Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemoj da generalizujes tako..ja nisam bio na Marakani vise od dve godine a pratim Zvezdu stalno,ne pisem ovde bas iz ovih razloga,sto seru oni koji odgledaju dva meca u sezoni..na stadion takodje ne idem jer i tamo dolazi mnogo njih kojima su tekme izduvni ventil a ne da bi navijali..mnogo smo gresili u obe tekme,sami smo se pobedili,ovaj ludogorec sigurno nije za klasu bolji od nas nego smo mi za dve klase gluplje odigrali dvomec
    MESSI 10

    Comment


    • Poslednjih nekoliko godina je uvek tako, cim se napune JNA i Marakana, namesto ovi da kidaju na terenu oni skidaju gace. Ali uvek.

      Comment


      • Uprava je kriva, doveli su šest krila i četiri zadnja vezna, a nisu krštenog štopera i beka.

        Kanga može slobono u Afriku, dovedeš ga kao najveće pojačanje, daš mu 400k za sezonu i on ti se popiša u facu na poluvremenu...dobar je igrač, ali kad ti ovo uradi prosto moram da ga ispljujem.....dakle u Afriku crni i bez tebe možemo JSL da uzmemo.

        Comment


        • Miha 92, i ja gledam svaku svaku svaku i zato se nerviram. Nije bitno što ne dolaziš, dolazi ko može, na istoku nema navijanja nikad niti iko ikada cima, uglavnom j sve po spisku da li to bio Petković prošle sezone ili Luković ove.

          Brajk rekao sam vam svima još pre mesec dana sve do jednog igrača, svi su bili isključivo želja Grofa. Mitrovića štopera smo pokušali ali nismo uspeli. Nema klub novca za bahaćenje, svi sem Miloševića Spartak su došli bez obeštećenja.

          Grof je ovde najveći krivac. Pa Le Talek i Kahriman. Ostali su ok, u skladu sa svojim mogućnostima.

          Comment


          • Meni nije jasno kako pravila lige sampiona dozvoljavaju toliki broj stranaca u ekipama. Ovaj Ludogorrc ne znam da li ima 3 bugara medju tih 18 sto je u protokolu?! Doduse nismo ni puno bolji... Secam se jos one Generacije Zigica, Jankovica itd... Sto je protiv milana bila veoma blizu i odlicno se nosila a sve domaći igraci igrali, pa ona pobeda protiv Rome e to su bila vremena...

            Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

            Comment


            • Ne znam što bi bila zabrana za strance. Pa da ima domaćih kvalitetnih, doveli bi nije problem. Nego zvezdina škola loša, da radiš na duge staze ne možeš niti možeš školom išta da postigneš kad je loša. Bolje ovaj fazon sa instant rezultatom, bar ako uđemo u LE, nego da budemo drugi i kao pravimo naše igrače.

              Ja sam hteo pre par godina onog Pešića iz Jagodine, bilo je još par interesantnih igrača, ali ko će u CZV I FKP? Samo ko mora. Ostalo menadžeri srede Benfiku, Fiorentinu, Mihajlovića ili nešto peto.

              Comment


              • U svakom slučaju zbog kilavih prethodnih deceniju ipo,
                lakše nam je uću u LE iz trećeg kola LŠ, nego iz play-offa za istu.
                Naš koeficijent je izuzetno bedan (7.175) upravo iz tog razloga.

                Grobari su za onih 6 Đurić-Toletovih titula imali prilike i da padnu, ali i da prođu,
                te da tako nekako nazidaju sebi bolji koeficijent, učestalim igranjem kvalifikacija za LŠ,
                tako da su vrlo često bili nosioci u play-offu za LE.

                Sad je naše vreme da u narednim godinama budemo 5-6 puta zaredom prvaci,
                jedino tako možemo podići koeficijent kluba, da bi imali lakše protivnike u nekoj budućnosti.

                Comment


                • 2000–2001 FK Beograd
                  2001–2002 Consadole Sapporo (Assistant)
                  2002–2003 Borac Čačak
                  2003–2004 Hajduk Lion
                  2004–2005 AEP Paphos
                  2005–2006 Borac Čačak
                  2006–2007 Budućnost Podgorica
                  2007 Grbalj
                  2007 Borac Čačak
                  2008 Amkar Perm
                  2009 FC Moscow
                  2010–2011 Dynamo Moscow
                  2011–2012 Amkar Perm
                  2012–2014 Rostov
                  2014–2015 Lokomotiv Moscow
                  2015– Red Star Belgrade

                  Je l ovo nekoga podseca na uspesnog trenera mozda? Covek je jedna najobicnija kanta, jednostavno je zbog crnogorsko ruskih veza u kladionicarskim krugovima poslat u Rusiju da namesta meceve. To znaju ocigledno svi osim navijaca crvene zvezde. Covek nije trener, on je jedan obican namestac, jednostavno se podesilo da je Terzic dobar s njegovim sefovima. Bas se slucajno desava da zvezda cesto igra goleade, da izgubi od Borca kako izgubi, da igra iz jedan u dva u dva u jedan. Nemojte da ste glupi, ok je biti ostrascen i privrzen, ali glup, to je samo do vas. Cuj Grof Bozovic, hahahha, doveo Nemanju Nikolica iz Grblja u Rostov, ej iz Grblja, zasto sto je gazda Grblja u kombinaciji. Uozbiljite se.

                  Comment


                  • Dobro. Nećemo da se uozbiljimo. Zvezda je baš potencijal, gde nađe ovakvu prevaru od trenera, trebala je Vermezovića, Tumbakovića veličinu, ili možda Tomića. Ili Murinja jbt, kao mi debili možemo da poželimo ko će da nas vodi pa Grofa uzeli prevaru. Bolji je Dostanić, i Kristić, sve si u pravu Kimi.

                    Sve smo namestili. Mi cigani smo slepi. Zeko odlazi Zeko ostani, Bjeko ostani Bjeko idi, svakih pet godina pola ih ode na istok bio juzni front ili zabranjeni, teraju neke uprave godinana, daju otkaz Tomiću u dogovoru sa navijačima, prodaju Savića Jovetića, Mitrovića, Markovića i opet u dugu.

                    Sad ćemo slušati 5 godina Vazura ostani Vazura odlazi. Gađamo Sašu Ilića ispred juga 2000. pa posle jedan je Ilić kapiten. Jako promišljeni i principijelni navijači drugog kluba.

                    Vidno sam frustriran, a ti mi so na ranu mećeš, eto ti sad.

                    Gura se priča da je Partizan blago, Zvezda prevara od kluba. Ali malo sutra. Večno drugi fkp. Da nije bilo Tumbe i posle sps-ds ekipe, znamo šta bi bilo
                    Last edited by Cassius Clay; 03-08-16, 12:41.

                    Comment


                    • Sta pricas o Partizanu koji moj?!

                      Nisu ti Bugari bre nista specijalno, samo igraju duze zajedno i jednostavno su bolji od nas. Mene najvise od svega boli ovde sto mi umesto da naucimo iz tih amaterskih gresaka mi sledecu utakmicu uradimo jos gore. Ne moze to tako jbg.

                      Bozovicu samo zameram sto mu ne igra Plavsic. Samo slepac ne vidi da momak igra strasan fudbal.

                      Valjda se malo uigraju sad do te LE i valjda izvucemo ne bas puno jaceg protivnika.
                      Last edited by Avramovic; 03-08-16, 13:12.

                      Comment


                      • Ristić, Poletanović, Plavšić, Ruiz i Vijeira
                        umesto
                        Ibanjeza, Le Taleka, Konge, Srnića i Moučea
                        u prvom meču LE
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Video sam Plavšića protiv Metalca, dva puta jedan na jedan, ne može loptu da smiri. Ja prvi obožavam Plavšu, ali bih umesto Le Taleka gurnu Babunskog pa nek ide život!!! Nije mi ni Iniesta gromada fizička, samo malom dati više prostora.

                          Le Talek ljudi pogledajte snimak pogledajtr rupu kako kasni uvek, umesto da pravi faul na 30 metara ako ništa on pušta igrača rupetina koja se raspada.
                          Last edited by Cassius Clay; 03-08-16, 13:25.

                          Comment


                          • Zaboravio Babuna, treba i njega forsirati, može se uzeti dobra lova...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Ako znaš da ti je jači napad, ako znaš da si primao gol na svakoj utakmici, ne vidim čemu Srnić. Da smo od početka krenuli dali bi im tri komada primili bi dva i to je to.

                              Comment


                              • Dali bi 3 ali i primili bar toliko Prespori su štoperi da igraju visoko i protiv Napretka a ne protiv ozbiljnih i brzih igrača. Prelazni rok je odlučio, jbg. Ni žrijeb nije mazio, od 5 ekipa izvukli najtežu.

                                Kod 2-2 Kahriman nije morao istrčavati jer ovaj nije išao prema golu, kakva rupa, ništa nije odbranio u dvije utakmice.

                                Kako to da su sve Grofove želje a igrač za koga su jedino platili obeštećenje ne bude prijavljen?

                                Comment

                                Working...
                                X