili dolazili u Dinamo kao osnovci.
            Zvezda bi da uzima igrače koji su gotovi i već viđeni a još nema para. Dinamo je za Roga keširao milione. Dala bi i Vojvodina igrača da se ide s parama bez naših tradicionalnih kombinacija.

            Klub je u blatu, teško da će biti pozitivnog pomaka.

            Comment




            • (клик на сличицу)

              2 сезоне и сјајан почетак треће и 31 гол мајстора. (плус она магија против Олија на Маракани)

              Уживајте!
              Last edited by Милош; 29-08-16, 19:21.
              На целом свету само Црвена звезда оооо..

              Comment


              • Od danas je Sever siromasniji za jednog coveka.
                I ako sam dosta vremena proveo na suprotnoj tribini ne mogu a da ne odam postu ovom decaku, deliji, coveku ...
                Zbogom Daco .... ne znam sta bih dalje napisao, zato bolje da nista i ne pisem.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • E to je bio navijač i ispravan lik a ne kojekakvi mutavci.

                  Comment




                  • Гол за победу Руиза.
                    На целом свету само Црвена звезда оооо..

                    Comment


                    • На целом свету само Црвена звезда оооо..

                      Comment


                      • Gledao sam utakmicu. Nismo stvarno loše igrali. Mogli smo međutim i da izgubimo sa 0:3, jer su ovi imali dve dobre situacije.

                        Sporan gol domaćina, Vučić namestio.

                        Uroš Račić, velika perspektiva srpskog fudbala. O ovom Adžiću ne mogu da govorim, dva puta je pipnuo loptu i imao tu sreću da reši utakmicu.

                        Comment


                        • Nista cudno, taj Adzic kida u FMu ;)

                          Comment




                          • EDIT: Iz drugog ugla
                            Last edited by srdjan_sl; 10-12-16, 20:06.
                            sigpic

                            Comment




                            • Dooođi.

                              Comment


                              • Jel jos jedan Mouche u najavi?
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X