Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zna ga još dok je igrao za Dinamo a i menadžer (ženin brat) i žena mu Hrvati ja mislim

    Comment


    • Kako ih izbacuje Rista. Hugo voli Hugolinu grudima, sta ce..


      HAHHAHAH pa sta je ovo leptejebo
      Last edited by Avramovic; 14-08-16, 18:21.

      Comment


      • Piši titulu realno

        Comment


        • Ne igraju Babunski, Luković, ulazi Sikimić. Jebi se Grofe

          Comment


          • e8a5a9089a57da72dc086c2f0eb5d1548bd64502

            Ejsara dominara.

            Comment


            • Kakva grupa amatera na terenu i na klupi. Bolje da nas Uefa kazni za bilo šta da ne gledam pokušaje fudbala. 3-0 ispade dobro kako je moglo biti.

              Comment


              • Ovo što mi imamo od igrača je dovoljno za našu ligu.
                Najveći deo utakmica igramo sa siguricama od pobeda.
                Peške.
                Međutim kad neko zaista igra fudbal protiv nas onda se vidi da smo mi ustvari četvrti rang evropskog fudbala.
                Možda smo ove mnogohvaljene strance dovodili da uzmemo titulu i da pobegnemo grobarima po broju titula,
                na kraju krajeva i oni su u napakovanim prvenstvima bili čak 6 puta uzastopno prvaci.
                Sad je očigledno naše vreme za takvo šta.

                Dovoljno smo videli od Phibela, Mouchea.
                To su zaprao prevare klasične.
                Taj Phibel realno nema mesta ni u Spartaku iz Subotice.
                Ovaj Mouche pati od kurcobolje, a ni ne može više.
                Ovo ostalo što je dovedeno sad i poslednje sezone je u najboljem slučaju surovi evropski prosek.
                Da, uključujući i Le Talleca, Kangu i Vieiru.
                Last edited by Jaqen Hghar; 18-08-16, 23:13.

                Comment


                • Ja se izvinjavam što sam ubeđivao ljude ovde, bili ste u pravu.

                  Comment


                  • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
                    Ovo ostalo što je dovedeno sad i poslednje sezone je u najboljem slučaju surovi evropski prosek.
                    Da, uključujući i Le Talleca, Kangu i Vieiru.
                    Da si u istinu u pravu, jesti, ali moramo biti i realni, koliko para toliko muzike.

                    Naša šansa je bila protiv Bugara u Beogradu, sad što nam je golman krš jbg.....da smo tu kliknuli imali bi istu takvu šasnu sa Plzenom, ovako....Sasuolo je ipak viši rang, a u ostalom na tom stadionu gotovo se rednovno muči Juve, nzm šta bi ih sprečilo i da "mlitavu" Zvezdu pocepaju kako su je i pocepali.

                    Hvala ti Bože što je otišao Sansone, u trećoj bi pretrčavao Cvetkovića smotanog, najblaže rečeno.

                    Da se uzme titula, pa dogodine opet da se lažemo, nije nam treće ostalo. Realnost.

                    Comment


                    • Ne, i ja sam pristalica toga.
                      Uzmemo recimo šest puta titulu.
                      Kao grobari.
                      I svake godine kvalifikacije za LŠ.
                      Pa, ćeš po zakonu velikih brojeva uleteti u neko UEFA takmičenje po grupama.
                      Kako su oni sebi nazidali koeficijent koji imaju nego tako.

                      Igrali prvenstvo sami protiv sebe, u startu su imali 21 bod od prijateljskih utakmica u Superligi.

                      Koliko su uspeli da raznim marifetlucima gurnu Zvezdu na marginu pokazuje i to da su uzeli šest titula dok im je predsednik bio polupismeni Đurić.
                      Erudita.
                      Veliki privrednik, koji je svako preduzeće doveo do prosjačkog štapa.

                      Žao mi je sada će morati da trpe Vučića (a i mi zajedno sa njima) i njegove novoradikale i njegove polupismene predsednike Saveza.
                      Last edited by Jaqen Hghar; 18-08-16, 23:27.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Da si u istinu u pravu, jesti, ali moramo biti i realni, koliko para toliko muzike.

                        Naša šansa je bila protiv Bugara u Beogradu, sad što nam je golman krš jbg.....da smo tu kliknuli imali bi istu takvu šasnu sa Plzenom, ovako....Sasuolo je ipak viši rang, a u ostalom na tom stadionu gotovo se rednovno muči Juve, nzm šta bi ih sprečilo i da "mlitavu" Zvezdu pocepaju kako su je i pocepali.

                        Hvala ti Bože što je otišao Sansone, u trećoj bi pretrčavao Cvetkovića smotanog, najblaže rečeno.

                        Da se uzme titula, pa dogodine opet da se lažemo, nije nam treće ostalo. Realnost.
                        Poraz uopšte nije problem, rezultat takođe, problem je igra, problem je Grof.

                        Slušam pričaju ljudi jači Ludogorec. Ovi žabari su taktičari teški, a mogli su dati još 5 golova. Nije ovo loš dan, nego su ovi jaki, i pismeni fudbalski, mi mu dođemo kao Rumunija u košarci.

                        Comment


                        • Bas zamisljam da je nekom ludackom srecom ovakva Zvezda usla u LS. Tacno bi oborila sve negativne rekorde Dinama i postavila nove standarde. Zalosna slika srpskog fudbala...

                          Comment


                          • Originally posted by princoni. View Post
                            Bas zamisljam da je nekom ludackom srecom ovakva Zvezda usla u LS. Tacno bi oborila sve negativne rekorde Dinama i postavila nove standarde. Zalosna slika srpskog fudbala...
                            Zalosna. Davno je propao srpski fudbal, al dobro, lepo kaže Jaqen, da i mi zaređamo domaće, pa ćemo ubosti zbog koeficijenta. Zvezda je igrala pre 10 godina sa jednim Milanom i nije se brukala, ovo je sramota.

                            Comment


                            • Sasuolo je ozbiljan tim. Da se igralo u julu pa da ih uhvatiš na fizičku spremnost, ovako su spremni za start Serije A, pritom gotovo da ne menjaju tim godinama pa eto odgovora... Sad su u Evropi i ko zna kad, miriše ovo na Torinovu 1/8 finala pre par sezona...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Ne pratim Zvezdu mnogo, gledao sam sve utakmice u Evropi ove sezone u mec prvog kola protiv Krusevca i ovi stranci su blago receno katastrofa. Ja sam ubedjen da bi se Plavsic i Srnic mnogo vise trudili od Mouchea i Ruiza. Taj Mouche toliko hvaljen, a ja nista od njega nisam video.
                                Plavsic i Srnic odradili pripreme sa Zvezdom, Mouche potpisao za Zvezdu i sledeci dan vec igra protiv Valete, pa gde to ima? Cist amaterizam.

                                O Kahrimanu ne treba trositi reci, minimum 4 gola su cista njegova krivica u Evropi. Odbrana takodje suplja. Cvetkovic nista, Phibel prevara... Svi ti stranci da nesto vrede ne bi dosli u Srbiju da igraju po ovim nasim livadama.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X