Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.uefa.com/uefachampionslea...d=2114180.html

    Comment


    • Došlo vreme da se razilazimo polako.

      Comment


      • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Tačno ne znam šta da napišem.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Tačno ne znam šta da napišem.
            Sto bre brate?! Uopste ovo nije lose, treba gledati sa druge strane. Koliko smo samo puta kasnili, imali penale, placali u zadnji cas, zajmili se kod "banaka", mafijasa i slicno. Nije mi drago sto su ovo uradili ali ako su. Jedino zasta mi je krivo sto nece lupiti po usima finansijske velikane..

            Imacemo jedan razlog za leto da se manje nerviramo i jos jedno 5 vise za sledece da se nerviramo
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • ovo je stvarno tuzno do bola ali ovo je moralo da se desi jer ovo nam prjeti vec godinama ali nekako smo se provlacili i naravno kamarali dugove...mene vise brine sta ce biti dalje jer vjerovatno ostajemo bez tima i koliko ce dugovi tek sada porasti

              Comment


              • Najbolje kao Rangers i sve polako ispočetka.Sa ovim preklapanjima nema vajde, samo se prividno rješavaju problemi.
                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                Comment


                • Originally posted by duka79 View Post
                  ovo je stvarno tuzno do bola ali ovo je moralo da se desi jer ovo nam prjeti vec godinama ali nekako smo se provlacili i naravno kamarali dugove...mene vise brine sta ce biti dalje jer vjerovatno ostajemo bez tima i koliko ce dugovi tek sada porasti
                  Nije moralo da se desi. Da se klub oslonio na klince pre sedam godina, sada bi klub bio mnogo zdraviji. Ali ne, bolje je dovoditi neke koje kakve amaterske talente na preporuke taksista, menadzera i ostalih strucnjaka do te mere da se ove sezone naslo preko pedeset igraca na platnom spisku. A bolje da ne govorim o ulepsavanju stvarne situacije ko god je bio na celu Zvezde. Ne mislim ni da je Partizan daleko od ovakvih scena, jedino Teleoptik vadi situaciju.

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCE View Post
                    Nije moralo da se desi. Da se klub oslonio na klince pre sedam godina, sada bi klub bio mnogo zdraviji. Ali ne, bolje je dovoditi neke koje kakve amaterske talente na preporuke taksista, menadzera i ostalih strucnjaka do te mere da se ove sezone naslo preko pedeset igraca na platnom spisku. A bolje da ne govorim o ulepsavanju stvarne situacije ko god je bio na celu Zvezde. Ne mislim ni da je Partizan daleko od ovakvih scena, jedino Teleoptik vadi situaciju.
                    u potpunosti se slazem sa tobom za ovo sve je kriva uprava a na nasu zalost ko god da je bio na celu zvezde vodio je istu politiku i unistavao i zaduzivao klub
                    Last edited by duka79; 06-06-14, 22:54.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Tačno ne znam šta da napišem.
                      Brate ti si lud covek. Pusti ti sto volis Zvezdu i to samo sednes i pomiris se sa cinjenicom da je pre ili kasnije bilo neminovno da stigne kazna. Ovo je i premija, samo godinu dana bas smejurija od suspenzije s obzirom na dug kluba i blago receno raspad od finansijskog stanja.
                      Za pocetak u prvi tim Maksica, Ristica, Jovica i jednog malog desnog beka ne mogu da se setim prezimena ali zver je...licno ga je Orao gledao sa mnom i odusevio se evo pitaj ga.

                      Ja se nadam da ce nekim cudom da se uspostavi zdravija sredina, gre'ota je da se stavi katanac.

                      P. S. Ne znam da li si ti citao kada sam kucao na chat-u ali znas li zasto je Rostov izbacen? Taki mi kaze, dosli ljudi procesljali dokumenta, videli da kasne 3, 4 plate za jedno 8 igraca i odmah baaam cao zdravo prijatno.
                      Dodaj na sve to da je Rostov daleko stabilniji, da ima veci budzet i da je u ruskoj ligi.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Usraše nas sad sa ovim Mada i očekivalo se to u neku ruku da se desi odavno, ali gajio sam potajno nadu da će nam progledati i ovog puta kroz prste

                        Comment


                        • Kondi brat je sve lepo reko. Ovo je sad prilika koju treba iskoristiti. Uvesti u prvi tim mlade igrače koji su pokazali volju da ginu za dres Crvene zvezde, a nekim starijim se jednostavno zahvaliti. Da je Zvezda dobila ove godine licencu, sledeće sigurno ne bi, i kazna bi siguran sam bio mnogo veća nego li što je sad ova.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • Da skrenemo sa teme propadanja malo....bravo Mrđa !!!

                                A sada propadanje.....čitam danas da nas UEFA izbacila zbog stava Srbije prema Ukrajini i Rusiji.
                                Last edited by Brajkula; 11-06-14, 22:26.

                                Comment

                                Working...
                                X