Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Ako je ono što je ceo tim igrao, a sa njima i Muče, protiv Valete na Marakani dobro onda samo izgubljeni mi davno. Baš taj Muče protiv Valete sam samo treba da centrira na drugu čoveku da se pokloni, i dečko hop desnom i izbaci je u gol aut !!! Alo, igrač Zvezde ne može da igra sa obe noge, još stranac, pojačanje, izjava došao da uze pare...propast.

    A to ime, jebo ti to, ime su i Milan i Inter, pa ?

    Protiv Napretka je bio među boljima, kao i protiv Ludogoreca, to se slažem. Ali da ga precenjuješ, precenjujep ga....brat trenutno niti smrdi, niti miriše.

    Pustimo ljude još koju utakmicu, polako, sećam se onog Izraelca Vereda prošle godine, čovek prvi meč iskidao, oni Kazahstanci nam nudili milion, i šta bi ? Tresla se gora rodio se miš....
    Pa nije ovo Juventus, ovo je Zvezda. Ja uzimam kao referentnu grupu ćelavog Stojanovića i ostale pacere od pretprošle godine i ranije. Muče ima mnogo veći pedigre i odmah je skočio da se svađa u Razgradu. Ti Argentinci su zakon.
    Prgavi Muče, prgavi Kanga i najveći potencijal među njima Ruiz. I Ruiz je jak talenat al boluje od kurcobolje kao i Katai, ako ga pokrenemo ide i on za 5-6 milki jer je i bio po repki a možda opet upadne.

    Saml polako.

    Comment


    • Evo citam na mondu, bice preko 50.000... Masala..

      Comment


      • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

        Comment


        • Originally posted by Jaqen Hghar View Post
          Kako mi je drago što sam se zeznuo.
          Isto sam prognozirao, a taj osjećaj me drži i za večeras, nadam se opet pogrešan. Toliko se toga lošeg nakupilo u fudbalu u zadnjih 20 godina da čovjek ne može biti optimista

          Comment


          • Ajde viseee..

            Comment


            • Mi ne znamo gde udaramo.
              Posle izjednačenja drž' se veži se.

              Comment


              • Mi ne znamo gde udaramo.
                Posle izjednačenja drž' se veži se.

                Comment


                • Jebem Kahirmanu sve sa marakane! Ja i ceo istok mu sve po spiski mutavo!

                  Comment


                  • Ako nismo pre nedelju dana sada smo se namestili za petardu.
                    Dobijemo igrača više i onda igrač koga si doveo da pravi razliku naseda na provokaciju i dobija isključenje kad je već gotovo poluvreme.
                    Amaterizam.

                    Comment


                    • Završavaš sezonu i znaš da je primarno dovesti zadnju liniju, oni dovode tamo gdje imaju igrači. Očajan prelazni rok, samo neka se nagomilava i utale na transferima.

                      Jedan igrač krene s 40 metara i prođe kroz petoricu, ne bi lakše ni pored čunjeva, 5 limara s vinjakom da je bilo na putu jedan bi ga pokosio. Ovi se izmiču i još dižu ruke, poluamaterska ekipa u najbolju ruku.

                      Svaka čast navijačima koji se napale i napune stadion vjerujući da ekipa posjeduje kvalitet.

                      Comment


                      • Najveca trenerska prevara se skotrljala sa obronaka Mojkovca do rupe u Ljutice Bogdana 1, da upropasti silni novac prikupljen od napacenog srpskog naroda.

                        Comment


                        • Umesto da se napadne, mi seremo. Le Talek šaban najveći uz Kahrimana i Božovića koji kenja više sa raspalim Srnićem i dva zadnja vezna. Jebite se bre ceo život paceri odvratni mrš.
                          Uprava je dovela sve koga je hteo GROF i novac nije od naroda nemoj biti naivan molim te
                          Novac je od sponzora itd koje dobijamo zbog vlasti. Mnogo više centralna banka ojadi narod i preduzeća nego to što se Zvezdi daje.

                          Na fan temi FKCZ nema toga, na drugim pišite šta hoćete


                          A ovi što se raduju da Bog da im se klub raspao. Kunem kao bana neka, ali to mi je želja. Šta sam doživeo da mi se male komšije podsmevaju, jebem te bre Zvezdo !!!
                          Last edited by Cassius Clay; 03-08-16, 03:31.

                          Comment


                          • Ali nemaš što da kukas Uki. I treba da se smeju. I treba mi sami sebi da se smejemo.
                            Nisu ovi Bugari baš ništa spec. Ali ljudi nam se sprdali sa odbranom. Ajde da je Mesi onako prolazio pa razumeš ali ovaj Kafu.. Tvoj Muče je najozniljnija prevara. Veća od svih do sada.
                            Ali mi je najlošije u svemu što su prvo naši degenerici upropastili onu pesmu na početku, a drugo dodje pun stadion, a naši sa stavom skinuli su gaće. Ne ide.. dobili smo dva poklon gola i crveni i to nam je malo? Jad i beda. Nikada se ništa neće promeniti u Zvezdi.
                            I da je istina da su gurnute pare u Zvezdu zašto nije za još dva igrača za kojima plače ekipa?

                            Samo nemoj da se od Bugara pravi Barsa. Jer smo videli koliko su dobri tamo kada primaju 2 gola za 5 min.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Malo "emotivniji" post zbog koktela... evo rade emo ije još.

                              Nisu svi bili očajni i ima tu mnogo dobrih igrača ali ovo je Miodrag Božović izgubio ziheraškom taktikom.

                              Igraš sa dva zadnja vezna i Srnićem koji igra drugog beka i pokriva. Pa nije Ronaldo došao na Marakanu.

                              LE TALEK, rekao sam i drugu da ga posmatra, je naaaajveća prevara i najveći krivac zs rezultat. Od 60 i nekog ne može da se kreće, pravio greške i u regularnom delu, mogli smo primiti gol, posle vidim svirali im ofsajd gde nije bio isto magarac pogrešio.

                              Božovićeva greška što ne vidi da mu igrač diše na škrge, pokazuje rukom kad treba da primi loptu ka drugome.

                              Katai, Hugo ovo malo, dobro odigrali, Cvetković je odigrao maestralno ako uzmemo u obzir koliko je to prosečan igrač, nije mrsio a imao je dva prodora.
                              Rendulić imao dve dobre lopte u prostor, generalno odbrana bila ok sem kod prvog gola, drugi zajebao june Kahriman kiksara raspala. Ibanjez umro na terenu. Treći gol Le Taleku čovek naravo beži i buši celu tekmu kao kod prvog gola gde njega i donalda naveza čovek. Da sam imao samostrel završio bi Le Talek karijeru sinoć. On i Donald a pogotovo on su bili najveće rupe, i golman raspali koji kiksa svaku tekmu, prima gol u blizi ugao, prolazi lopta ispod ruke, jebem ga u frizuru.

                              Zbog toga mi je krivo. Jer nisu svi bili kao devojčice, tj većinom sam zadovoljan.

                              Kanga glupan. Muče ništa posebno, Ruiz isto, ali njih ću sačekati.

                              Kahriman, Le Talek i Miodgrag Božović.

                              Umesto Srnića dečko Huga ubaciš a Katai na bok. Kad smo ih napadali pogubili su se, nemaju uopšte brzu transformaciju iz odbrane u napad kao na svom terenu.
                              Ovo je sramota šta se propustilo.

                              Comment


                              • I sad se javljaju dušebrižnici za srpski fudbal kao ne možemo da damo gol, a oni mogu iz penala posle milion minuta.
                                A ne samo oni, nego i naši. Fenomen samomržnje se prenosi sa politike na sve aspekte života. Čitam komentare kao retard i nerviram se. Kao Bugari znaju da igraju fudbal za razliku od vas. Mi ne cenimo ni to što imamo nigde. Slažem se da je malo, ali generalno ova zemlja je počela da iznosi Sonje Biserko za svaku sferu života pa i za sport.
                                Aj se poseremo po nama.

                                Kome se ne sviđa nek odjaše od Zvezde neka ne gleda. Mene prvog boli hteo sam da umrem, ali boli me uvo za sve ove koji ne shvataju da je Srbija zaostala zemlja pa su očekivali Zvezdu kao 91. Privatan klub je pobedio državni i to je to. Mi kaskamo za zapadom, ali neću srati po svim igračima da su neznalice. Prvo naši su, drugo to nije tačno. Da je drugačija postavka bila, prošli bi.


                                To su oni koji čitaju vesti o Zvezdi, deklarišu se na slavama i kad ih neko pita kao zvezdaši, Marakanu vide jednom u pet godina, jer ih ne interesuje domači loš fudbal. Te bih odjebao najstrašnije, nemoj ni gledati onda Zvezdu. Ti posle toga najviše seru, i najviše su zaboga oni razočarani. Došli iz pm slušali pre o Zvezdi sad im žao što su novac dali.

                                Kakva ljubav ovde Zvezdu voli 20 000 ljudi ostalo sve šminkeri najobičniji. Nema nigde emocija, samo sranje, a da smo pobedili oni bi najviše glorifikovali. To je poraz najveći.
                                Last edited by Cassius Clay; 03-08-16, 10:30.

                                Comment

                                Working...
                                X