Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rakić u poslednje vreme trese mreže, ako ako

    Comment


    • http://www.mozzartsport.com/vesti/fo...e-otisao/83256



      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Miki, hvala ti za sve Posle svega žao mi što ide , želeo sam da završi karijeru kod nas ali neka neka zaradi još neku paru dok može.

        Comment


        • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

          Comment


          • Naš Ibra
            СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

            Comment


            • Originally posted by bendtner View Post
              naš ibra :d
              Хахах, ако настави да решета мого би да понесе тај надимак
              Што се тиче утакмице, очекивано досадно... никакав терен прво полувреме океј дали смо гол на време што је одлично али опет у другом полувремену игачи делују тромо и незаинтересовано. нека мало боље организована екипа (можда би то могла да буде Чука) нас дообија само ако мало да гас.

              Воша тренутно има најгору екипу у последњих ко зна колко година, ништа посебно нису... нико не одскаче тако да ми и победа није нешто много велика али ми је наравно драго и за 3 бода и за непримљен гол.

              Капитену желим све најбоље у наставку каријере да да још пуно лепих голова и да заради неку кинту
              Last edited by poacher; 24-08-14, 16:09.

              Comment




              • Dobismo ove moje

                Comment


                • http://www.mozzartsport.com/vesti/zv...ominirao/83385
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment




                  • Srecno kapitenu!!!
                    Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Лалатовић сузио круг наследника траке.
                      Саво и Џони једини кандидати.

                      Саво је заслужио, труди се човек и делује овако као да би мого да буде лидер.
                      Али мој фаворит је Џони дефинитивно, скоро већег буразера није имала Звезда и слободно могу да кажем да ми је уз Кадуа он најдражи играч који је носи црвено бели дрес.

                      Comment


                      • Kakav Dzoni...ako je neko zasluzio traku to je brat SAVO!!!
                        Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                        Comment


                        • Originally posted by jevta1992 View Post
                          Kakav Dzoni...ako je neko zasluzio traku to je brat SAVO!!!
                          Наравно, нисам ја реко да не заслужује већ да би волео да Џони носи.
                          Али је по мом миљењу ипак Павићевић далеко испред Џонија по многим стварима

                          Comment


                          • Comment


                            • Nema vise dileme, novi capitano

                              * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                              Comment


                              • Колко ми је драго због буразера стварно много готивим лика попиће се нешто у то име

                                Попиће се много више ако на крају подигне титулу

                                Comment

                                Working...
                                X