Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kombinacije...Omega,jakovic,Mbodj,verad,edson...pa ovi danasnji Adam Micel,perspektiva sa Novog Zelanda,ko li ga je samo skautirao i gde,ni nasu ligu ne znaju da skautiraju,pa Mouce covek greje klupu na pozajmnicama vec godinu dana ,verovatno pitali Robija dok je pokusavao nesto u Kajzeriju,a Fibel,doveli stopera Mordovije ekipe koja je ispala iz Lige Rusije,a najveci razlog najslabija odbrana lige...o domacim i ex-yu kombinacija da ne pricam

    Comment


    • Ma ispali bi mi svakako. Kako glup potez glupog Kange na poluvremenu protiv Ludogoreca. Od pukovnika do pokojnika.
      Kako bi drugi gol u bliži ugao u Razgradu odvratnom Kahrimanu mogao da košta i kako ustvaro košta Zvezdu miliona.

      Comment


      • Gledam slike po fb-u, kolika ljubav oko ovog kluba zapravo postoji kod navijača da je greota od Boga šta se sa njim zapravo događa



        Kako vrhunska slika koja i govori više od 1000 reči.

        Nek gori u paklu onaj ko urušava svetinju, onaj ko ju je i dovde doveo. Amin.

        Comment


        • Ma sjebani smo svi. Al ajde čekao sam kk par sezona. Ajde da kažemo da ćemo sačekati, nema nam druge.
          Tu se vidi razlika između cigana i grobara.

          Čast pojedinim grobarima koji nisu takvi, većini je bila sasvim dovoljna vladavina u jsl. Nama jednostavno nije iako smo ne tako davno mogli samo da sanjamo 10 bodova, a kamoli 10 bodova razlike u avgustu, sa izraženom tendencijom da bude više jer ne igramo evro takmičenja.

          Comment


          • Hoce Terza da glumi Maminja, e moja nesreco daleko si ti od najveceg maga sa Balkana. Dinamo tokom leta inkasirao 50 miliona evraba Zvezdana nulu, golu nulu.

            Sad ce opet kreniti lozenje po JSL, gde realno nemamk konkurenciju jer su sve ekipr bukvalno jedan korak iznad amaterizma.

            Otice Katai i Hugo a uzecemo ukupno 5 miliona za njih a realno se moglo duplo vise, samo ko ce ekipi koja ne igra evropu vec 10 godina i koja se davi u dugovima platiti igraca 10 miliona?

            Ove you tube igrace prodati jer ne doprinose nista sem sto koce razvoj te nase dece koja bi mogla nesto uraditi u buducnosti.
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Isti smo mi ko i Grobari ! Gledaj posećenost, od kada smo shvatili da nema ništa od LP, u JSL dođe 3k, a sinoć teško da je bilo 25.

              Ove strance i ne možemo da prodamo, kako i kome ? Sve prevara do prevare ili što neko reče "kombinacije".

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                Hoce Terza da glumi Maminja, e moja nesreco daleko si ti od najveceg maga sa Balkana. Dinamo tokom leta inkasirao 50 miliona evraba Zvezdana nulu, golu nulu.
                Nije ni Mamic preko noci dosao do toga da zaradi 50 miliona za letnji prezni rok. Takva reputacija se stice godinama uspesnog rada, a ne na osnovu onoga sto je bilo jos pocetkom devedesetih.

                Comment


                • Hoćeš ti meni Prince sad da kažeš da je Zvezda na tom putu, da pametno radi ?

                  Comment


                  • Sledeca sezona je verovatno i poslednja sansa da se napravi zapazen rezultat u Evropi tj konkretno u kvalifikacijama za LS.

                    Jbt koji paradoks, 45 samiona se bori za cetiri mesta.Ko god bude igrao kvalifikacije od 2018 pa na ovamo, lestvica se spusta za jednu rundu tj ima da se ispada u drugoj rundi.Mada neki put uz pomoc zreba, mozda nas predstavnik(ko god to bio) dobaci do trece runde.Olimpijakos, Ajaks, Bazel, Dinamo, Red Bul Salcburg su neke od ekipa koje bi mogli od 2018 da se nadju u poslednjoj rundi kvalifikacija.

                    Jeste manjim timovima otezano, a realno je da ce Dinamo imati i dalje dobre sanse za grupnu fazu.
                    Last edited by Ricma; 26-08-16, 11:56.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Hoćeš ti meni Prince sad da kažeš da je Zvezda na tom putu, da pametno radi ?
                      Ne radi pametno, samo kazem da mi nema smisla da se Zvezda poredi sa Dinamom, kao sto nije imala ni smisla prica o ligi sampiona.

                      Comment


                      • Originally posted by princoni. View Post
                        Ne radi pametno, samo kazem da mi nema smisla da se Zvezda poredi sa Dinamom, kao sto nije imala ni smisla prica o ligi sampiona.
                        A sa kim da je poredim, Zeljom? Rabotnickim? Bokeljom? Ne znam iskreno ni ko su sampioni drzava odakle dolaze pomenuti klubovi ali nije ni bitno.

                        Normalno je da poredim Zvezdu sa Dinamom iako su Hrvati 10 svetlosnih godina isped nas po pitanju svega. Samo sto mi taj model ne mozemo kopirati jer nemamo Mamica. Imamo Terzu.

                        Ono sto pokusavam reci da je nasa liga sama po sebi besmislena a tek ce biti obezvredjena u narednim godinama.

                        Ograniciti broj stranaca na tri po klubu i graditi buducnost od domacih igraca, nerealno je da od toliko talenata dovodimo skart iz Saranska i otpisane igrace iz Australije i Kariba.

                        Svaki 10 stranac kod nas valja, Mouche bombetina navodno a da je ista valjao pokupili bi ga makar neki klubovi iz Segunde, Serie B itd.
                        A mi smo inace na tom nivou sto ne reci to iskreno, mid table tim Serie B bi nas zestoko namucio, dam glavu da ne bi pobedili.

                        Tuga.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • A kakva je Hrvatska liga? Prejaka? Kakav je Dinamo za Hajduka?

                          Prvo treba svi da se poseremo po Tomislavu majmunčetu Karadžiću što je oterao Antića.

                          Protiv koga je to Grujić igrao pa je otišao za 6 miliona? Osvojio dečko svetsko prvenstvo za mlade iako je bio na klupi... cena skače. Zamisli još da je odigrao sezonu u LŠ sa Zvezdom... izašlo bi to na 10 miliona. Mamić gurne igrače u repku i nabudži im cenu koliko toliko, plus LŠ... nije ni Partizan ušao iz prve, aj da se nadamo da ćemo biti prvaci i da ćemo imati šanse ako nam format takmičenja dozvoli, koji je ionako retardiran već sad, a vidim biće još debilniji. Treba da promeni naziv sad stvarno, nije to liga šampiona.

                          Po Terziću se sere koji je ispunio šta se tražilo od njega, po Božoviću ne, koji na Marakani pred 50 000 brani 2-2 iz Razgrada umesto da ih napuni kao majmune. Gde Le Talek ne može da hoda u 69. Minutu i gde je rupa na sredini ogromna. Gde uigrava pogrešne štoperske kombinacije.

                          On je birao igrače, ne Terzić, a Spartaku duguju tako da je tu zapelo za registraciju. On je tražio Srnića prošle godine pa ga ove na klupi držao.
                          Najjače je setiti se Terze s poternice i srati po njemu. Potpuno nebitna marioneta niti se šta pita Terzić. Ne sme on da pomisli ni na kakvu kombinaciju, zna kako je došao ...Zna da je najmanje što može loše da mu se desi, to da bude oteran iz kluba. Ima on većih briga, veruj mi. Taj je miran kao bubica, a fudbalsko znanje mu je veće nego drugim opcijama. Tako da njega ne bih mrdao. A Božović nek stavi prst na čelo. Malo su mu jadne i debilne te izjave postale.
                          Last edited by Cassius Clay; 26-08-16, 14:03.

                          Comment


                          • To sa Terzom si promašio za 180 stepeni.

                            Ja lično znam slučaj gde je Zvezda trebala da dovede danas najbolje ocenjenog igrača JSL i gde su svi bili za sem Terze jer njemu taj transfer iz nekih razloga nije odgovarao ili se nije dopao i naravno da do realizacije nije došlo.

                            Možemo mi ovde da teoretišemo, ogromna je to mafija tamo, ne trče svi u tu Zvezdu i Partizan iz ljubavi, pa tuče na sednicama, tuče ispred stadiona, ozbiljne se tu pare vrte, čist novac, pa ko je u kakvoj kombinaciji.

                            I Dinamo je isti q samo na višem nivou....Balkan jbg i sve dok se klubovi ne privatizuju i ne dođe gazda koji će tu da ulaže svoj novac iz nekog razloga - profita ili ličnog zadovoljstva ima da bude ovako. Dotle sve je to "leba bez motike" za kojekakve priškolovane ulične klošare današnjeg naziva "poslovni ljudi" i mom slengu "hoštapleri".

                            Greota je jer stvano ima u ovoj državi "sirotinje" koja voli taj klub odistinski i ne samo u ovoj državi ima ih po celom Balkanu, pa i preko okeana, ali kad se stavi prst na čelo i podvuče crta postavi se logičko pitanje "Čemu nerviranje"?

                            Comment


                            • Nisam promašio. Šta god Terza kaže ili uradi tako mu je rečeno da radi. Samostalan je ko Lukić Vladan...

                              Ama baš ništa se ne pita taj Terza.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                A sa kim da je poredim, Zeljom? Rabotnickim? Bokeljom? Ne znam iskreno ni ko su sampioni drzava odakle dolaze pomenuti klubovi ali nije ni bitno.

                                Normalno je da poredim Zvezdu sa Dinamom iako su Hrvati 10 svetlosnih godina isped nas po pitanju svega. Samo sto mi taj model ne mozemo kopirati jer nemamo Mamica. Imamo Terzu.
                                Ali to nema smisla poredjenje. Dinamo da je imao tog istog Grujica npr, prodao bi ga za 15-20 miliona. Ali sve je to rezultat sto Dinamo vec godinama izbacuje igrace koji danas igraju u najjacim klubovima, i naravno da su i ti sada novi talentovani klinci iz Dinama na ceni bez obzira sto tim igra u slaboj ligi. Uzmi i obzir da te klince Mamic gura i u repku kako bi im dodatno podigao cenu, da redovno igraju po evropi, a evo i druga uzastopna godina u ligi sampiona. Na kraju saberi sve to i sagledaj Zvezdinu situaciju, gde je klub u dugovima, slavi deceniju neigranja u evropi, i nije stvorio nijednog igraca koji igra u nekom od najjacih evropskih timova. Cak i da je Zvezda usla u LS sada, opet ne bi mogla parirati Dinamu u prodaji.

                                Comment

                                Working...
                                X