Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.zurnal.rs/2014/02/23/zlat...zdi/index.html

    Comment


    • Originally posted by tantuz View Post
      Moj utisak sa utakmice, zahvaliti se Milijasu na svemu. Nema vise ni dodavanja, samo besomucno davljenje lopte i dodavanje u stranu ili unazad. Brat Nenadic ne zna sta ga je snaslo, ali upisa covek asistenciju nicim izazvan. Lazovic i Petkovic se sprdali desno kako su stigli. Izgleda da napokon imamo stopere, ciste lopte, ne rizikuju, meni dosta. Nejc standardan, a sigurno ce biti i bolji.

      Sto se drugog poluvremena tice, ne bih ja tu nesto kritikovao koliko god da se igra raspala. Imao sam utisak da je teren klizav kao da je nauljen i sve sam imao utisak da su cuvali noge da neko ne bi fasovao neko sranje. Licno, mada znam da je za sada mala verovatnoca, voleo bih u spicu da vidim uparene Kasalicu i Rakica. Nekako imam osecaj da bi kidali...
      Sve si ti u pravu. Milijas nam treba zbog atmosfere. Nikad manje guzve nije bilo za prelazni rok, koji je maestralno uradjen sa obzirom na situaciju. Vidi se da su prava ekipa, sto po meni dugo nismo imali.
      Konacno su tu ljudi koji su nasi, znaju sta je Zvezda. Voleo sam i Kadua i Evandra, al nije to to, po meni.
      Kovacevic, Ninkovic ce tu da izginu, i znaju sta je CZ.
      Otisli su nadam se svi igraci Radojice(ne znam je li jos ko njegov osim Vesovica, KAdua, Savia), cisti se polako sve.
      Kasalica, brat, treba da ulazi sa klupe uvek, bar dok se ne dokaze jako(dok ne udje u neku jezivu formu), izgrisce tih 25-30 minuta, jer je on takav, uvek borben, i samim tim bice korisniji. Sa Ninkovicem to dobija potpuno novu dimenziju.
      Sta reci za Lazovica i Petkovica, a sa druge Nejc i Mijailovic...
      Pa ako stoperi odrade svoje, ja ne vidim ko moze da nam parira. A radili su ljudi svoj posao odlicno. Prva im je utakmica. Nema nekog komplikovanja, prosto se resavaju situacije, iskustvo.
      Opusteno samo, nicija ne traje vecno. 2006 da sam nekome rekao kako ce biti narednih godina, verovatno bi me u ludnicu poslao.
      Jedna je Crvena Zvezda

      Comment


      • Ma ne treba kukati na pojedince nikako, tipa što radite sa Milijašem, napokon imamo jak kolektiv, tim i to je najbitnije, vidi se to iz aviona da je ekipa složna, vidi se kad izčaze na teren, vidi se pred tekmu kad se okupe u onaj krug da se bodre, vidi se tokom tekme, vidi se kad damo gol, vidi se....odavno toga nije bilo i svaka čast momcima jer je u klubu situacija nikada gora.

        Sad lepo u Jagodinu po standardno novu trojku.

        Comment


        • ljubo nenadic zvani asistencija na debiju...super je bilo al ako ikako moze da odsjedi ovih preostalih 14 utakmica na klupi...lazovic je duplo bolji igrac od drugog najboljeg igraca u nasoj ligi ma ko god on bio

          Comment


          • Originally posted by KERSDRS View Post
            Sve si ti u pravu. Milijas nam treba zbog atmosfere. Nikad manje guzve nije bilo za prelazni rok, koji je maestralno uradjen sa obzirom na situaciju. Vidi se da su prava ekipa, sto po meni dugo nismo imali.
            Konacno su tu ljudi koji su nasi, znaju sta je Zvezda. Voleo sam i Kadua i Evandra, al nije to to, po meni.
            Kovacevic, Ninkovic ce tu da izginu, i znaju sta je CZ.
            Otisli su nadam se svi igraci Radojice(ne znam je li jos ko njegov osim Vesovica, KAdua, Savia), cisti se polako sve.
            Kasalica, brat, treba da ulazi sa klupe uvek, bar dok se ne dokaze jako(dok ne udje u neku jezivu formu), izgrisce tih 25-30 minuta, jer je on takav, uvek borben, i samim tim bice korisniji. Sa Ninkovicem to dobija potpuno novu dimenziju.
            Sta reci za Lazovica i Petkovica, a sa druge Nejc i Mijailovic...
            Pa ako stoperi odrade svoje, ja ne vidim ko moze da nam parira. A radili su ljudi svoj posao odlicno. Prva im je utakmica. Nema nekog komplikovanja, prosto se resavaju situacije, iskustvo.
            Opusteno samo, nicija ne traje vecno. 2006 da sam nekome rekao kako ce biti narednih godina, verovatno bi me u ludnicu poslao.
            Jedna je Crvena Zvezda
            Ma kapiram ja atmosferu i sve to, i stvarno sjajno. Odavno nije bilo tako... Moze Milijas i sa klupe da doprinosi atmosferi. Kada se Nine vrati, ja bih voleo njega i Tenka da vidim kao CMF. Nine ce u svakom slucaju na n-ti biti korisniji od Milijasa, specijalno sa ona dva ludaka (Nejc i Darko) po krilima.

            Originally posted by Brajkula View Post
            Ma ne treba kukati na pojedince nikako, tipa što radite sa Milijašem, napokon imamo jak kolektiv, tim i to je najbitnije, vidi se to iz aviona da je ekipa složna, vidi se kad izčaze na teren, vidi se pred tekmu kad se okupe u onaj krug da se bodre, vidi se tokom tekme, vidi se kad damo gol, vidi se....odavno toga nije bilo i svaka čast momcima jer je u klubu situacija nikada gora.

            Sad lepo u Jagodinu po standardno novu trojku.

            Ne volim da idem "kontra nasih," ali bratko kada ga vidim da vise ni ne primi loptu kako valja, pa malo odjuri za njom, pa da gurne ispred sebe na krilo, pa se izrodi nesto... Ne, stigao je loptu, smirio istu, obavezno jednom sa sve loptom oko svoje ose, i onda lopta unazad ili ravno ka autu beku po difoltu... Volim ja Zemunca, ali nije vise to to...

            Comment


            • Filip Mladenović potpisao za BATE Borisov

              Nekadašnji igrač Crvene zvezde, Čačanin Filip Mladenović potpisao je trogodišnji ugovor sa prvakom Belorusije BATE Borisovom.

              Comment


              • Aj malo talasanja i ovde

                Comment


                • samo neka talasaju mi cemo da talasamo na kraju sezone kad budemo slavili titule pa neka pocrkaju i pisu do mile volje

                  Comment


                  • Pa ovo je istina, bio štrajk upozorenja, jbg ljudi traže pare za koje rade, zamislite se vi u toj situaciji, radite svaki dan, plus imate porodicu, a para nigde ?

                    Ne može se tako gledati na to kao što vi gledate, kompleksno pitanje, čak i nečija egzistencija, nemaš tu samo budže, pravnike, ekonomiste koji se snalaze i "sa strane", imaš čistačice, pomoćne radike, ljude zadužene da održavaju teren, gde oni da se snađu "sa strane" ?

                    Comment


                    • Kapiram ja to mnogo i vrlo dobro Brajko, i ja prvi nisam od onih koji bi radili iz ljubavi. Ako su radili, treba da budu placeni i amin, a jesu. Meni je samo cudno i nervira me kako se odjednom pocnu pojavljivati naslovi sa prljavim vesom, taman kada se situacija malo stabilizuje. Na takvo sam talasanje mislio.

                      Comment


                      • ni ja ne krivim ni u kom slucaju ljude koji strajkuju nego novinare koji jedva cekaju da pisu lose o zvezdi ne moze im nista promaci...pogresno si me razumio
                        Last edited by Brajkula; 25-02-14, 17:24.

                        Comment


                        • Originally posted by tantuz View Post
                          Kapiram ja to mnogo i vrlo dobro Brajko, i ja prvi nisam od onih koji bi radili iz ljubavi. Ako su radili, treba da budu placeni i amin, a jesu. Meni je samo cudno i nervira me kako se odjednom pocnu pojavljivati naslovi sa prljavim vesom, taman kada se situacija malo stabilizuje. Na takvo sam talasanje mislio.
                          Ima i toga, ovo je treća vest u roku od 24h, nije da nema, no nisu oni ljudi krivi, bar ne ovog puta.

                          Originally posted by duka79 View Post
                          ni ja ne krivim ni u kom slucaju ljude koji strajkuju nego novinare koji jedva cekaju da pisu lose o zvezdi ne moze im nista promaci...pogresno si me razumio
                          Rekoh nisu ovog puta novinari ništa krivi, jer jbg šta će on što Zvezda nema para i što su ovi ljudi naši da baš danas štrajkuju.

                          Comment




                          • Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Ima i toga, ovo je treća vest u roku od 24h, nije da nema, no nisu oni ljudi krivi, bar ne ovog puta.



                              Rekoh nisu ovog puta novinari ništa krivi, jer jbg šta će on što Zvezda nema para i što su ovi ljudi naši da baš danas štrajkuju.

                              Ubio me grom ako ja znam ko tu koga i zasto vise jebe...

                              Comment


                              • Isplaćeno.

                                http://sportal.rs/news.php?news=120296

                                Comment

                                Working...
                                X