Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mladost iz Podgorice da nam legne u drugom kolu,pfff za samopouzdanje,cisto


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Nijedan trener sa boljim CV-a od Bozovica nije preuzeo vecite od kada pratim fudbal.Najvece pojacanje za sledecu sezonu bice njegov ostanak, ali ne verujem da ce dopustiti da mu pojacanja dolaziti kasnije kao sto je bilo to proslog leta.Dok god on je tu, sistem ce da postoji(kao i sampionski mentalitet) i par mladjih igraca bi mogli da imaju benefit od toga.Napisao sam u JSL temi, ali sa ovakvim timom nema teorije da bi vam lekcije delili lupam timovi iz Azerbejdzana i Kazahkstana, pre bi bilo obrnuto sto opet dolazimo do glavnog problema a to je da vec kad se zavrsi prvenstvo desi se rasprodaja, neke zamene se ne dovode na vreme, neuigranost i dese se kiksevi.Tako je kod svih nasih klubova, svaka cast onima koji naprave zapazen rezultat.Uvek nas uhvate na pogresnoj nozi, kada smo jos daleko od idealne forme i kada tek treba da se uspostavi timska hemija.Tek se kasnije pali masina i postiye radna temperatura, tako je to kod nasih timova.Uz to do prosle godine jedine takmicarske utakmice su bile evropske, sada i prvenstvo pocinje u julu.Za nase klubove je merilo uspeha grupna faza LE, mozda je u pocetku bila grupna faza LS ali smo se koeficijentom srozali i druge zemlje su nas pretekle.Siguran sam da Zvezda prolazi drugo kolo, dok ce sledece zavrsiti od vaseg sledeceg protivnika.Sezona u Evropi se moze smatrati neuspesnom ukoliko se odmah ispadne u drugom kolu, svaki rezultat iznad toga je mali ili veci uspeh.Najbitnije bi bilo proceniti koga prodati na leto, a koga jos drzati u timu kao i koga promovisati u startere.Ako Grof ima sve pod kontrolom, nema sumnje da ce Zvezda imati dobre rezultate u Evropi.

      Ja sam Gokarin post shvatio kao aluziju oko namestanja meceva kojih ima na obe strane.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Ja sam Gokarin post shvatio kao aluziju oko namestanja meceva kojih ima na obe strane.
        Nije aluzija na nameštanje, već sam stvari nazvao pravim imenom. Titula u Srbiji ne znači ništa ako se ne potvrdi nastupima u Evropi bar onako kako je to Partizan uradio ove sezone. To je minimum ispod kojeg se ne sme ići, znači grupna faza Lige Evrope u kojoj ćeš biti konkurentan za prolaz do samog kraja, a ne samo posmatrač. I to sa dva naša kluba minimum svake sezone.

        Comment


        • Aj da se isprati i ovo pa da se ozderemo valjano.

          Comment


          • Kako mi samo školujemo cijelu ligu ove sezone. Imamo strašan tim i konačno trenera koji ima ideju igre.
            Šteta što nam konkurencija nije bar malo bliže onda bi momci dodatno napredovali i sticali samopouzdanje. Ovako, mi u ligi nismo odigrali 3 ozbiljna meča za sezonu.

            Comment


            • Hvala, jedina dva ozbiljna meca ste odigrali protiv Radnickog.

              Comment


              • Laganeze sa NP, 0:3 poluvreme

                Comment


                • Priča se po Italiji da je Biševac višak u Laciju, ne daj Bože da to znači da je on naše pojačanje na poziciji štopera na leto. U kakvom je on rasulu....

                  Comment


                  • Sredice ga Grof. :vinjaksmajli:
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Priča se po Italiji da je Biševac višak u Laciju, ne daj Bože da to znači da je on naše pojačanje na poziciji štopera na leto. U kakvom je on rasulu....
                      Daj Bože da dođe.

                      Comment


                      • Nisi ti brat gledao Biševca od 2010.godine otprilike

                        Comment


                        • Tako nekad. Gledao sam pre kad je igrao negde u Francuskoj davno, davno. Ali ga gotivim jako. Stari je to ciganin.
                          Mali Babunski je slab fizički ali ume sa loptom. Imao je driblin i šut pored stative samo takav.
                          Kapiram da ide Katai na kraju sezone(?). Ako je tako onda Plavšić-Babunski-Srnić.
                          Lalatović dobro pročitao igru sad. Nismo mogli da se spojimo, ali igrali smo kao da nam odgovara rezultat, motiva bez.

                          Sutra na Rad

                          Comment




                          • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • Utakmica FK Borac - FK Crvena zvezda koja je zakazana za 23.04.2016. godine odlaže se nakon tragičnog događaja u Čačku u kome je stradao jedan navijač FK Crvena zvezda.
                              Povodom tragičnog događaja u kome je stradao navijač FK Crvena zvezda, a na osnovu konsultacija sa FK Borac, FK Crvena zvezda, Fudbalskim savezom Srbije i Ministarstvom unutrašnjih poslova, Direktor Super lige doneo je odluku da se utakmica 32. kola Super lige Srrbije između FK Borac i FK Crvena zvezda odloži.

                              Novi termin odigravanja ove utakmice biće naknadno utvrđen.
                              GIFSoup

                              Comment


                              • http://soskanal.net/fudbal-ostale-li...vezda-25-video

                                Btw. uzo Vučko izbore, šampioni smo minimum još 4 godine

                                Comment

                                Working...
                                X