Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nine ostaje

    Comment


    • Нине да истера други мандат са траком око руке
      Јел ћемо моћи да региструјемо играче за Вошу?

      Comment


      • Koji će nam pa q.... Nine, hvala mu na svemu, ali i bez njega ove godine smo mogli do titule, bolje da smo izmislili nekog klinca na tom mestu koga ćemo moći da prodamo na leto za par miliona, tipa 2. Ovako će Nine zauzeti mesto tom klincu, sa druge strane ima da ode za dž, uzeće nam par plata lepih i ćao.

        Nisam baš najsrećniji, no ajde....uzgred ne znam šta je sa onim unosnijim ponudama od Zvezdine kada je dolazio, nije valjda da za samo 6 meseci nema nijednu pa mora opet nazad kod nas....kako da ne.

        Comment


        • мени је драго што је нине опет ту и што је цела да екипа ту - печник, лаза, џони, нине.
          штета што мики мора да оде али он је дао огроман допринос његово место ће да узме нине и то је то.
          једино чега ми је жао што неће џони да добије траку он је човек краљ и заслужио је, а исто тако би и словенцу дао бар једанпут ту част
          све у свему одлично је како је могло да буде и како су предвиђали да ћемо да останемо са 10 играча у екипи ово је сад много боље него што сам и мого да замишљам.

          интересује ме јел се зна можда отприлике колико пара ће да добијемо за микија?

          едит: зајебава форум све ми је пребацио у мала слова, не замерите браћо
          Last edited by poacher; 18-08-14, 16:39.

          Comment


          • Za Milijaša mi dobijamo 0, kao što ćemo dogodine dobiti i za Nineta eventualno.

            Comment


            • Sad sam gledao meč Dnipro-Hajduk Split i kakve to veze ima sa ovom temom ? E ovakve: U nekom 75. minutu za Hajduk ulazi Milevski, ovacije njemu na stadionu u svojoj domovini, sve lepo, ali kad je krenulo počeo sam da se zahvaljujem svim svecima što on nije došao u Zvezdu, lik je u lošijem fizičkom stanju od mene, ne može da hoda, bukvalno tako. Dobre bi mi pare bacili na njega, a učinak bi bio kao i obično kada neki tako stranac dolazi kod nas.

              Comment


              • http://www.mozzartsport.com/vesti/te...u-mbodja/83039
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Koj će nam racku ovaj Mbođa

                  Comment


                  • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                    Comment


                    • Originally posted by AleksaVP View Post
                      Koj će nam racku ovaj Mbođa
                      Potpisao na tri godine .. O živote

                      Comment


                      • Originally posted by AleksaVP View Post
                        Potpisao na tri godine .. O živote
                        Nisam ga gledao ali je 100% igrač nekog guzonje iz uprave koji na njemu namerava da uzme 50-100.000 evra.
                        Tuga, tuga, tuga ko je sve u upravi kluba i na šta se sve spalo.

                        Comment


                        • Ако је добар играч може нека игра ако није а има минуте само ће безвезе да спутава Лазића који је почео да делује фино са Савом у тандему..

                          Иначе шта је са оним Новаком Мартиновићем, јел жив?

                          Comment


                          • Ајооој гола...

                            Comment


                            • Ima li ikakav link da radi?

                              Comment


                              • Originally posted by TeenWolf25 View Post
                                Ima li ikakav link da radi?
                                http://www.sports-x.net/watch/arena1

                                Comment

                                Working...
                                X