Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta promaši kapiten Šutirao glavom i odbija se lopta o zemlju i ode kurva preko gola

    Comment


    • Idemoooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      A da,najjaci su grobari dje smatraju da su pokradeni... Tole radio protiv svojih


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Bravo momci, hvala bogu da igramo kako treba. Dauda zatresao mrežu, nadam se da neće više promašivati kao u polusezoni. A evo ušpisao se i Pečnik, u njegovom stilu, poluvolejem. Laza sasvim odličan, raduje njegova partija.

        Nastaviti ovako i drugom delu i da se slavi sigurna pobeda.

        Duka, ostavi Grobare, ne moraš valjda da ih spominjaš svaki put.

        ps. Moćni Nenadić upisao asitenciju kod prvog gola
        Last edited by Lord Aleksoni; 22-02-14, 17:54.

        Comment


        • Laza nikad bolji, reklo bi se. Lagano ga čeka dres reprezentacije, ubijanje je ovo kako on igra. I Petković isto tako, mnogo dobru desnu strnau imamo.

          Ljuba veseli rupa nad rupama, cirkus, ali upisa asistenciju

          Comment


          • Kako znamo da useremo ovako. Imali smo lepu prednost od dva gola i dozvolili da primimo onako gol. Imali su ovi još neke šanse, ali srećom nisu ubacili u gol. Nadam se da dajemo još jedan gol do kraja, čisto da otklonimo nedoumice oko pobede.

            Kas ušao u napadu umesto Daude

            EDIT: Ko je ovaj Nemanja Vidić kod Javora
            Last edited by Lord Aleksoni; 22-02-14, 18:44.

            Comment


            • Bravo Zvezdo..konacno ne mogu da kazem da sam se smorio

              @Aleksa tebi ne smeta kad pricaju da su pokradeni od svojih..svaki Delija ce to prokomentarisati,a ti si kao uz njih...koji si ti brat


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment



              • Idemo, idemo, idemo kurva budi se, kurva gazi sve !!! Idemo, idemo...

                Comment


                • BhGfU2qIUAAjKyu.jpg
                  Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post
                    Bravo Zvezdo..konacno ne mogu da kazem da sam se smorio

                    @Aleksa tebi ne smeta kad pricaju da su pokradeni od svojih..svaki Delija ce to prokomentarisati,a ti si kao uz njih...koji si ti brat
                    Duka ne znam sto diras Aleksu i sto uopste razmisljas o njima? Nama nikad nisu bili bitni, shvati da ce uvek pricati. Pokazi da si bolji od njih i da te ne interesuju. Da imaju obraza ne bi se culi, svi se secamo prvog kola. Ali nema potrebe o tome.
                    Falio Ninkovic jako, trebao je neko u sredini ko ce tu loptu da deli Pecniku i Lazovicu, Mrdji, Daudi. Dugo nismo imali BOLJI TIM, TIM, TIM!!! Stoperi su mi sasvim OK.
                    Ludnica bila, osecala se strepnja da nam ga ne zavuku u 90-om, al dobro je proslo. Idemo dalje... ZVEZDO ZGAZI IH SVE
                    Last edited by Cassius Clay; 22-02-14, 20:16.

                    Comment


                    • Imam veliku dilemu sa koje pozicije da gledam uzivo utakmicu. Nisam navijac - navijac da idem na sever i da kidam grlo, uvek sednem na istok ali ne moze covek da ostane citav pored izjava fudbalskih pacijenata. Na zapadu su jos veci eksperti tako da mi jedino preostaje da odem i pitam nekog iz kluba postoji li opcija da kupim sezonsku kartu za krov. Instaliram cebe, protegnem se kako dolikuje i uzivam.

                      Neki smecari malopre psuju Pecnika kad je cuvao loptu u uglu i to onako najgore moguce. Zvezda se raspala u drugom poluvremenu, 2-1 i ostalo jos minut 2 do kraja. Nejc gradi loptu, osetio da mozemo da ga primimo i ovi pametni pocinju da ga napusavaju. Ja npr nikad ne bih trazio posao u apoteci jer ne znam ni recept da procitam, ne bih pokusao da vozim tramvaj jer ne umem pa se zapitam zasto ovi prijatelji dolaze na tekme. Jedini dobar razlog je taj sto placaju kartu.

                      Nejc Pecnik Pecnik Nejc Sefild Sreda sad cu da udarim avatar u inat <3
                      Last edited by Condition23; 22-02-14, 21:31.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Imam veliku dilemu sa koje pozicije da gledam uzivo utakmicu. Nisam navijac - navijac da idem na sever i da kidam grlo, uvek sednem na istok ali ne moze covek da ostane citav pored izjava fudbalskih pacijenata. Na zapadu su jos veci eksperti tako da mi jedino preostaje da odem i pitam nekog iz kluba postoji li opcija da kupim sezonsku kartu za krov. Instaliram cebe, protegnem se kako dolikuje i uzivam.

                        Neki smecari malopre psuju Pecnika kad je cuvao loptu u uglu i to onako najgore moguce. Zvezda se raspala u drugom poluvremenu, 2-1 i ostalo jos minut 2 do kraja. Nejc gradi loptu, osetio da mozemo da ga primimo i ovi pametni pocinju da ga napusavaju. Ja npr nikad ne bih trazio posao u apoteci jer ne znam ni recept da procitam, ne bih pokusao da vozim tramvaj jer ne umem pa se zapitam zasto ovi prijatelji dolaze na tekme. Jedini dobar razlog je taj sto placaju kartu.

                        Nejc Pecnik Pecnik Nejc Sefild Sreda sad cu da udarim avatar u inat <3
                        Najbolje ti je da dodjes na sever, ne moras konstantno da ucestvujes u navijanju, idi u kraj, al potpuno te razumem. Mnogo debilnih ljudi ima, previse.

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          Bravo Zvezdo..konacno ne mogu da kazem da sam se smorio

                          @Aleksa tebi ne smeta kad pricaju da su pokradeni od svojih..svaki Delija ce to prokomentarisati,a ti si kao uz njih...koji si ti brat
                          Ne bih mnogo spamovao, zna se valjda da sam Delija, zašto bih bio uz njih. Jednostavno neću da ih spominjem, neću da potpaljujem vatru.

                          Gledam svoje i čekam na tu titulu a oni neka pričaju i neka kunu sudije, baš me briga.

                          Comment


                          • Comment


                            • Moj utisak sa utakmice, zahvaliti se Milijasu na svemu. Nema vise ni dodavanja, samo besomucno davljenje lopte i dodavanje u stranu ili unazad. Brat Nenadic ne zna sta ga je snaslo, ali upisa covek asistenciju nicim izazvan. Lazovic i Petkovic se sprdali desno kako su stigli. Izgleda da napokon imamo stopere, ciste lopte, ne rizikuju, meni dosta. Nejc standardan, a sigurno ce biti i bolji.

                              Sto se drugog poluvremena tice, ne bih ja tu nesto kritikovao koliko god da se igra raspala. Imao sam utisak da je teren klizav kao da je nauljen i sve sam imao utisak da su cuvali noge da neko ne bi fasovao neko sranje. Licno, mada znam da je za sada mala verovatnoca, voleo bih u spicu da vidim uparene Kasalicu i Rakica. Nekako imam osecaj da bi kidali...
                              Last edited by tantuz; 23-02-14, 04:59.

                              Comment


                              • Originally posted by KERSDRS View Post

                                Dusa me boljela kad sam gledao ovo...


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X